18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprzedzanie

T3RMINATOR • 2022-12-20, 16:13
Zakończone idealnym dzwonem.



Reklama na końcu przypadkowa.

d1sco

2022-12-20, 16:55
chlop byl samobojca wjechal wprost pod tira

Andrzejas

2022-12-20, 17:32
Jak to jest, że tym k***om w ciągnikach w ogóle wolno wyprzedzać?

Owlman

2022-12-20, 17:37
Kierowca powodujący wypadek poprzez wyprzedzanie na łuku drogi, powinien odpowiadać jak za zabójstwo z premedytacją.

Siriuz

2022-12-20, 17:40
Podejrzewam, że k***y, które siedzą za biurkami i planują przewóz, zachęcają ich finansowo do łamania przepisów i ryzykownej jazdy.

~DMT

2022-12-20, 17:43
Andrzejas napisał/a:

Jak to jest, że tym k***om w ciągnikach w ogóle wolno wyprzedzać?



Przez przypadek postawiłem Ci piwo, ale skoro już to piszę, to postaram się zaspokoić Twoją ciekawość...

Istnieje coś takiego, jak kodeks ruchu drogowego, To taki zbiór uporządkowanych literek, cyferek i znaków specjalnych, który jasno określa, w jakich sytuacjach wolno, a w jakich nie wolno wyprzedzać...

Tu ewidentnie kierowcy nie wolno było tego robić (nawet w przypadku, gdy bułeczki już stygną), doskonale widać znak B-25 przed zakrętem, o zdrowym rozsądku nawet nie wspomnę. Mam nadzieję, że rozjaśniłem nieco sytuację...

aczutuse

2022-12-20, 17:45
d1sco napisał/a:

chlop byl samobojca wjechal wprost pod tira



dlatego kobiety nie powinny mieć właśnie prawa do prowadzenia pojazdów, o prawach wyborczych nie wspominając. Choć w sumie tego 2 to nawet nie trzeba dowodzić.

BambiPMT

2022-12-20, 17:50
Owlman napisał/a:

Kierowca powodujący wypadek poprzez wyprzedzanie na łuku drogi, powinien odpowiadać jak za zabójstwo z premedytacją.



W Niemczech za takie wyprzedzanie (bez dzwona) udokumentowane, to próba zabójstwa. A to z filmu 20 lat.

IwoM

2022-12-20, 18:33
Bo taki idiotów wyprzedzających na zakręcie przy lini ciągłej to po wypadku powiesić na drzewie przy tej drodze dla przestrogi. I obojętnie czym jedzie , jeśli przeżył a ktoś przez niego zginął to pozbyć się pasożyta

darek1234

2022-12-20, 18:42
Jedne debil w ciężarówce, drugi bezmózg w osobówce

vladok

2022-12-20, 18:53
Tirowiec przytomnie zjechał na lewe pobocze gdy zauważył, że kierowca osobówki chce oszukać przeznaczenie

Pawehan

2022-12-20, 18:55
Prawo jazdy "C" znalezione w czipsach

Karbo89

2022-12-20, 19:40
k***a j***na co wyprzedza

BrainOsw

2022-12-20, 19:49
Powinni wszystkich edukować gdzie tylko się da na kursach na prawko itd, że gdy już dochodzi do takiego przypadku jak tutaj czyli wyprzedzania, które raczej nie ma prawa się udać i stwarza niebezpieczeństwo aby : ten na prawym pasie uciekał w swoje prawo, wyprzedzający jechał cały czas środkiem, a prawidłowo jadący z naprzeciwka uciekał maksymalnie w swoje prawo. Myślę, że taki odruch mógłby zapobiec wielu poważnym i śmiertelnym wypadkom, gdyż 3 pojazdy mogą się cudem zmieścić na drodze przy odpowiednich reakcjach. Unikniemy takich sytuacji jak tutaj, że wyprzedzający zaczyna wątpić jak już widzi, że nic się nie da zrobić i ucieka w lewo, kasując gościa z naprzeciwka. No ale w polsce nigdy o edukację nie chodzi, tylko o mandaty i kasę z egzaminów na prawko.

Pawehan

2022-12-20, 19:54
BrainOsw napisał/a:

Powinni wszystkich edukować gdzie tylko się da na kursach na prawko itd, że gdy już dochodzi do takiego przypadku jak tutaj czyli wyprzedzania, które raczej nie ma prawa się udać i stwarza niebezpieczeństwo aby : ten na prawym pasie uciekał w swoje prawo, wyprzedzający jechał cały czas środkiem, a prawidłowo jadący z naprzeciwka uciekał maksymalnie w swoje prawo. Myślę, że taki odruch mógłby zapobiec wielu poważnym i śmiertelnym wypadkom, gdyż 3 pojazdy mogą się cudem zmieścić na drodze przy odpowiednich reakcjach. Unikniemy takich sytuacji jak tutaj, że wyprzedzający zaczyna wątpić jak już widzi, że nic się nie da zrobić i ucieka w lewo, kasując gościa z naprzeciwka. No ale w polsce nigdy o edukację nie chodzi, tylko o mandaty i kasę z egzaminów na prawko.



To zabawne to co piszesz