18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nassim Haramein-fundamentalny fraktal tworzenia

Mesjaszowaty • 2014-06-12, 14:44
Chcialbym wam przedstawic postac Nassima Harameina, jest to wyjatkowo wybitna postac co potwierdzi przesledzenie jego dokonan.Jego przekonania przez wiekszosc jego kariery byly uznawane za niedorzeczne poniewaz nie pokrywaly sie z teoriami nauki glownego nurtu,polecam zaznajomic sie z jego pracami.Moim zdaniem warto no chyba ze lubicie lykac "prawdy" podawane przez system "edukacji" a wtedy nawet nie komentujcie bo nic z ksiazek przewaznie nie bedzie zgadzalo sie z tym co on mowi, czas na zmiane paradygmatu...Na youtube bedzie reszta filmikow, kto sie zainteresuje ma szanse szybko tam nadrobic a samego wklejania linkow byloby za duzo, wyklad trwa kolo 9 godz, okrojony mniej i wolalem polskie napisy bo lektor ivo wiadomo-padaka.Ksztalcic sie sadole!A ci pseudo sadole powtarzacze szkolnej wiedzy:
Juz mozecie nazywac go szamanem, wariatem czy czym tam.No, juz :lol:



















Galian

2014-06-12, 15:11
Wiesz, zanim poświecę czas na oglądanie chciałbym wiedzieć o czym mam słuchać. Podaj może w opisie czy chodzi o fizykę, jakaś ewolucje, kosmitów czy jeszcze co innego. To tak na przyszłość. Jak uda mi się obejrzeć całe to pokomentuję więcej :)

Mesjaszowaty

2014-06-12, 15:46
Tak, chodzi o fizyke, geometrie, matematyke ogolnie nauke, sorry ale jakos edytowac nie moge, chcialem w tagach dodac swieta geometria, jakby co warto obejrzec ale wtedy przesledzic co i jak z nim, resonance project co to itd.

Ant1984

2014-06-12, 18:43
Dalsze części jeszcze lepsze gdzie zaczyna mówić o piramidach, egipcjanach, aztekach, pewnych zapiskach z biblii i nawiązuje do obcych cywilizacji ;) A do tego mówi bardzo rzeczowo i nie wciska żadnych informacji :)

Mesjaszowaty

2014-06-12, 18:51
Ant1984,
typek jest wh*j ciekawy ale zeby na biezaco z nim byc to jezyk polski niestety zawodzi :( jak juz gdzies to zalapal "bakcyla" to tylko dalej angielski k***a niestety bo nikt sie takimi rzeczami w tlumaczeniach , patologia po calosci nosz k***a j***nce :roll: , ogladac reszte wypowiedzi.nawet jak ma niezgodne z rzeczywistoscia spojrzenie na swiat, to w przeciwienstwie do was przynajmniej k***a ciekawe xD
P.S.zajebisty opis ant1984, ja to k***a lubie

sebe13

2014-06-13, 01:34
"dalej angielski k***a niestety bo nikt sie takimi rzeczami w tlumaczeniach , patologia po calosci nosz k***a j***nce " u Ciebie chyba kiepsko nawet z Polskim, prawda ? wszędzie roszczeniowcy, sam zrób tłumaczenie zamiast płakać.

Mesjaszowaty

2014-06-13, 06:34
sebe13 napisał/a:

"dalej angielski k***a niestety bo nikt sie takimi rzeczami w tlumaczeniach , patologia po calosci nosz k***a j***nce " u Ciebie chyba kiepsko nawet z Polskim, prawda ? wszędzie roszczeniowcy, sam zrób tłumaczenie zamiast płakać.


ucina mi czasem cos, na tablecie hasam i zdarzaja sie buble, dobrze nie spojrze to po godzinie pojawia sie brak edycji
Nic nie placze, nie boj zaby, nigdy nic nie przerabialem na kompie, do zadnego filmu nie wklejalem napisow, tymbardziej tlumaczonych wiec ucz mnie mistrzu bo nie czuje sie do tego powolany

jan.rzut

2014-06-13, 22:17
Daję piwo, obejrzałem 4 odcinki i lecę dalej.
Ciekawe, warto posłuchać.

Zolc

2014-06-15, 19:20
Cytat:

'Moim zdaniem warto no chyba ze lubicie lykac "prawdy" podawane przez system "edukacji" a wtedy nawet nie komentujcie bo nic z ksiazek przewaznie nie bedzie zgadzalo sie z tym co on mowi, czas na zmiane paradygmatu...'



Ty chyba jesteś "ułomny", albo uciekłeś z "psychiatryka". :facepalm:

k***a mów normalnie a nie jak ryży, 5 zdań o tym samym bez sensu. :homer:

PS: Koleś odkrył Amerykę, a pie**oli przy tym jak gdyby był z sekty. Nie polecam.

