18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek w knurowie

ZimnaVodka • 2014-10-27, 18:22
Wypadek w Knurowie

nic w tym nadzwyczajnego gdyby nie fakt że w samochodzie było dziecko , które zostało uratowane : czytaj niżej



Po wypadku w Knurowie samochód i motocykl stanęły w płomieniach. Dwie osoby zostały ranne. W płonącym samochodzie było uwięzione dziecko.

48-letni gliwiczanin skręcał w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 33-letniemu motocykliście z Zabrza. Motocykl uderzył nagle w bok auta - informuje stacja TVS. Wtedy rozlała się benzyna, a pojazdy stanęły w ogniu. Motocyklista ma złamaną nogę i poparzenia. Przez moment w płonącym samochodzie znajdowało się 7-letnie dziecko.

- Gapie zamiast ratować dziecko nagrywali filmy w swoich telefonach. Szczęśliwie kierowcy udało się uratować dziecko. Gliwiczanin doznał tylko poparzeń dłoni - powiedział Marek Słomski z KMP Gliwice.



zaj***ne z sfora.pl

wÃ...........da

2014-10-28, 20:17
"Jak chcesz to chodź" gdzie się rodzą takie pajace jak ty ?

Hrabia Drapula

2014-10-28, 21:32
@Jak_chcesz_to_chodz ,nie wiem tumanie czy zdajesz sobie sprawę ale masz obowiązek pomagać ,tak samo przy udzielaniu pierwszej pomocy,jak będzie baba rodziła na ulicy ,a ty ją ominiesz samochodem i pojedziesz sobie dalej możesz (teoretycznie) iść za kraty
dobrze że trafiają się ludzie normalni,a nie myślący tylko o swojej dupie jak ty
życzę ci z całego serca że byś znalazł się w palącym samochodzie , z połamanymi łapami i nogami,do tego ściśnięty ale w pełni świadomy że byś widział jak ludzie uwieczniają jak płoniesz żywcem

idę naostrzyć swojego aktualnie noszonego EDC bo licho nie śpi

gathor

2014-10-29, 10:33
Yoite napisał/a:


Ulica 1 maja, obok cmentarza i LO nr1

Materiał z mojego miasta :D że też nie wpadłem żeby to wrzucić. Piwko


Kurcze... Przez te barierki myslalem ze to przy stadionie Concordii. No coz... Nie mieszkam tam juz pare ladnych lat.

opson

2014-10-29, 10:51
Ludzie k***a ogarnijcie się k***a jego j***na mać. Co wypie**olicie za bzdury tumany zaj***ne. Uważacie, że nie udzielenie pomocy potrzebującemu jest ok? To życzę wam, abyście kiedyś zdychali na ulicy, a jakiś sadol jeszcze splunął wam w twarz i nagrał agonię.
Wypadek to wypadek zdarza się , mało ważne czyja wina. Można nie udzielić pomocy ze strachu itp, ale tłumaczenie swojego niedojebia mózgowego tym, że nie bo nie, albo od tego jest k***a policja czy batman to już szczyt debilizmu.

Tragedią tej sytuacji było, że k***a 10 osób nagrywało telefonem film, ale NIKT k***a nie zadzwonił po Straż czy Pogotowie. Całe szczęście, że to było niedaleko i jednego i drugiego i nic nic poważnego się nie stało nikomu, bo inaczej karetka mająca do zdarzenia 600m mogłaby nie zdarzyć, jakby dostała wezwanie 10 min po zdarzeniu.

Przypominam , że w Polsce mamy prawny OBOWIĄZEK udzielenia pomocy. Mam nadzieję , że dla przykładu od czasu do czasu ukarają kogoś dla przykładu, to może coś się zmieni.

ir...........ld

2014-10-29, 10:55
moze gapie nie mieli kielbasek tylko telefony

RockyWood

2014-10-29, 11:16
ehhehe pewnie każdy chciał mieć materiał na harda :amused: przecież piwa same się nie nastukają :D