18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek z udziałem motocyklisty

Polskie_Drogi • 2020-09-21, 15:00
Sprawca wypadku wjechał na czerwonym świetle.


hdposter

2020-09-21, 15:13
Muszę pochwalić nagrywającego za dobrą jakość. Większość używa tak miernych kamer, że nie wiem po co z tym jeżdżą.

Pralpunkt

2020-09-21, 15:41
hdposter napisał/a:

Muszę pochwalić nagrywającego za dobrą jakość. Większość używa tak miernych kamer, że nie wiem po co z tym jeżdżą.



Właśnie ktoś poleci coś dobrego do nagrywania?

janlew

2020-09-21, 15:46
W takich sytuacjach jedyne co można stwierdzić, to że gdyby nie było tam tego motocykla, to nic by się nie stało

Noside

2020-09-21, 15:48
No co się przypie**alacie? Ślisko było, to przecież nie będzie hamował tylko sobie przejedzie jak żółte dopiero kilka sekund świeciło.

Obejszłem_system

2020-09-21, 16:35
Noside napisał/a:

No co się przypie**alacie? Ślisko było, to przecież nie będzie hamował tylko sobie przejedzie jak żółte dopiero kilka sekund świeciło.



Ale kto się przypie**olił? Wymyślasz sobie komentarze?

Kriski

2020-09-21, 16:37
Pralpunkt napisał/a:

Właśnie ktoś poleci coś dobrego do nagrywania?




W filmiku masz podpowiedź



Ale osobiście poszukałbym czegoś do nagrywania w obie strony

35i

2020-09-21, 16:55
Polskie_Drogi napisał/a:

Sprawca wypadku wjechał na czerwonym świetle.



Dobrze, że dodałeś ten opis,bo nikt by nie zauważył.

Lobo24

2020-09-21, 17:47
Motocykliście można jeszcze artykuł doj***ć bo bez kierunku w lewo poszedł.

ps...........88

2020-09-21, 17:49
Pralpunkt napisał/a:

Właśnie ktoś poleci coś dobrego do nagrywania?



Droższe modele Xblitz polecam.

gacus

2020-09-21, 17:55
Weszwagen i motór. Dwie pieczenie przy jednym ogniu normalnie.

justincase999

2020-09-21, 17:56
No i co? I to pokazuje, że motocykl nie zapewnia w razie jakiegokolwiek zdarzenia drogowego jakiegokolwiek poziomu bezpieczeństwa. I tu pytanie - był ostatnio wypadek, że babka wyjeżdżała z jakiejś podporządkowanej na osiedlu i wjechał w jej bok motocyklista jadąc jakieś 50km/h, trup na miejscu. Wszystko fajnie, ale nawet jakby jechał maluchem, to by przeżył, a jakby jechał już takim starym Seicento to nic by mu się nie stało. A dziś auta mają mieć strefy zgniotu, absy, ebsy, poduszki, napinacze, itd. o pasach nie wspominam. I teraz kobita będzie odpowiadać za spowodowanie śmierci na drodze. Jak ktoś wsiada na motor to powinien brać na siebie dużą część odpowiedzialności w razie wypadku, bo wsiada na pojazd nie zapewniający żadnego poziomu bezpieczeństwa. Powinni to jakoś rozwiązać w kodeksie drogowym.

mama890

2020-09-21, 18:14
StalowyNożyk napisał/a:

Dobrze tak frajerowi na p*zdorynce.



zazdrościsz, sam pewnie rowerem jeździsz

justincase999 napisał/a:

No i co? I to pokazuje, że motocykl nie zapewnia w razie jakiegokolwiek zdarzenia drogowego jakiegokolwiek poziomu bezpieczeństwa. I tu pytanie - był ostatnio wypadek, że babka wyjeżdżała z jakiejś podporządkowanej na osiedlu i wjechał w jej bok motocyklista jadąc jakieś 50km/h, trup na miejscu. Wszystko fajnie, ale nawet jakby jechał maluchem, to by przeżył, a jakby jechał już takim starym Seicento to nic by mu się nie stało. A dziś auta mają mieć strefy zgniotu, absy, ebsy, poduszki, napinacze, itd. o pasach nie wspominam. I teraz kobita będzie odpowiadać za spowodowanie śmierci na drodze. Jak ktoś wsiada na motor to powinien brać na siebie dużą część odpowiedzialności w razie wypadku, bo wsiada na pojazd nie zapewniający żadnego poziomu bezpieczeństwa. Powinni to jakoś rozwiązać w kodeksie drogowym.



mogła jechać baba zgodnie z przepisami, prawdziwego faceta ciągnie do adrenaliny , ale wszystko k***a z umiarem, nie oszukamy przeznaczenia

ellsworth

2020-09-21, 18:24
Kraków, al. Jana Pawła II. Jak widać, patron nie pomógł.