18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Albertd

2019-03-04, 07:45
kothletino napisał/a:

Sadistic - bastion praworządnych, odpowiedzialnych, rozsądnych oraz postępujących zgodnie z kodeksem kierowców.



Wszyscy tacy niewinni, wszyscy tutaj po wyprzedzaniu mówią przepraszam

~Velture

2019-03-04, 09:20
Sukkub_ napisał/a:

Velt jezdzi jak emeryt. Wk***ia niesamowicie, ma taka fure a wlecze sie 50... ehhh



Dzięki bejbe :krejzi:

Black Snake napisał/a:

Tak trochę z innej strony. Jeśli macie prawko to nie raz pewnie zdarzyło wam się wyprzedzać.
Często spotykam sytuację. Jadę ja, przede mną 4 samochodów i 1 ciężarówka (lub jakiś zamulacz jadący 50-60kph na ograniczeniu 90). Droga 2 kierunkowa poza terenem zabudowanym. Prosta droga, dobra widoczność i zero aut z naprzeciwka. I co się dzieje? No k***a nic. Drugi nie wyprzedza pierwszego bo k***a nie wiadomo czemu. Trzeci, czwarty i piąty nie wyprzedza bo się boją wyprzedzić wszystkie auta na raz. Teraz ostatni samochód, który ma tego dość. Biorę się za wyprzedzanie. Wyprzedzić 5 aut na raz to trochę głupi pomysł więc chcę pojedynczo.
I co? I większość kierowców wtedy nie chce wpuścić. Sami nie wyprzedzą, ale jak są wyprzedzani to nie robią miejsca dla samochodu, który wyprzedza przez co często albo trzeba zrezygnować, albo jak sytuacja pozwoli i droga jest proooosta i pusta wyprzedzić wszystko na raz.
Wytłumaczy mi ktoś to zjawisko?



Ty to ja ci powiem jeszcze o lepszym sorcie kierowców. Patrz na to.
Jadę sobie na tempomacie powiedzmy 90 na dwupasmówce prawym pasem. Gość za mną mnie wyprzedza, ja dalej na tempomacie więc nie to, że przyśpieszyłem... i k***a jedzie 85 przede mną... wyprzedzam go dalej jadąc te 90 na tempomacie, zmieniam pas i k***a wlatuje mi na zderzak, znów mnie wyprzedza i znów k***a 85...
No tutaj potrzeba k***a eksperta aby wyjaśnił mi takiego kretyna.

cetnar90

2019-03-04, 11:04
Akurat przy drugiej sytuacji nie panikujcie

Cyrk

2019-03-04, 11:28
Za wyprzedzanie na trzeciego 10 lat łagrów i ch*j w dupę na miejscu...

KKdemona

2019-03-04, 11:59
~Velture napisał/a:

Dzięki bejbe
Ty to ja ci powiem jeszcze o lepszym sorcie kierowców. Patrz na to.
Jadę sobie na tempomacie powiedzmy 90 na dwupasmówce prawym pasem. Gość za mną mnie wyprzedza, ja dalej na tempomacie więc nie to, że przyśpieszyłem... i k***a jedzie 85 przede mną... wyprzedzam go dalej jadąc te 90 na tempomacie, zmieniam pas i k***a wlatuje mi na zderzak, znów mnie wyprzedza i znów k***a 85...
No tutaj potrzeba k***a eksperta aby wyjaśnił mi takiego kretyna.



Teraz doj***łeś na "dwupasmówce" zmieniać pas i wyprzedzać 90 km/h . Manewr wyprzedzania ma być szybki i sprawny a nie blokować pas bo tak. Nieraz jest tak że ktoś tak wyprzedzając powoduje mocne hamowanie kogoś kto leci te 120 lewym 70-100m za nim i to już jest wymuszenie pasa ruchu .

~Velture

2019-03-04, 12:10
@up
Nie zesraj się tylko.
Jak mam pusto z tyłu to sobie tak wyprzedzam... Nie mowie o sytuacji gdzie coś jedzie za mną szybciej.

