18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek z udziałem motocyklisty

Polskie_Drogi • 2020-09-21, 15:00
Sprawca wypadku wjechał na czerwonym świetle.


pro_avenger

2020-09-21, 18:38
Ślepa autop*zda i tyle w temacie.

baronturbina

2020-09-21, 19:02
Tym razem operator Motocykla be winy. Cos nowego!

xXx5226

2020-09-21, 19:48
StalowyNożyk napisał/a:

Dobrze tak frajerowi na p*zdorynce.



Ładnie Cie zazdrość zżera.

Sonal

2020-09-21, 20:09
Kriski napisał/a:

Ale osobiście poszukałbym czegoś do nagrywania w obie strony



Ja chyba kupiłbym dwie osobne kamerki. Jak czytałem forum o kamerkach - to takie obsługujące dwie miały gorszą jakość itp. trzeba ciągnąć kabel itp niedogodności, mało modeli do wyboru.
A sumie i tak najprawdopodobniej się to w życiu nie przyda.

dżonyłojlker

2020-09-21, 20:37
mama890 napisał/a:

zazdrościsz, sam pewnie rowerem jeździsz





xXx5226 napisał/a:

Ładnie Cie zazdrość zżera.



Macie rację. Zacznę od początku: motorynka, komar, ogar205, wsk, mz, java350, ale prawdziwego motóru jak tu widzimy jeszcze się nie dorobiłem. Może kiedyś się uda, a do tego czasu popie**alam na wigry3, bo jevę mi ukradli.

sciagaszmajtkidlaruskich

2020-09-21, 21:01
StalowyNożyk napisał/a:

Macie rację. Zacznę od początku: motorynka, komar, ogar205, wsk, mz, java350, ale prawdziwego motóru jak tu widzimy jeszcze się nie dorobiłem. Może kiedyś się uda, a to tego czasu popie**alam na wigry3, bo jevę mi ukradli.



nigdy sie nie dorobisz na ankietach online pało :)

Houseshock

2020-09-21, 23:00
Pralpunkt napisał/a:

Właśnie ktoś poleci coś dobrego do nagrywania?



Viofo 119 v3

Sam zamówiłem z ali za 450zł z całym zestawem, tylko muszę w Polsce kupić karte microsd

CzarneMleko

2020-09-21, 23:14
To już sie robi nudne, od początku sadistica wyzywacie motocyklistów pod każdym filmikiem, jeszcze jak on cos odpie**oli to jest jeszcze zabawne :D ale jak widać ze to nie wina 'motop*zdeczki' to te komentarze już sie tak powtarzają ze to głupie jest, zaśmiecacie tylko ten portal.
Tak wiemy nienawidzisz pedałów na "p*zdorynkach".

dżonyłojlker

2020-09-22, 00:01
sciagaszmajtkidlaruskich napisał/a:

nigdy sie nie dorobisz na ankietach online pało



To już wolę te ankiety niż twoje zajęcie którym się szczycisz w awatarze. Opie**alanie ku*asów po kątach za parę złoty to nie jest powód do dumy.

CzarneMleko napisał/a:

To już sie robi nudne, od początku sadistica wyzywacie motocyklistów pod każdym filmikiem, jeszcze jak on cos odpie**oli to jest jeszcze zabawne ale jak widać ze to nie wina 'motop*zdeczki' to te komentarze już sie tak powtarzają ze to głupie jest, zaśmiecacie tylko ten portal.
Tak wiemy nienawidzisz pedałów na "p*zdorynkach".



Mnie akurat śmieszy gdy zostanie rozjechana niewinna p*zdeczka.

