18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyprzedzaczPL #12

Polskie_Drogi • 2018-12-21, 18:35
Bezmyślna mania wyprzedzania, czyli pośpiech, ignorancja, egoizm, brak pokory, krótkowzroczność, bardzo często zwykłe chamstwo i głupota.
Krótko mówiąc wyprzedzaczPL.
Najsmutniejsze i najbardziej przerażające jest to, że ponad 90 proc. polskich kierowców uważa swoje umiejętności prowadzenia samochodu za wyższe niż przeciętna...

ellsworth

2018-12-23, 10:44
A wy się jaracie, ze w Francji raz na rok się ktoś wysadzi i kilku ludzi zabije. Mamy na drogach tysiące terrorystów, którzy każdego dnia mordują ludzi i co, żaden nie jest mądry żeby takiego zatrzymać i mu napie**olić a potem policję wezwać. Żaden! A do terrorystów to byście strzelali jak do kaczek (tylko niestety pozwolenia na broń odmówiono, no jaka szkoda).

badboy89

2018-12-23, 10:47
AyCaramba napisał/a:



90% powyżej średniej? coś się chyba w obliczeniach jebło :-) ale prawdą jest że 99% ludzi w Polsce jeździ normalnie, czasem trafi się jakiś zapie**alający sebek w bmw czy asy jak na tym filmie. Mnie najbardziej przeraża to że można sobie jechać bezpiecznie a jakiś sk***ysyn bez wyobraźni powoduje że tracisz auto, albo zdrowie/życie... Rozmawiałem z jednym asem który wylądował w rowie i twierdził że to wina tego co nie zjechał, bo widział że wyprzedza :roll: Mandat dla takich to mało, zabierać prawko na 3 miesiące to szybko się nauczą. Zwłaszcza jak zadbamy o nieuchronność kary takimi filmikami.



No popatrz, zawsze musi znaleźć się jakaś "prawilna morda " która wspomnie o bmw. Na kilkanaście przypadków pokazanych na tym filmie brak samochodu tej marki, za to cała masa wieśwagenów przypadek ? Układając odpowiednią kompilację wideo nawet z kierowców matizów można zrobić żądnych krwi pojebów ;)

MgrMajster

2018-12-23, 11:18
Wideo na Policję, 5k mandatu, zabrane prawko wraz z autem na 3 lata. Się nauczą.

~Velture

2018-12-23, 11:24
ellsworth napisał/a:

A wy się jaracie, ze w Francji raz na rok się ktoś wysadzi i kilku ludzi zabije. Mamy na drogach tysiące terrorystów, którzy każdego dnia mordują ludzi i co, żaden nie jest mądry żeby takiego zatrzymać i mu napie**olić a potem policję wezwać. Żaden! A do terrorystów to byście strzelali jak do kaczek (tylko niestety pozwolenia na broń odmówiono, no jaka szkoda).


Nie zesraj się k***a i popraw swojemu chłopakowi poduszkę.

czerczil

2018-12-23, 11:39
Hrabia Drapula napisał/a:

każdy z "bohaterów" tego filmu powinien mieć zabrane prawko, albo zabrane kluczki i zostawiony na środku pola z tym samochodem, to jest k***a nie do pomyślenia co ludzie wyprawiają


zabranie kluczykow nic nie da, za to uj***nie raczek w stawach barkowych owszem

kothletino

2018-12-23, 12:08
Velture napisał/a:

Kilka dni temu mi tak z przeciwka wyskoczył to zamiast w prawo uciekać przekalkulowalem sytuacje i stwierdziłem, że moje >2t zapewnią mi szanse na wyjscie bez szwanku w przypadku czołówki z punto wiec odbilem do osi jezdni.
p*zda w punto po heblach i zdzwiona, że ja nie uciekalem na pobocze aby jej łaskawie ustąpić.



Ohhh jaki ty to jesteś dzielny, nasz ty forumowy bohaterze obyty w każdej życiowej sytuacji i temacie. :oops: :roll:

jacek44

2018-12-23, 12:11
Velture napisał/a:

Kilka dni temu mi tak z przeciwka wyskoczył to zamiast w prawo uciekać przekalkulowalem sytuacje i stwierdziłem, że moje >2t zapewnią mi szanse na wyjscie bez szwanku w przypadku czołówki z punto wiec odbilem do osi jezdni.
p*zda w punto po heblach i zdzwiona, że ja nie uciekalem na pobocze aby jej łaskawie ustąpić.




ty to jesteś k***a fenomen, pod niemalże każdym filmem piszesz, że miałeś taką sytuację i zawsze wybierasz najlepsze rozwiązania. Tylko ciekawe kiedy masz czas na przeżywanie tych wszystkich sytuacji, bo sądząc po twojej aktywności na tym portalu rzadko wstajesz od kompa :)

DoctorRzepa

2018-12-23, 12:39
Takich to bym karał przymusem jeżdżenia autem z silnikiem 1.0 50KM przez 5 lat. Sam takim jeżdżę i wiem, kiedy jestem w stanie kogoś bezpiecznie wyprzedzić a kiedy nie ma takiej możliwości.

saves

2018-12-23, 12:59
Na szczęście ma wejść prawo, które pozwala na wysłanie takiego materiału na policję i na tej podstawie ukaranie sprawcy wykroczenia. Teraz trzeba się bujać jako świadek i nikomu się nie chce, bo znając polskie realia, prędzej można się spodziewać ukarania za nielegalne nagrywanie. :D

Aleo

2018-12-23, 13:04
Velture był w każdej możliwej sytuacji życiowej i w każdej zachował się możliwie najlepiej. I wszystko to nie wstając od kompa.

ellsworth

2018-12-23, 13:08
Velture napisał/a:


Nie zesraj się k***a i popraw swojemu chłopakowi poduszkę.


Niech cię nie wypuszczają z tego oddziału zamkniętego wg. twej lokalizacji, bo dalej masz omamy i urojenia.

czoopero

2018-12-23, 15:21
Tiry powinny mieć w takim przypadku pełne prawo wpie**olić na pełnym gazie w takiego debila bez za żadnych konsekwencji i dodatkowo odbierać premię za utylizacje śmieci.

Catar

2018-12-23, 17:50
ale nuda, nikt sie nie trafił w tira

gabriel0

2018-12-23, 19:10
Dziś jechaliśmy z konieczności bez ładowania i liczyliśmy na palcach ile osób zamruga bym włączył światła. W sumie to mrugał prawie każdy nie licząc właśnie wieśwagenów (golf 3 się nie liczy, bo to sebkowóz, a ci mrugali) i grzybów w yarisach.

R41NM4N

2018-12-23, 20:46
Czołówka to najbezpieczniejsze dla kierowcy zderzenie więc jak traficie na debila to lepiej łatać gnoja po prostej niż uciekać i ryzykować
Vulture to brat bliźniak bongmana więc nic dziwnego że przeżył już wszystko