18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kierownikmasarni

2017-04-30, 15:50
w szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie :mrgreen:

lucyfer55

2017-04-30, 16:02
Za tydzień na otomoto te auta będą stały jako bezwypadkowe, a na pytanie dlaczego tak tanio odpowie, że ma pilny wyjazd za granice i potrzebuje gotówki.

ShermanHVSS

2017-04-30, 16:49
Cztery zera na masce i piąte za kierownicą.

Kislowy_wampir

2017-04-30, 16:53
Tak się kończy zapie**alanie....

Co do tekstu ze to pewnie synek, może tak, może nie, ale wk***ia mnie takie pie**olenie, że się nie da zarobić dobrej kasy w Polsce, da się tylko trzeba k***a chcieć i coś umieć :) A nie tylko siedzieć pod sklepem i płakać jak to jest źle itp

qwertex

2017-04-30, 18:35
Audi wróciło do stanu w jakim zostało przywiezione

Szmicer

2017-04-30, 19:54
Ale dupa sadoli boli widzę, że chłopak ma lepszy samochód niż oni

FieraSS

2017-04-30, 22:34
Jakubbb napisał/a:

ja w wieku 20 lat wyjechałem do niemiec na 3 miechy (na wakacje pomiedzy skonczeniem technikum, a podjęciem studiów, i co? i k***a było mnie stać na jebnięcie sobie a3 8l za 10 tyś - samemu, po trzech miesiącach.) stać



To słabo, bo ja na autko za 10 koła zarobiłem w Polsce przez 3 miesiące (przerwa między technikum a studiami) i jeszcze cały październik balowałem za resztę hajsu ;)

TooSlow

2017-04-30, 22:36
Do tego niemiaszka cwaniaszka - wyjechałeś na 3 miesiące, zarobiłeś na Audi za 10 koła. Czyli miesięcznie 3500 złotych parówo odłożyłeś. Jak znam życie siedziałeś o chlebie i wodzie, byle na A3 nazbierać, co by dupy spod remizy miały mokro w majtach.

Lecimy dalej: 3500 złotych x 12 miesięcy daje circa 40 koła. Taka A5 w dobrej wersji (a to była dobra wersja - wiem, bo w październiku byłem poważnie zainteresowany) to koszt ponad 200 koła. Czyli j***łbyś w tej niemcowni przez 5 lat, o chlebie i wodzie, bez dupczenia (bo przecież laski do kina nie zaprosisz, jak ojro na Audi trzeba zbierać).

Po 5 latach wreszcie kupujesz wymarzone A5. I dalej jesteś gołodupiec, bo na pakiet ubezpieczeń nie starczyło.


Więc nie pie**ol jaki to zaradny jesteś.

ress75

2017-04-30, 23:19
Jakubbb - nie karmić pls!

PA...........SM

2017-05-01, 00:04
Audi - przewaga dzięki głupocie :)

2137

2017-05-01, 00:35
dziaad napisał/a:

23 lata i srałdi A5? z zawodu pewnie syn.



Ale polacki ból dupska :lol: :lol:

Xx...........oJ

2017-05-01, 04:46
@TooSlow Nigdzie nie napisał ile zarabiał, więc swoje obliczenia możesz sobie wsadzić w głęboko gdzieś.

dziaad

2017-05-01, 12:13
jebie mnie wasza opinia.

waloos

2017-05-01, 14:35
Ten chłopak z Audi A5 jechał ze swoją siostrą, więc jest bardzo prawdopodobne, że to mógł być samochód rodziców. W komentarzach z linka da się wyczytać, że oni już skręcali pod dom. Zapie**alał ponoć grubo gość z tej A4.


a dla tych którzy piszą, że 23 lata i Audi - co wy się tak pieniacie? Może ogarnia firmę z ojcem i zwyczajnie stać ich na to. Po drugiej strony drogi stoi komis samochodowy. Może to ich komis był? Jeśli tak, to te ichnie Audi też pewnie ściągnięte z Niemiec kilku letnie. Także kilkuset tysięcy za niego nie zapłacili. A nawet jakby? Wziąć dupę do roboty i też sobie zarobić na takie.

Inna sprawa, to śmieszy mnie to postrzeganie luksusu przez pryzmat samochodu. k***a u nas to jest już szczyt. Dla mnie auto to jest przedmiot do pokonywania tras, do przemieszczania z punktu A do B. Jeśli robi to dobrze, to choćby miał 10 lat nie będę zmieniać, nawet jakbym miał pieniądze. Zamiast pakować ileś tysięcy w samochód wolałbym kupić drugie mieszkanie i je wynająć. Nie dość, że straty nie ma, to jeszcze potencjalny zarobek.