18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyprzedzaczPL

Polskie_Drogi • 2017-05-18, 10:13
Wyprzedzanie to jeden z najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych manewrów w ruchu drogowym.
Wykonywany bardzo często niewłaściwie, brawurowo, bezmyślnie, na siłę oraz bez odpowiedniego przygotowania

Volfodzio

2017-05-18, 10:19
A później napinka na portalach motoryzacyjnych, że "150 kuniów to za mało rodzinna wozidupka musi mieć co najmniej 200 he he bo wtedy sie odbijo", co poniektórym nawet i 300 by nie pomogło... no chyba, że w szybszym zejściu ze świata

JohnMadafaka

2017-05-18, 10:20
Ależ denerwujące jest to zawodzenie w tle. Chciałbym wyłączyć dźwięk, ale czekam na komentarze kierowców w stylu "o k***a, pajacu jak jeździsz" i cały czas odczuwam dyskomfort.

Aksal

2017-05-18, 10:52
Kiedyś miałem takie przemyślenie, że gdybym miał chęć strzelić samobója, to nie skakałbym, ani nie robiłbym nic innego co narobi tylko syfu do posprzątania, tylko wsiadłbym w samochód i pojechałbym np na drogę nr 17 i zrobił ze 2 kursy w jedną i drugą stronę. Jakbym trafił na takiego zjeba z przeciwka, to jeszcze depnąłbym w gaz i chociaż przy okazji może oczyściłbym świat z jednego dodatkowego niedojeba.

Tafariel

2017-05-18, 11:24
No co za k***y bez wyobraźni :homer:

kolosasz

2017-05-18, 11:38
Wyprzedzanie to coś więcej niż manewr na drodze. Wyprzedanie to chwila triumfu, poczucie wygranej.
Wyprzedzanie to Polak wstający z kolan. Wstający z kolan razem z Polską

~Velture

2017-05-18, 11:40
Cytat:

Kiedyś miałem takie przemyślenie, że gdybym miał chęć strzelić samobója, to nie skakałbym, ani nie robiłbym nic innego co narobi tylko syfu do posprzątania, tylko wsiadłbym w samochód i pojechałbym np na drogę nr 17 i zrobił ze 2 kursy w jedną i drugą stronę. Jakbym trafił na takiego zjeba z przeciwka, to jeszcze depnąłbym w gaz i chociaż przy okazji może oczyściłbym świat z jednego dodatkowego niedojeba.


Aha. Gorzej jakbyś przeżył i mógł poruszać tylko twarzą.

Wayas

2017-05-18, 11:49
Policjanci będą mieli mase pisania przy wystawianiu mandatow ;) O ile trafią na ten fiml :D

kokos_123

2017-05-18, 15:27
Aksal napisał/a:

Kiedyś miałem takie przemyślenie, że gdybym miał chęć strzelić samobója, to nie skakałbym, ani nie robiłbym nic innego co narobi tylko syfu do posprzątania, tylko wsiadłbym w samochód i pojechałbym np na drogę nr 17 i zrobił ze 2 kursy w jedną i drugą stronę. Jakbym trafił na takiego zjeba z przeciwka, to jeszcze depnąłbym w gaz i chociaż przy okazji może oczyściłbym świat z jednego dodatkowego niedojeba.


Ja bym tak chciał kupić sobie

tylko jeździsz i liczysz kasę z OC, na takich idiotach.

niestety raczej nigdy w życiu mnie stać na to nie będzie, a szkoda.

Talbot0

2017-05-18, 17:23
Audi najlepszą przelote wykonało

Mu...........23

2017-05-18, 18:36
A k***a śmieją się z rusków. U nas takie same bydło za kierownicą.

omgłomatkobosko

2017-05-18, 18:38
Podstawowy błąd przy wyprzedzaniu, to brak redukcji na niższy bieg. Przecież na trójce jest najlepsze przyśpieszenie w zakresie 80-120 km/h. Sprawdźcie sami.

waloos

2017-05-18, 18:59
Czy ludzie nie mają instynktu samozachowawczego? Ja pie**ole, jak można odwalac coś takiego na publicznej drodze?

Zuku1916

2017-05-18, 19:00
1:26 - jak ja nienawidzę sk***ysynów co zwiększają prędkość podczas bycia wyprzedzanymi. pie**oleni janusze, królowie szos "Cooo? Wyprzedzić mie? Grażyna, zapinaj pasy, przełączam z LPG na benzynę!"

muchar

2017-05-18, 19:04
Jeżeli żaden z nagrywających niczego nie zgłosił, to gówno im zrobią. Takie nagranie jest jedynie "poszlaką", nie jest dowodem. Wiem, bo się znam.