Morfi717

2020-09-22, 11:17
miód na moje serce i oczy. mam nadzieje ze motowyp*** ma połamany kręgosłup i będzie codziennie budził się z myślami samobójczymi

Bladziochreturn

2020-09-22, 17:31
justincase999 napisał/a:

No i co? I to pokazuje, że motocykl nie zapewnia w razie jakiegokolwiek zdarzenia drogowego jakiegokolwiek poziomu bezpieczeństwa. I tu pytanie - był ostatnio wypadek, że babka wyjeżdżała z jakiejś podporządkowanej na osiedlu i wjechał w jej bok motocyklista jadąc jakieś 50km/h, trup na miejscu. Wszystko fajnie, ale nawet jakby jechał maluchem, to by przeżył, a jakby jechał już takim starym Seicento to nic by mu się nie stało. A dziś auta mają mieć strefy zgniotu, absy, ebsy, poduszki, napinacze, itd. o pasach nie wspominam. I teraz kobita będzie odpowiadać za spowodowanie śmierci na drodze. Jak ktoś wsiada na motor to powinien brać na siebie dużą część odpowiedzialności w razie wypadku, bo wsiada na pojazd nie zapewniający żadnego poziomu bezpieczeństwa. Powinni to jakoś rozwiązać w kodeksie drogowym.



Piszac ten post wzbiles sie na wyzyny swojej inteligencji. Ciesz sie, ze chociaz maja ubezpieczenie, bo jak ci chulajnoga przypie**oli we pasata, to KC pozostaje.

sciagaszmajtkidlaruskich

2020-09-22, 20:29
StalowyNożyk napisał/a:

To już wolę te ankiety niż twoje zajęcie którym się szczycisz w awatarze. Opie**alanie ku*asów po kątach za parę złoty to nie jest powód do dumy.



śmieszy mnie fakt że swojej dziewczyny nie poznałeś po fotce :)

giga92

2020-09-22, 22:29
Kraków, Stella Sawickiego

Bandzior020

2020-09-22, 23:00
StalowyNożyk napisał/a:

Dobrze tak frajerowi na p*zdorynce.



Jebnij się w łeb, tyle Ci powiem

StalowyNożyk napisał/a:

Dobrze tak frajerowi na p*zdorynce.



Jebnij się w łeb, tyle Ci powiem

justincase999 napisał/a:

No i co? I to pokazuje, że motocykl nie zapewnia w razie jakiegokolwiek zdarzenia drogowego jakiegokolwiek poziomu bezpieczeństwa. I tu pytanie - był ostatnio wypadek, że babka wyjeżdżała z jakiejś podporządkowanej na osiedlu i wjechał w jej bok motocyklista jadąc jakieś 50km/h, trup na miejscu. Wszystko fajnie, ale nawet jakby jechał maluchem, to by przeżył, a jakby jechał już takim starym Seicento to nic by mu się nie stało. A dziś auta mają mieć strefy zgniotu, absy, ebsy, poduszki, napinacze, itd. o pasach nie wspominam. I teraz kobita będzie odpowiadać za spowodowanie śmierci na drodze. Jak ktoś wsiada na motor to powinien brać na siebie dużą część odpowiedzialności w razie wypadku, bo wsiada na pojazd nie zapewniający żadnego poziomu bezpieczeństwa. Powinni to jakoś rozwiązać w kodeksie drogowym.



Haha ty tak k***a na serio?!

:mrgreen:


Idąc twoim tokiem rozumowania to wszyscy piesi tez wychodząc z domu powinni brac na siebie odpowiedzialność w przypadku gdyby ktoś ich przejechał na pasach... Aa h*j niech w ogóle auta jezdza na czerwonym świetle i zielonym i żółtym, przecież to nie ich wina jak rozjadą kogoś na pascha, przeciez mogli ubrac sto Kożuchów to moze by przeżyli... I h*j jescze niech piesi lepiej OC na siebie wykupują

:mrgreen:



:mrgreen:

Dawno wiekszej bzdury nie słyszałem, dobry jesteś...

Zastanawiam sie tylko czy ty w samochodzie to spisz, srasz i żyjesz ze nigdy z niego nie wychodzisz, nigdy nie idziesz pieszo wzdłuż drogi, spacer, rower... Jesteś samochodziarz i h*j

:mrgreen:

Brawo ty