Mesjaszowaty

2014-06-16, 11:54
JedenStrzał napisał/a:



Ty chyba jesteś "ułomny", albo uciekłeś z "psychiatryka". :facepalm:

k***a mów normalnie a nie jak ryży, 5 zdań o tym samym bez sensu. :homer:

PS: Koleś odkrył Amerykę, a pie**oli przy tym jak gdyby był z sekty. Nie polecam.


k***a takim jak ty to trzeba widac 10, nie piec razy "mowic" przez internet piszac, no k***a...14 lat?to odbij od tego tematu klujaca sie pachwino

crystaldragon

2014-06-17, 22:22
Jeśli ten człowiek nie stosuję metodologii naukowej i nie stara się popierać swojego stanowiska dowodami to nie dziwię się że środowisko naukowe nie traktuję go poważnie. Nie po to są lata nauki zaawansowanego aparatu matematycznego który opanować mogą tylko nieliczni geniusze aby rzucić to wszystko w p*zdu zapalić marihuanę, wyluzować się i wymyślić teorię opisującą wszystko.

Twoje podejście do jakże zbędnej szkolnej wiedzy obnaża twoją ignorancję. Nie zdajesz sobie sprawę jak natura wszechświata jest skomplikowana i pełna niespodzianek. Należysz do tych ludzi którym wystarczy pokazać prostą sztuczkę z kartami aby zrobić na nich ogromne wrażenie i wmówić im że istnieje magia.
Nauka zajmuję się faktami dzięki czemu jest w stanie dokonać przełomowych odkryć wysłać człowieka w kosmos, rozszczepić atom itp.
Idąc drogą jaką proponuję religia i pseudonauka nie wyszlibyśmy z jaskiń.

Mesjaszowaty

2014-06-18, 10:15
crystaldragon napisał/a:

Jeśli ten człowiek nie stosuję metodologii naukowej i nie stara się popierać swojego stanowiska dowodami to nie dziwię się że środowisko naukowe nie traktuję go poważnie. Nie po to są lata nauki zaawansowanego aparatu matematycznego który opanować mogą tylko nieliczni geniusze aby rzucić to wszystko w p*zdu zapalić marihuanę, wyluzować się i wymyślić teorię opisującą wszystko.

Twoje podejście do jakże zbędnej szkolnej wiedzy obnaża twoją ignorancję. Nie zdajesz sobie sprawę jak natura wszechświata jest skomplikowana i pełna niespodzianek. Należysz do tych ludzi którym wystarczy pokazać prostą sztuczkę z kartami aby zrobić na nich ogromne wrażenie i wmówić im że istnieje magia.
Nauka zajmuję się faktami dzięki czemu jest w stanie dokonać przełomowych odkryć wysłać człowieka w kosmos, rozszczepić atom itp.
Idąc drogą jaką proponuję religia i pseudonauka nie wyszlibyśmy z jaskiń.


Wlasnie on jest jednym z nielicznych geniuszy co chodza po tej planecie, jakos to pominales.przeciez w pierwszej czesci juz wyjasnia co oni(pseudo naukowcy)za sily nie powymyslali zeby ich rownania sie zgadzaly a ty zarzucasz mu ze jebnal swoja teorie i h*j, niezle.
nie ufam szkolnej wiedzy bo mam swoje powody, co to za edukacja, kaza ci szukac ixa na matmie a o ciagu licz fibbonaciego nicosc, o tesli tez sie nie dowiedzialem kto to i co robil i moglbym w tym momencie tak z 2 tygodnie, cala historia ludzkosci zaklamana, na h*j sie uczyc czegos co nie mialo miejsca ale przeciez niektorzy chyba lubia bajki sobie do glowek wciskac.
dam ci do zrozumienia ze ten koles byl wysmiewany do niedlugo ale teraz wszedzie go zapraszaja, poklikaj k***a troche, jezdzi po calym swiecie, jego wyklady sa tlumaczone na wszystkie liczace sie jezyki a jak ty nazwales go pseudo naukowcem to tylko nadmienie ci ze ku twojemu niezadowoleniu jeszcze nikomu nie udalo sie udowodnic ze koles jest w bledzie a spotyka sie naprawde z madrymi ludzmi o roznych tytulach naukowych, pomijajac jakies lamerskie komentarze pod jego filmami twojego pokroju.Najpierw obejrzyj co z nim na biezaco, potem nazywaj jak chcesz a i troche o fizyce kwantowej nie zaszkodzi, ah te internety.

Treter

2014-06-19, 21:38
Gdyby w siódmej części nie zaczął opowiadać o człowieku jako o centrum swego własnego wszechświata, to popadłabym w depresję. Skoro wszystko jest próżnią, nawet tak małe, nieważne punkciki w fraktalu wszechświata jak my, to co jest ważne? Najwyraźniej nic. Bardzo ciekawie słucha się tego faceta. Ma łeb na karku i muszę znaleźć więcej jego wypowiedzi.

Mesjaszowaty

2014-06-21, 09:16
Nie kazdemu bedzie sie chcialo brnac przez tyle godzin to moze tutaj bardziej cos na czasie od niego i krocej o co kaman



abcdefgz

2014-06-23, 12:51
Wchodzę na profil gościa który mi daje piwka, i widzę że jesteś "świadomym" , a do tego nie na bakier ekonomią sądząc po komentach które mi zpiwkowałeś ;-) Obczaj forum http://forum.wybudzeni.pl Nie jest to jakieś aktywne miejsce na razie, ale mam wrażenie że jest tam potencjał otwartego umysłu i całościowego podejścia do prawdy (znaczy się bez mitów na temat złego pieniądza i krwiożerczego kapitalizmu). Sam się nie udzielam jakoś bardzo na razie, ale zdaje mi się że tam jest potencjał. Także zapraszam cię tam mesjaszowaty ;-)