18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

marcin_nr

2019-09-02, 16:01
Poszła na miasto się rozerwać... Pacz Pan...

mesjans

2019-09-02, 16:51
Od razu poszła do nieba.

mazga50

2019-09-02, 17:13
I tak wygląda porządny program kosmiczny.

ZaSwojePiję

2019-09-02, 17:40
Selekcja naturalna, jednego tumana mniej.
Natomiast kierowca powinien jeszcze dostac zwrot kosztow za naprawe i mycie auta.

Essent

2019-09-02, 17:42
WeZr napisał/a:

To wygląda jak by specjalnie chciała chciała wpaść po jadący samochód. Pod koniec jak by wbiegła wbiegła pod niego.



W tunelu pisałeś, że takie echo masz? :krejzi:

in...........ei

2019-09-02, 18:49
Znany widok - łeb w dół i ch*j, klękajcie narody bo przechodzę. Ja pie**ole. Ale piesza może mieć satysfakcję, że wina kierowcy ;]

Widelecc

2019-09-02, 20:39
Caramon napisał/a:

Jak widzę pustą, przejezdną drogę, to mnie k***ica bierze. Przynajmniej dzisiaj. To, co się dzieje w Warsrawie, przechodzi ludzkie pojęcie. Jakiś debil zrobił z prostej wizyty obcego dygnitarza totalny paraliż całego miasta. 2 godziny kręciłem się po różnych poblokowanych ulicach, żeby w końcu wrócić na Gocław, bo do Złotych Tarasów nie dało się z żadnej strony dojechać. Dojechałem jakoś tramwajem. Teraz k***a mać próbowałem pojechać do banku coś załatwić, ale nieeee, tramwaje nie kursują.... Ulice zablokowane. Co to, k***a, jest! Debil odpowiedzialny za ten paraliż powinien wylecieć na zbity pysk z wilczym biletem!!!



Czyli wywalamy najpierw Andrzeja Dupę czy Matołusza Kłamcoustego?

batoj

2019-09-02, 23:16
Najważniejsze, że przeżyła

Smokw

2019-09-03, 09:17
Caramon napisał/a:

Jak widzę pustą, przejezdną drogę, to mnie k***ica bierze. Przynajmniej dzisiaj. To, co się dzieje w Warsrawie, przechodzi ludzkie pojęcie. Jakiś debil zrobił z prostej wizyty obcego dygnitarza totalny paraliż całego miasta. 2 godziny kręciłem się po różnych poblokowanych ulicach, żeby w końcu wrócić na Gocław, bo do Złotych Tarasów nie dało się z żadnej strony dojechać. Dojechałem jakoś tramwajem. Teraz k***a mać próbowałem pojechać do banku coś załatwić, ale nieeee, tramwaje nie kursują.... Ulice zablokowane. Co to, k***a, jest! Debil odpowiedzialny za ten paraliż powinien wylecieć na zbity pysk z wilczym biletem!!!



Nie zły troll. jeśłi jednak piszesz na poważnie: No tak, bo ta wizyta to taka niespodziajka. k***a nie mieszkam stolicy, a wiem że na 1 i 2 września to sprawy typu galeria i bank lepiej przełożyć na inny dzień, a nie jeszcze utrudniać ludziom, którzy do pracy muszą dojechać . Jeśli jednak jechałeś do pracy to trzeba było się przygotować co i jak. no chyba Trzaskowski dał w necie jakąś mapkę jakie ulice będą zablokowane?