18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystapienie Nassima Harameina na TED x

Mesjaszowaty • 2016-07-16, 20:17
Niestety nie ma jeszcze w polskiej wersji jezykowej,tylko po angielsku(po pl bedzie moze za dwa,trzy,piec lat),wiec jednostki niewyeudukowane dostatecznie scrolluja :(
Wystapienie Nassima Harameina z TED x'a.Stawiam typa na rowni z Einsteinem,Newtonem,Planckiem i tak dalej.Zainteresowanych tematem odsylam do mojego starszego tematu : http://www.sadistic.pl/nassim-haramein-fundamentalny-fraktal-tworzenia-vt299089.htm



P.S.Sa napisy po angielsku jakby ktos ze sluchu nie czail.

krzyks

2016-07-16, 20:22
Nie rozumiem... wrzucasz coś, co niby rozumiesz... ale będziesz czekał, aż ktoś to przetłumaczy za kilka lat? :homer:

Mesjaszowaty

2016-07-16, 20:27
Wiem,ze krzywia morde zawsze za materialy,gdzie polskiego jezora nie uraczysz,wiec z gory zaznaczylem jak jest.Gdybym czekal,to bym nie rozumial,skoro bym nie rozumial-na h*j bym wrzucal.Jebac logike,co nie?

Ri...........to

2016-07-16, 20:47
UWAGA!!! Mamy geniusza na forum - mówi w obcym języku !!!!

Majkeldżekson21

2016-07-16, 20:53
Ja szanuję Nassima za poglądy i nietuzinkowy sposób myślenia, ale co z tego, skoro to tylko jedno wielkie teoretyzowanie z którego nie da się uzyskać żadnego równania, ani nic innego, co by faktycznie miało jakieś znaczenie. A autor tematu to naprawdę musiał się wczoraj urodzić żeby porównywać zwykłego bajkarza do ludzi, którzy faktycznie przyczynili się w wielkim stopniu do rozwoju nauki.

Mesjaszowaty

2016-07-16, 20:54
krzyks : Nie rozumiem... wrzucasz coś, co niby rozumiesz... ale będziesz czekał, aż ktoś to przetłumaczy za kilka lat? :homer:

Ricalito : UWAGA!!! Mamy geniusza na forum - mówi w obcym języku !!!!


Caly czas czekam na jakis komentarz dotyczacy tematu a nie doj***nia sie do byle gowna :lol:

Ri...........to

2016-07-16, 20:54
Mesjaszowaty napisał/a:

@up nawet dwoma :roll:


jak policzyć te w butach (jak nie chodzi w kubotach) to CZTERY !!!

Mesjaszowaty

2016-07-16, 21:04
@up Majkel

Zmiana paradygmatu w nauce oznacza zmiane myslenia,to chyba jakis postep.Teoretyzowanie,tak samo jak tamtych co wymienilem,jednak on podaje konkretne liczby,wy k***a wogole ogladaliscie to?

Ricalito, z polskim 5 by bylo,ale podziwiam twoje zaangazowanie czy tez poswiecenie w wymyslaniu obelg. 8-)

Ri...........to

2016-07-16, 21:08
Cały czas czekam na jakis komentarz dotyczący tematu a nie doj***nia się do byle gówna :lol: [/quote]

proszę bardzo !
temat ch*jowy i przepraszam że doj***łem się do byle gówna ( ale nie wiem czy rozumiesz pisałem o tobie, więc geniuszu powinieneś sformułować to zdanie inaczej bo sugerujesz że jesteś byle gównem, touche !!! lingwisto )

Mesjaszowaty

2016-07-16, 21:12
Ricalito, Niestety nie ma jeszcze w polskiej wersji jezykowej,tylko po angielsku(po pl bedzie moze za dwa,trzy,piec lat),wiec jednostki niewyeudukowane dostatecznie scrolluja :(

nie scrollowales :evil:

P.S.przeprosiles,wybaczam. :maryska:

Ri...........to

2016-07-16, 21:26
Mesjaszowaty napisał/a:

Ricalito, Niestety nie ma jeszcze w polskiej wersji jezykowej,tylko po angielsku(po pl bedzie moze za dwa,trzy,piec lat),wiec jednostki niewyeudukowane dostatecznie scrolluja :(

nie scrollowales :evil:

P.S.przeprosiles,wybaczam. :maryska:



potrafisz czytać ze zrozumieniem czytanego tekstu ??? jak na wyedukowanego lingwistę trochę słabo ci to idzie...

Mesjaszowaty

2016-07-16, 21:30
Sam sie uprawniasz do takich osadow czy robi to dla ciebie jakis papierek(majster lingwista) czy moze sam bog ?

Ri...........to

2016-07-16, 21:46
Mesjaszowaty napisał/a:

Sam sie uprawniasz do takich osadow czy robi to dla ciebie jakis papierek(majster lingwista) czy moze sam bog ?



weź się już nie wysilaj .... wyłącz kompa, wyśpij się i przestań wypisywać takie debilizmy...
ps. albo doszlifuj języki.. touche drugi raz ! :) )))

strzelec102

2016-07-16, 21:48
tyle komentarzy i nie ma jeszcze napisane jaki poziom angielskiego jest potrzebny?