Wiewór

2019-03-04, 13:04
mygyry napisał/a:

@up Ale nie zapominajmy przy tym o niedzielnych dziadach, którzy potrafią jechać 50, gdzie nawet ograniczenia do 70 nie ma, niejeden nie może tego zdzierżyć i wyprzedza w ch*jowych miejscach



To nie jest żadne usprawiedliwienie dla takiego wyprzedzania.

Sawix napisał/a:

Najgorsze jest to że takie śmiecie unikają odpowiedzialności . Kiedyś byłem świadkiem jak kolesiowi sie tak bardzo śpieszyło że po kilku km. wylądował w rowie . Zwolniłem , otwarłem okno , kilka słów w jego stronę i jego głupiej miny nie zapomnę do końca życia



Miałem podobną sytuację.
Jadę sobie w lecie z delegacji. Spokojnie, bez odpie**alania. Podziwiam widoki.
Siada mi na zderzak "przedstawiciel handlowy". Jedzie nie byle czym bo Skodą Rapid. Nie może mnie wyprzedzić bo droga kręta i duży ruch. Jadę 70 bo w rowie drzewa.
W lusterku widzę, że facet rwie włosy z głowy, wali łbem w kierownice. Z ruchu jego warg odczytuję, że obraża mi mamę i sugeruje, że z nią współżył. Wyj***ne mam na debila i jadę dalej swoim tempem.
W końcu mnie wyprzedził. Jak mnie mijał to groźnie na mnie zerknął i znowu burknął coś pod nosem o współżyciu analnym.
Poleciał po horyzont tym swoim rozpie**alaczem szos z 90 konnym silnikiem.
Godzinę później na autostradzie korek jak ch*j. Tunel życia i jedna straż za drugą. Dojechałem do miejsca wypadku i co widzę?
Mój znajomy przedstawiciel handlowy siedzi na barierce, palki fajkę. Obdarty z ciuchów. Jego skodzina rozpie**olona na pył na barierkach czterema kołami do góry.

:gmoch:

Loaloa

2019-03-04, 13:15
Cytat:

Wytłumaczy mi ktoś to zjawisko?



Już tłumaczę: kierowcami tych samochodów jest polactwo.

gr3go

2019-03-04, 14:05
Nie mogę patrzeć na takie k***y bezmyślne...
Za wyprzedanie na podwójnej ciągłej z narażeniem życia innych uczestników ruchu powinni prawko zabierać i basta...

Metaxxy

2019-03-04, 15:10
Takie coś powinno być podciągane pod usiłowanie zabójstwa

Eleir

2019-03-04, 15:47
A teraz w drugą stronę, ile p*zd jadących 40 km/h prowokuje takie sytuacje? Nie każdy ma czas aby k***a w lesie z ograniczeniem 90km/h jechać 50, bo ktoś jest niedojebem umysłowym.

danglan

2019-03-04, 17:54
Loaloa napisał/a:

Już tłumaczę: kierowcami tych samochodów jest polactwo.



Co to znaczy "polactwo"?

FUsaCK

2019-03-04, 18:42
danglan napisał/a:

Co to znaczy "polactwo"?



Już tłumaczę: to takie " coś" , co wyssało z mlekiem matki. Tylko w drugą stronę

marcinkot

2019-06-12, 22:43
Nigdy nie stworzyłem takiej sytuacji, ale oglądając takie filmiki dziwię się tym wyprzedzanym-dla czego nie patrzą w lusterka? jeżdże po 400km codziennie i jak tylko widze ze jakiś debil w takiej sytuacji mnie wyprzedza to odbijam najbardziej do zewnętrznej krawędzi drogi zeby taki idiota nie zahaczył mnie przy zjeżdzaniu jak nie bedzie mial gdzie ucieć to wpieprzy się we mnie, ale zeby cos takiego przewidzieć to trzeba myśleć i patrzyć w lusterka do uja pana