18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrzucił się na śmieci...

Halman • 2021-05-23, 09:10

chińczyk swoje już zrobił... :-D

Strielok1

2021-05-24, 21:34
plastic napisał/a:

a ja jestem niemiły i nawet warna nie dostałem. jak to jest możliwe.



Bo nikt Cię nie zgłosił, w jakimś temacie w środku dyskusji ktoś z dupy wtrącił komentarz o pis czy po więc napisałem żeby uprzejmie wypie**alał z polityką gdzie indziej. p*zduś poczuł się urażony , zgłosił komentarz jako obrażanie a ja dostałem 2 tyg bana na pisanie komentarzy

qizmo

2021-05-24, 23:00
Halman napisał/a:

Berry,
jak byś miał rzetelną wiedzę a nie opierał się na gimnazjalnym hejcie to byś jełopie wiedział że z modsami to akurat Halman miał i ma zawsze nie po drodze. A to ze piszesz z multikonta i nawet tego nie ukrywasz to już jesteś koronowanym osłem i zasługujesz teraz na bana permanentnego za bycie zwykłym idiotą.



Dlaczego piszesz o sobie w 3 osobie debilu?

SpijaczWymiotów

2021-05-25, 02:41
Berry napisał/a:

Ja chciałbym się tylko tutaj zesrać z żalu i pozdrowić NIEDZIELNEGO administratora i podziękować Ci k***o za bana na moje wieloletnie konto, tylko dlatego, że nadmieniłem w komentarzu, że nie dbacie zjeby o tą stronę i wpuszczacie coraz większy chłam, faworyzując tylko swoich kundli pokroju halmana. Pomieszajcie sobie nawzajem ch*jami kakao w dupie.



Nic nie wskurasz...Bongmana też tak załatwili. Adminka co go zbanowała już dostała nagrodę w zeszłym roku. Karma wraca :dead:
Nie powiem ile razy mi dawali warna, pisangel czy dyslektico za napisanie słowo "dubel" i mnie jeszcze kazali szukać pierdylion stron gdzie id tego jest admin/mod bo im za to płacą a nie mi. Proponowałem, ze jak będę jakimś modem to mogę szukać i co? I nic :roll: pisanglel wrzucił2 lata temu temat bez opisu gdzie wymagany jest opis a sam nagradzał warnami za...braki opisu, wypomniałem to i edytował swój temat i dodał opis a potem pie**olił. ze takie coś miejsca nie miało. Zapomnjał chyba co to jest printsrcreen, wrzuciłem i usunął wpis i warn :roll: Wchodzę tu raz na 2-3 tygodnie, 2 strony oblukam i wychodzę, portal zszedł na psy. Polecam inne serwisy zagraniczne.

fpfpfp

2021-05-26, 22:12
"Polecam inne serwisy zagraniczne."
Np?