18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyprzedzaczPL #12

Polskie_Drogi • 2018-12-21, 18:35
Bezmyślna mania wyprzedzania, czyli pośpiech, ignorancja, egoizm, brak pokory, krótkowzroczność, bardzo często zwykłe chamstwo i głupota.
Krótko mówiąc wyprzedzaczPL.
Najsmutniejsze i najbardziej przerażające jest to, że ponad 90 proc. polskich kierowców uważa swoje umiejętności prowadzenia samochodu za wyższe niż przeciętna...

poligon6

2018-12-21, 19:05
Ważne by mieli zdrowe wątroby, nerki, no moe rogówka się uchowa. Ktoś kto się rozj***ł w wypadku od razu powinien być przerabiany na organy.

Hrabia Drapula

2018-12-22, 20:44
każdy z "bohaterów" tego filmu powinien mieć zabrane prawko, albo zabrane kluczki i zostawiony na środku pola z tym samochodem, to jest k***a nie do pomyślenia co ludzie wyprawiają

lm65

2018-12-22, 22:15
Nastrojowa muzyczka :)

stroona

2018-12-23, 02:20
Chętnie zobaczyłbym kolizje takich idiotów. Szkoda byłoby mi tylko tych niewinnych kierowców i pasażerów, w pojazdach, które jadą prawidłowo. Jednak bym zobaczył...

lordindycznik

2018-12-23, 03:26
Za takie akcje powinni stracić prawko, najgorsze jest to że wielu takich debili uważa takie sytuacje za zabawne. Moja dupeczka śmiga sobie do pracy polóweczką, jakiś czas temu miała przykrą sytuacje z dwoma łysymi gnojami za kierownicą, maks mieli 18 lat bo z twarzy wyglądali na niepełnosprawnych 16 latków, wyprzedzili ją i zwolnili, gdy ona chciała ich wyprzedzić przyspieszali i tak kilka razy, podobno mieli niezły ubaw, a moja luba wk***iona

Ca...........on

2018-12-23, 03:33
Na szczęście Wszechświat nie znosi próżni i albo tacy wyginą albo zostaną zlinczowani (w tym także zjechani - takimi filmikami) albo stanie się coś innego, co doprowadzi do zmniejszenia częstotliwości tego typu zachowań.

tarcer123

2018-12-23, 06:42
Bo ludziom się poj***ło w głowach z dobrobytu i myślą że jak popełnią błąd na drodze to wcisną REPLAY i pojadą dalej.

W PL niedługo na prawko będą zapisywały się osoby niewidome. Bo w tymn kraju wychodzi się z założenia że kazdy musi jezdzić nieważne że nie ma do tego predyspoizycji psychomotorycznych.

Albertd

2018-12-23, 07:41
Żeby wyprzedzać pierw trzeba mieć czym.

niemamskarpet.

2018-12-23, 08:58
można wyprzedzać ale w bezpiecznym miejscu i w bezpieczny sposób a na tym filmie to są jacyś idioci

mygyry

2018-12-23, 09:11
Wszystko stare VW i Ople z mocą poniżej 100KM i wyprzedzają jeszcze w ciągu aut nie mając ani czym hamować ani czym się rozpędzić... :facepalm:

~Velture

2018-12-23, 09:28
Kilka dni temu mi tak z przeciwka wyskoczył to zamiast w prawo uciekać przekalkulowalem sytuacje i stwierdziłem, że moje >2t zapewnią mi szanse na wyjscie bez szwanku w przypadku czołówki z punto wiec odbilem do osi jezdni.
p*zda w punto po heblach i zdzwiona, że ja nie uciekalem na pobocze aby jej łaskawie ustąpić.

Cz...........as

2018-12-23, 09:29
Cytat:

Najsmutniejsze i najbardziej przerażające jest to, że ponad 90 proc. polskich kierowców uważa swoje umiejętności prowadzenia samochodu za wyższe niż przeciętna...



90% powyżej średniej? coś się chyba w obliczeniach jebło :-) ale prawdą jest że 99% ludzi w Polsce jeździ normalnie, czasem trafi się jakiś zapie**alający sebek w bmw czy asy jak na tym filmie. Mnie najbardziej przeraża to że można sobie jechać bezpiecznie a jakiś sk***ysyn bez wyobraźni powoduje że tracisz auto, albo zdrowie/życie... Rozmawiałem z jednym asem który wylądował w rowie i twierdził że to wina tego co nie zjechał, bo widział że wyprzedza :roll: Mandat dla takich to mało, zabierać prawko na 3 miesiące to szybko się nauczą. Zwłaszcza jak zadbamy o nieuchronność kary takimi filmikami.