18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakubbb

2017-05-01, 20:08
FieraSS napisał/a:



To słabo, bo ja na autko za 10 koła zarobiłem w Polsce przez 3 miesiące (przerwa między technikum a studiami) i jeszcze cały październik balowałem za resztę hajsu ;)



kolego, wierzę Ci i Ci gratuluję ;)
miej jak najlepiej i jak najwięcej

ale kolega którego cytowałem wcześniej pewnie by stwierdził o nas:
"noooooo... pewnie starzy mu dali to kupił, bo skąd on może mieć?"

chodzi mi tylko o to że można, tylko trzeba chcieć i zapie**alać. i już. samo z nieba nie spadnie.

chmielicks

2017-05-01, 21:50
A ja słyszałem, że ojciec ofiary i kierowcy ma komis samochodowy, stąd pewnie taki samochód

dzidol83

2017-05-01, 23:56
poj***ło mi się

uczulona

2017-05-02, 09:26
Dziwne uczucie, kiedy nagle widzisz wypadek, w którym biora udzial twoi znajomi.

Pozwole zacytowac jeden komentarz ze strony:
Zmc
''W piątek do południa padał deszcz ,a więc droga hamowania i widoczność ograniczone ,na tym odcinku można jechać 90 km /h ,droga szeroka ,równa. Jadąc w kierunku Zamościa w tym miejscu droga lekko opada więc skręcając w lewo należy dobrze upewnić sie czy mam wystarczająco dużo czasu i miejsca na wykonanie takiego manewru. Zakładając nawet że jadacy od Szczebrzeszyna jechał więcej niż przepis na to pozwala to i tak winnym jest skręcający w lewo. Jeżdżę tą drogą codziennie ,znam każdy metr tej drogi i znam zachowania kierowcow i nie jest prawdą że ci co jadą nieco więcej niż pozwalają znaki powodują zagrożenie ,problemem są "karawaniarze "którzy suną środkiem z zawrotną prędkością 49 km/h i sprawdzają w telefonie promocje w markecie,.Piątek był wyjątkowo trudnym dniem do podróżowania ,duży ruch,deszcz,koniec roku szkolnego dla maturzystow i początek majowki.Więcej myślenia ,spoglądania we wsteczne lusterko i więcej zwykłej empatii a będzie lepiej.''

Teraz cos od siebie :
Waloos ma dobre oko. Tak, ten komis nalezy do rodziny (poszkodowanych z Audi 5). Prosperuje juz na prawde dobrych lat. Jesli ktos dobrze i uczciwie zarabia to jak najbardziej nalezy mu sie.

Oczywiście jest to bląd kolegi, ktory widocznie zle ocenil predkosc Audi A4, które poruszalo sie ze znaczna predkoscia, poniewaz auto zostalo wyrzucone o ponad 20 Metrow dalej!
Co do jego siostry. Nie miała zapietych pasów bezpieczeństwa co spowodowało, ze znalazla sie pod autem i zapewne zawazyło o ich śmierci.
28-letni kierowca A4 miał otwarte złamanie w kolanie, a 23-letni pasażer miał krwotok wewnetrzny. Po przebytej operacji, niestety zmarł nastepnego dnia.

sereja3

2017-05-02, 20:11
Tak jak ktoś wcześniej napisał. Audi A5 w wieku 23 lat to nie wyczyn w tych czasach bo może gościo robił za granicą :) . Jakby w wieku 23 lat jechał jakimś RS5 to wtedy można by się zastanowić nad tym ale A5 no hm... dajcie mi pół roku pracy za granicą :)

Encor3

2017-05-02, 21:23
dziaad napisał/a:

23 lata i srałdi A5? z zawodu pewnie syn.



No nie do końca, znajomy 23 lata kupił w tym roku audi A6 z 2007/8 roku, w jego rodzinie się nie przelewało nigdy, ale sam jest pracowity i po technikum poszedł do pracy przez co potrafił oszczędzić grosza na auto... trochę generalizowanie, że jak ktoś ma lepsze auto, to zawód syn, "pewnie starych" etc...