18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek, w którym ginie 7 letnie dziecko

fantastico • 2017-06-17, 19:07
Po prostu wypadek. Albo, aż wypadek. Gdyż ginie dziecko niewinne, niewinne jak cherubin lub zwierzątko po lesie biegające. A wyprzedzała kobieta, kobieta bez myśli i trwogi ... po zahaczeniu o samochód straciła przyczepność drogi.


Insaner

2017-06-17, 22:57
Chwila moment, ale w którym samochodzie było dziecko. W tym który wyprzedzał, czy tym w którego ten idiota/ ta idiotka walnęła?

Dudek18

2017-06-17, 23:21
Głupia k***a szkoda mi dziecka ale niech sobie pocierpi z nią i tak to dziecko miałoby gorzej

fantastico

2017-06-17, 23:48
Jakby odpuściła drugie hamowanie to by wyszła na prostą, najwyżej by w dupę wjechała.

~Conscribo

2017-06-17, 23:49
PawełWspaniały napisał/a:

Conscribo, Chodzi o to czego ona chciała dokonać w ogóle zaczynając manewr i jazdę po lewym pasie. Wyprzedzić kilka samochodów jadących jeden za drugim przed nią czy wj***ć się między nie? Typowy brak wyobraźni.



Jest tak. Niemniej fantazję to ona właśnie miała chyba ułańską...

~Velture

2017-06-17, 23:51
Wow. Tyle komentarzy i nikt nie napisał, że 'ch*j w przeciwka mógł zjechać na pobocze'?
Widzę, że sadole jednak się uczą i już nie pie**olą farmazonów! 8-)

Swir_93

2017-06-17, 23:55
Zawsze gdy jadę autem to zastanawiam sie po jakiego grzyba są drzewa przy drodze? Pomijam fakt że ta kobita to ciało bez mózgu ale gdyby nie drzewa to by wjechała w pole i jedyne co by miała to pełne gacie i nauczkę na przyszłość. Ja osobiście wolałbym ładować w pola niż próbować ratować samochód i tak jak na filmie wj***ć się pod samochód z naprzeciwka

elfis

2017-06-18, 00:08
jakoś mnie nie dziwi, kolejna kobieta zabija swoje dziecko, bo jest super kierowcą,
jak tak dalej będzie tvn wciskał tym durnym c**om że są lepszymi kierowcami niż faceci , dzięki predyspozycjom psycho-fizycznym, to będzie co na sadolu oglądać

AN...........or

2017-06-18, 02:59
chyba abs nie zadziałał.... przepraszam w tym złomie nie ma abs :lol:

Maxi96

2017-06-18, 08:18
Po komentarzach dowiedziałem sie że kierowała kobieta...


No tak typowe...

hardowski

2017-06-18, 10:19
Logika kobiet pokazana w jednym filmiku...
Baba wyprzedza, nie upewniając się czy może bezpiecznie wykonać manewr, a na końcu druga pyta "czyja wina?"...
No k***a... :krejzi:

kordas

2017-06-18, 10:46
Maxi96 napisał/a:

Po komentarzach dowiedziałem sie że kierowała kobieta...


No tak typowe...



Info o tym, masz w źródle: http://www.kuriergarwolinski.pl/garwolin_10146_wypadek_w_wolce_ostrozenskiej_10_letni_chlopiec_nie_zyje__zdjecia_,2

Trzy osoby są ranne - kierująca golfem i dwie pasażerki bmw. 11 letni chłopczyk, pasażer golfa mimo reanimacji zmarł. 36 letnia kierująca golfem jadąc w kierunku Lublina podczas wykonywania manewru wyprzedzania zawadziła o bmw a następnie zderzyła się z audi jadącym w kierunku Warszawy

.Piotrek

2017-06-18, 14:43
Zawsze jak jade w takim rządku to się zastanawiam - po ch*j tam wyprzedzać. Spalanie rośnie dwukrotnie a zyskuje się 5 minut na 200km.
W ogóle - ten golf nie poleciał bokiem przez ch*jowe hamulce?

Tassadar

2017-06-18, 15:04
Jak typki z BMW coś naświnią to widzicie od razu, a teraz jak gość pierwszy wyskoczył to nikt nie widzi.

waloos

2017-06-18, 15:37
Jak mnie wk***iają tacy kierowcy którzy wyprzedzają pomimo tego, że jedzie sznur kilkunastu a czasem ponad 20 samochodów.
Wszyscy jadą jednym tempem, bez szarpania, hamowania, relatywnie bezpiecznie to się musi znaleźć jakiś ku*as dla którego 90-100 to jest za mało na zwykłej krajówce.

Szkoda dzieciaka, ale z drugiej strony gdyby miał odziedziczyć geny po którymś rodzicu to może lepiej, że stało się to teraz, bo prędzej czy później musiałoby się to stać.