18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprzedzanie

T3RMINATOR • 2022-12-20, 16:13
Zakończone idealnym dzwonem.



Reklama na końcu przypadkowa.

krzysieks997

2022-12-20, 20:05
Pawehan napisał/a:

To zabawne to co piszesz



Tutaj była szansa, żeby osobówką wyszedł cało z tego wszystkiego.. ten pierwszy tir(jadący prawidłowo) ładnie zjechał na pobocze

Takafura

2022-12-20, 20:24
BrainOsw napisał/a:

Powinni wszystkich edukować gdzie tylko się da na kursach na prawko itd,.


Mieszkam blisko drogo krajowej Poznań - Świecko. Wyprzedzanie na trzeciego i na ciągłych to była zmora - ponad 50 trupów rocznie na tym odcinku. Do czasu. Po modernizacji zrobiono sporo wysepek z krawężnikami. Kretyni niszczyli felgi i miski olejowe. Poprawa nastąpiła błyskawicznie :)


bujaszaka

2022-12-20, 20:47




BrainOsw napisał/a:

Powinni wszystkich edukować gdzie tylko się da na kursach na prawko itd, że gdy już dochodzi do takiego przypadku jak tutaj czyli wyprzedzania, które raczej nie ma prawa się udać i stwarza niebezpieczeństwo aby : ten na prawym pasie uciekał w swoje prawo, wyprzedzający jechał cały czas środkiem, a prawidłowo jadący z naprzeciwka uciekał maksymalnie w swoje prawo. Myślę, że taki odruch mógłby zapobiec wielu poważnym i śmiertelnym wypadkom, gdyż 3 pojazdy mogą się cudem zmieścić na drodze przy odpowiednich reakcjach. Unikniemy takich sytuacji jak tutaj, że wyprzedzający zaczyna wątpić jak już widzi, że nic się nie da zrobić i ucieka w lewo, kasując gościa z naprzeciwka. No ale w polsce nigdy o edukację nie chodzi, tylko o mandaty i kasę z egzaminów na prawko.



Utopijne i nie do zrobienia w warunkach stresu gdzie na decyzję jest kilka sekund.

Anal_Intruder_69

2022-12-20, 21:06
Mam nadzieję, że "zawodowy kierowca" dużego jest zadowolony. Chciał zyskać 15 sekund, a zj***ł życie rodzinie swojej, gościa z osobówki, stracił pewnie ze 3 godziny, możliwe że stracił lejce = pracę. Bułeczki też na czas nie dotarły. Nie mówiąc o stratach materialnych.

Innymi słowy: mam nadzieję, że ch*j będzie teraz w kamieniołomie popie**alał do końca życia odpracowując to co zniszczył.

smc

2022-12-20, 21:21
Rosja to stan umysłu...

Andrzejas

2022-12-21, 01:32
~DMT napisał/a:

Przez przypadek postawiłem Ci piwo, ale skoro już to piszę, to postaram się zaspokoić Twoją ciekawość...
Istnieje coś takiego, jak kodeks ruchu drogowego, To taki zbiór uporządkowanych literek, cyferek i znaków specjalnych, który jasno określa, w jakich sytuacjach wolno, a w jakich nie wolno wyprzedzać...
Tu ewidentnie kierowcy nie wolno było tego robić (nawet w przypadku, gdy bułeczki już stygną), doskonale widać znak B-25 przed zakrętem, o zdrowym rozsądku nawet nie wspomnę. Mam nadzieję, że rozjaśniłem nieco sytuację...



Dzięki za wyjaśnienie i piwo. :D Zmieniam więc pytanie:
Jak to jest, że te k***y w pociągach jeżdżą po szosie?

rapidu

2022-12-22, 10:12
Miał immunitet, "pauza rzecz święta" :mrgreen:

kubanss123

2022-12-23, 10:42
Siriuz napisał/a:

Podejrzewam, że k***y, które siedzą za biurkami i planują przewóz, zachęcają ich finansowo do łamania przepisów i ryzykownej jazdy.



Ty jestes j***nym frustratem, co sra do żwiru.
Każdy za biurkiem wie, że na drodze nic nie przyśpieszysz. No ale kierowca przecież uciśniony, bo na niego nakłada się presję że ma zapie**alać i zabijać ludzi, co za nonsens!