18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

aggo

2019-03-03, 18:53
I przez takich debili giną niewinni ludzie :/ Prawko znalezione w chipsach.

~Velture

2019-03-03, 19:09
Mnie zawsze zastanawia co ci ludzie robią z ta ogromną ilością zaoszczędzonego czasu.

Żeby nie było jaki to ja świętoszek jestem to czasem faktycznie lubię zapie**alać ale z głową. Zwykle na ekspresówkach ale kto mnie zna ten wie, że tak na co dzień to jeżdżę przepisowo . Pewna osoba z forum by wam powiedziała jak ja jeżdżę i jak wk***iające jest to, że przepisowo pomimo tego co pod pedałem gazu mam dostępne.
Jednak ja wychodzę z założenia, że jak jadę z kimś to jestem odpowiedzialny za życie pasażera. Tak samo jak jadę samemu to mogę sobie po pustej drodze zapie**alać 250 ale jeśli są inne pojazdy to jadę normalnie. Po prostu. Zabić siebie mogę ale tylko w przypadku kiedy nikt inny poza mną nie ucierpi.

Bardzo często widzę jak mnie k***a wyprzedza ktoś w kolumnie samochodów i leci na czołówkę a potem widzę go góra 10-20 samochodów przede mną skręcającego gdzieś... ile zyskał tym manewrem łącznie? 10 sekund? 20?



mygyry

2019-03-03, 19:31
@up Ale nie zapominajmy przy tym o niedzielnych dziadach, którzy potrafią jechać 50, gdzie nawet ograniczenia do 70 nie ma, niejeden nie może tego zdzierżyć i wyprzedza w ch*jowych miejscach :-/

~Velture

2019-03-03, 19:41
@up
I nie zapominajmy o pedelarzach co jadą w tandemie obok siebie zapie**alając cały pas i k***a nie da się tego gówna wyprzedzić czasem przez X minut legalnie bo "ja czytałem w gógló sze moszna".

Lussy

2019-03-03, 21:10
Polacy to najgorszy sort kierowców od dużych po puszki, samobójcy i mordercy w jednym.
Jeżdżę jak najbliżej środkowego pasa żeby właśnie tacy debile mieli utrudnione wyprzedzanie.

Loaloa

2019-03-03, 21:11
To z jakiegoś kraju byłego ZSRR? No bo gdzie jeszcze taka dzicz może mieszkać?

za...........zh

2019-03-03, 21:35
mnie tylko zastanawia po kiego ch*ja zjeżdżali "tirami" ja bym na cal nie ustąpił niech wali debil jeden z drugim

Sawix

2019-03-03, 21:43
Najgorsze jest to że takie śmiecie unikają odpowiedzialności . Kiedyś byłem świadkiem jak kolesiowi sie tak bardzo śpieszyło że po kilku km. wylądował w rowie . Zwolniłem , otwarłem okno , kilka słów w jego stronę i jego głupiej miny nie zapomnę do końca życia

Sukkub_

2019-03-03, 23:00
~Velture napisał/a:

Mnie zawsze zastanawia co ci ludzie robią z ta ogromną ilością zaoszczędzonego czasu.
Żeby nie było jaki to ja świętoszek jestem to czasem faktycznie lubię zapie**alać ale z głową. Zwykle na ekspresówkach ale kto mnie zna ten wie, że tak na co dzień to jeżdżę przepisowo . Pewna osoba z forum by wam powiedziała jak ja jeżdżę i jak wk***iające jest to, że przepisowo pomimo tego co pod pedałem gazu mam dostępne.



Velt jezdzi jak emeryt. Wk***ia niesamowicie, ma taka fure a wlecze sie 50... ehhh

Byku35

2019-03-04, 03:02
Ten pierwszy
jadę bo to ja mam pierwszeństwo :)

dalej nie oglądam bo mnie ch*j strzela ...






