18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrzucił się na śmieci...

Halman • 2021-05-23, 09:10

chińczyk swoje już zrobił... :-D

Halman

2021-05-23, 10:06
AdixCalisthenics napisał/a:

Ale tam musi j***ć


ale nie lepiej niż na Lunik 9

xXx5226

2021-05-23, 10:48
@Halman

Ciebie też tam trzeba wyj***ć za te śmieci z tiktoka.

Noside

2021-05-23, 11:03
O k***a, alarm! Wyciekły zdjęcia z głowy halmana!

kaziolord

2021-05-23, 12:06
Wielkie mi halo po prostu naj***ny Optimus Prime

tadek899

2021-05-23, 12:22
podkład w sam raz do filmiku z wypie**alającą się śmieciarką

Berry

2021-05-23, 12:57
Ja chciałbym się tylko tutaj zesrać z żalu i pozdrowić NIEDZIELNEGO administratora i podziękować Ci k***o za bana na moje wieloletnie konto, tylko dlatego, że nadmieniłem w komentarzu, że nie dbacie zjeby o tą stronę i wpuszczacie coraz większy chłam, faworyzując tylko swoich kundli pokroju halmana. Pomieszajcie sobie nawzajem ch*jami kakao w dupie.

Halman

2021-05-23, 13:36
Berry,
jak byś miał rzetelną wiedzę a nie opierał się na gimnazjalnym hejcie to byś jełopie wiedział że z modsami to akurat Halman miał i ma zawsze nie po drodze. A to ze piszesz z multikonta i nawet tego nie ukrywasz to już jesteś koronowanym osłem i zasługujesz teraz na bana permanentnego za bycie zwykłym idiotą.

pxone

2021-05-23, 13:44
xaero1987 napisał/a:

Co za nuta ?



The Prodigy - No Good (Start The Dance)

Kot_Schrodingera

2021-05-23, 17:12
Berry napisał/a:

Ja chciałbym się tylko tutaj zesrać z żalu i pozdrowić NIEDZIELNEGO administratora i podziękować Ci k***o za bana na moje wieloletnie konto, tylko dlatego, że nadmieniłem w komentarzu, że nie dbacie zjeby o tą stronę i wpuszczacie coraz większy chłam, faworyzując tylko swoich kundli pokroju halmana. Pomieszajcie sobie nawzajem ch*jami kakao w dupie.



Zgadza się od ładnych paru miesięcy nie widziałem na tym portalu nic dobrego, same gówna, 100x filmów typu deskoterapia albo wypadki drogowe, ewentualnie tik-tok, lipa na maxa, filmy po 500 lub więcej piw są cienkie jak dupa węża, nie wspomnę już o tym, że coraz mniej ludzi komentuje te filmy, ale w sumie się nie dziwie bo filmy na tym portalu rzadko skłaniają do dyskusji. Sadol to już nie to samo co parę lat temu, społeczność się zmieniła.

MartweMurzyńskiePłody

2021-05-23, 18:40
Berry napisał/a:

Ja chciałbym się tylko tutaj zesrać z żalu i pozdrowić NIEDZIELNEGO administratora i podziękować Ci k***o za bana na moje wieloletnie konto, tylko dlatego, że nadmieniłem w komentarzu, że nie dbacie zjeby o tą stronę i wpuszczacie coraz większy chłam, faworyzując tylko swoich kundli pokroju halmana. Pomieszajcie sobie nawzajem ch*jami kakao w dupie.



ja dostałem bana za "zj***ny" "sp***olony" :D :D :D ...i za dużą ilość emotek w komentarzu...

plastic

2021-05-23, 18:46
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

ja dostałem bana za "zj***ny" "sp***olony" ...i za dużą ilość emotek w komentarzu...



a ja jestem niemiły i nawet warna nie dostałem. jak to jest możliwe.