18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprzedzanie pod słońce

~Velture • 2023-01-24, 17:07
Ja pie**olę... :lol:


JamPawel

2023-01-24, 19:56
Kiedyś jechałem sobie spokojnie w kierunku Świnoujścia, a z przeciwka jechał sznur wracających znad morza. Jakiemuś ciulowi się widać śpieszyło, na bezczela wyjechał na mój pas i omijał sobie korek. Miał pecha, bo ja wpadłem w rodzaj stuporu i jechałem mu naprzeciw po swoim pasie jakoś niedowierzając, że gość jedzie ewidentnie na czołówkę. Typ był pewnie przyzwyczajony, że wszyscy go puszczają zjeżdżając na prawo, a tu zonk. Na koniec jednak spękał, zjechał na moje prawo (swoje lewo) na pas techniczny, po czym wj***ł się do rowu.

ZaSwojePiję

2023-01-24, 19:56
Kiedys jak jechalem na ukrainie o zmroku i konczylem wyprzedzanie zestawu to nagle z nikad przed soba zobaczylem ładę, na szczescie typ poszedl poboczem omijajac mnie.
Zero k***a swiatel mial, nawet pozycyjnych i pewnie tez naj***ny, bo doslownie w ostatniej chwili poszedl w maliny. Tyle szczescia po mojej stronie.

JamPawel

2023-01-24, 21:46
ZaSwojePiję napisał/a:

Kiedys jak jechalem na ukrainie o zmroku i konczylem wyprzedzanie zestawu to nagle z nikad przed soba zobaczylem ładę, na szczescie typ poszedl poboczem omijajac mnie.
Zero k***a swiatel mial, nawet pozycyjnych i pewnie tez naj***ny, bo doslownie w ostatniej chwili poszedl w maliny. Tyle szczescia po mojej stronie.


W 2003 to byłem w Petersburgu w listopadzie. W centrum na bocznych ulicach praktycznie nie było oświetlenia, za to po zmroku co któryś samochód to była kompletnie pozbawiona świateł łada, wołga czy inny Moskwicz Kontrast z tymi Lamborghini, Bentleyami czy innymi Porsche co tam stadami jeździły wprost niewiarygodny.

Will70

2023-01-24, 22:52
NIE MA WYPRZEDZANIA BEZ REDUKOWANIA! k***a. Nawet w automacie trzeba przycisnąć, żeby zbić bieg. A ten się wyj***ł jak na wycieczkę. No to ma wycieczkę. Dlatego pobyt na lewym pasie trzeba minimalizować, i dynamicznie i OSTROŻNIE mając pewność wolnej drogi. Wiem co mówię. 20 lat przedstawiciel handlowy po polskich drogach. Widziałem sporo, i sporo sam odj***łem. Aż mi dzisiaj wstyd czasem. :roll:

d-_-bE.Prigozhin61

2023-01-25, 07:09
Moim zdaniem fake bo gdzie lada pójdzie 250

[quote="Lukers1234"]
Antoni79 napisał/a:


Prędkości się tak nie sumują. W przypadku czołowego zderzenia dwóch aut ( o podobnej masie i prędkości) konsekwencje dla każdego z nich są takie same, jakby uderzyły w nieruchomą ścianę.
Ciężko się słucha, ale dobrze wyjaśnione:



Bzdura. Wszystko zależy od konstrukcji samochodu, masy, środka ciężkości i strefy zgniotu

Will70 napisał/a:

NIE MA WYPRZEDZANIA BEZ REDUKOWANIA! k***a. Nawet w automacie trzeba przycisnąć, żeby zbić bieg. A ten się wyj***ł jak na wycieczkę. No to ma wycieczkę. Dlatego pobyt na lewym pasie trzeba minimalizować, i dynamicznie i OSTROŻNIE mając pewność wolnej drogi. Wiem co mówię. 20 lat przedstawiciel handlowy po polskich drogach. Widziałem sporo, i sporo sam odj***łem. Aż mi dzisiaj wstyd czasem.



Jak masz 3 cylindry wielkości czajnika czy jakieś 316 to trzeba redukować

:-D

darek1234

2023-01-25, 13:09
Poopatulony napisał/a:

Sekundę przed końcem nagrania pęknięcie na szybie nawet w połowie znikło



Wy, czyli ci od tropienia fejków, macie chyba sami fejka w durnych łbach, gdzie tam jest pęknięcie na szybie?

BarmanInternetu napisał/a:

Bzdura. Wszystko zależy od konstrukcji samochodu, masy, środka ciężkości i strefy zgniotu



Obejrzałeś film?

Will70

2023-01-25, 17:32
[quote="BarmanInternetu"]Moim zdaniem fake bo gdzie lada pójdzie 250
Lukers1234 napisał/a:


Bzdura. Wszystko zależy od konstrukcji samochodu, masy, środka ciężkości i strefy zgniotu
Jak masz 3 cylindry wielkości czajnika czy jakieś 316 to trzeba redukować



Dziwne, w moich obydwu 3 litrowych Audi A6 i A7 redukuje się samo. Przy 300KM i 700Nm. Pajacyku bidny.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-01-26, 02:42
[quote="Will70"]
BarmanInternetu napisał/a:

Moim zdaniem fake bo gdzie lada pójdzie 250
Dziwne, w moich obydwu 3 litrowych Audi A6 i A7 redukuje się samo. Przy 300KM i 700Nm. Pajacyku bidny.



Fizyka na poziomie podstawowym się kłania i moc nie ma nic do tego możesz mieć 500 koni a chłop w starze 120 i z ciebie będzie mielonka a chłopowi w starze nic się nie stanie

[quote="Will70"]
BarmanInternetu napisał/a:

Moim zdaniem fake bo gdzie lada pójdzie 250
Dziwne, w moich obydwu 3 litrowych Audi A6 i A7 redukuje się samo. Przy 300KM i 700Nm. Pajacyku bidny.



Fizyka na poziomie podstawowym się kłania i moc nie ma nic do tego możesz mieć 500 koni a chłop w starze 120 i z ciebie będzie mielonka a chłopowi w starze nic się nie stanie, a w każdym aucie jak klikniesz kickdown się redukuje ośle

Will70

2023-01-26, 04:07
[quote="BarmanInternetu"][quote="Will70"]
Fizyka na poziomie podstawowym się kłania i moc nie ma nic do tego możesz mieć 500 koni a chłop w starze 120 i z ciebie będzie mielonka a chłopowi w starze nic się nie stanie
Will70 napisał/a:


Fizyka na poziomie podstawowym się kłania i moc nie ma nic do tego możesz mieć 500 koni a chłop w starze 120 i z ciebie będzie mielonka a chłopowi w starze nic się nie stanie, a w każdym aucie jak klikniesz kickdown się redukuje ośle



Mamejo, co ty mi pedale pie**olisz o ciężarówkach, jak napisałeś że nie trzeba redukować jak jest więcej niż 3 cylindry i 1.6. Co za baran. Wstawaj bo się zesrałeś.


:mrgreen:

~REsadER

2023-01-26, 10:27
efekt końcowy


Pawehan

2023-01-29, 16:44
Życzenie śmierci 6