...od kolegi po pysku i nie mam czasu bo się bawimy i jest fajnie

Black Snake

2019-03-04, 03:02
Tak trochę z innej strony. Jeśli macie prawko to nie raz pewnie zdarzyło wam się wyprzedzać.
Często spotykam sytuację. Jadę ja, przede mną 4 samochodów i 1 ciężarówka (lub jakiś zamulacz jadący 50-60kph na ograniczeniu 90). Droga 2 kierunkowa poza terenem zabudowanym. Prosta droga, dobra widoczność i zero aut z naprzeciwka. I co się dzieje? No k***a nic. Drugi nie wyprzedza pierwszego bo k***a nie wiadomo czemu. Trzeci, czwarty i piąty nie wyprzedza bo się boją wyprzedzić wszystkie auta na raz. Teraz ostatni samochód, który ma tego dość. Biorę się za wyprzedzanie. Wyprzedzić 5 aut na raz to trochę głupi pomysł więc chcę pojedynczo.
I co? I większość kierowców wtedy nie chce wpuścić. Sami nie wyprzedzą, ale jak są wyprzedzani to nie robią miejsca dla samochodu, który wyprzedza przez co często albo trzeba zrezygnować, albo jak sytuacja pozwoli i droga jest proooosta i pusta wyprzedzić wszystko na raz.
Wytłumaczy mi ktoś to zjawisko?

Byku35

2019-03-04, 03:06
dalej nie oglądam bo mnie ch*j strzela ...






...od kolegi po pysku i nie mam czasu bo się bawimy i jest fajnie

URAGE

2019-03-04, 03:33
Black Snake napisał/a:

Tak trochę z innej strony. Jeśli macie prawko to nie raz pewnie zdarzyło wam się wyprzedzać.
Często spotykam sytuację. Jadę ja, przede mną 4 samochodów i 1 ciężarówka (lub jakiś zamulacz jadący 50-60kph na ograniczeniu 90). Droga 2 kierunkowa poza terenem zabudowanym. Prosta droga, dobra widoczność i zero aut z naprzeciwka. I co się dzieje? No k***a nic. Drugi nie wyprzedza pierwszego bo k***a nie wiadomo czemu. Trzeci, czwarty i piąty nie wyprzedza bo się boją wyprzedzić wszystkie auta na raz. Teraz ostatni samochód, który ma tego dość. Biorę się za wyprzedzanie. Wyprzedzić 5 aut na raz to trochę głupi pomysł więc chcę pojedynczo.
I co? I większość kierowców wtedy nie chce wpuścić. Sami nie wyprzedzą, ale jak są wyprzedzani to nie robią miejsca dla samochodu, który wyprzedza przez co często albo trzeba zrezygnować, albo jak sytuacja pozwoli i droga jest proooosta i pusta wyprzedzić wszystko na raz.
Wytłumaczy mi ktoś to zjawisko?



Ta, Janusze kierownicy. Jadąc samochodem na wakacje gdzieś w Polsce takich wężyków spotyka się w ch*j. j***ny Janusz ma wyj***ne i czy to zabudowany, czy nie to leci równo 60-70km/h. Jak dla mnie to najgorsza prędkość do wyprzedzania jak nie masz tych 150 koni pod maską, a nie każdy jeździ nowym SUVem. masz niewielki "zapas", policji latem jak na akcji znicz i ni ch*ja nie wyprzedzisz jak co chwile taki wężyk się mija jeden z drugim. Ludzie więc siedzą i czekają aż coś się samo ruszy. Rok temu jechałem za takim debilem bite 30 minut, jak już w końcu pojedyńczo wyprzedziło go te 10 aut, które były przede mną i siadłem mu na dupie to strąbiłem ch*ja w najlepsze. Typ na wyj***niu na "autopilocie" bucik na gazie mało zawału nie dostał jak podskoczył na siedzeniu. Mijając go pokazałem kilka gestów, a moja wk***iła się na MNIE, że jestem agresywny. k***a mać. Jak nie znoszę debili zapie**alających 160 na ekspresowej siedzących Ci wiecznie na dupie, bo lecisz "tylko 140 lewym pasem", tak też te ćwoki jadące 20 poniżej limitu na jednopasmówce pie**ole serdecznie. 6-godzinna trasa zamienia się w 8 godzin. Różnica 20km przy jeździe 60, a przy 140 to zupełnie co innego.

kothletino

2019-03-04, 07:21
Sadistic - bastion praworządnych, odpowiedzialnych, rozsądnych oraz postępujących zgodnie z kodeksem kierowców. :roll: