18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek...

Halman • 2020-07-13, 14:00

film na początku jak wiele innych z wypadkami ale potem ujawnia się cały ludzki dramat w takich sytuacjach.
Kto się czuje na siłach polecam całość.

adian12345566

2020-07-14, 18:02
kszysiu napisał/a:

Stary, co ty pie**olisz, auto na nagraniu stoi już 5 sekund i dopiero tamten w niego wjeżdża. Bez problemu jesteś w tym czasie w stanie zahamować nawet ze 100km/h. Albo był totalnym zjebem i "nie zauważył" albo coś musiało mu się stać - może zasłabł - cholera wie. Chociaż hamowanie widać dopiero przed samym autem.
A ten drugi jak miał niby zareagować? za każdym razem jak jak skręcasz w lewo to potem ciągle patrzysz się w lusterko wsteczne czy nikt ci w dupę nie wjeżdża? Nie spodziewałbym się, że ktoś mi wjedzie w dupę po 5 sekundach od zatrzymania



Miałem podobny wypadek . Był zatrzymany ruch na obwodnicy i typ przy 120 wjechał mi w tył,zauważyłem go w lusterku i jedyne co zdążyłem zrobić to wbilem jakiś bieg i się zaparlem że siedzenie przy uderzeniu wyrwalem, na moje szczęście dzieciaczka miałem po stronie pasażera ,a strzał poszedł z mojej. Także niech się tu znafffcy nie wypowiadają bo gowno by zrobili w pół sekundy

Essent

2020-07-14, 18:41
Wy się kłócicie o głupstwa , a nie widzicie jak koleś na drugim planie pluje wodą w kierowcę :krejzi:

SirMalin

2020-07-15, 16:50
Jeżeli kogoś to interesuje, kobieta kierujaca subaru zmarła w szpitalu, dziecko z lanosa żyje ale jest w stanie krytycznym. Jakie obrażenia niestety media nie podały. Info od znajomego z ukrainy.

jebacpisdy

2020-07-15, 17:07
Jaki tam ludzki dramat, dramat to by był jak by to subaru wpadło na tego Bogu ducha winnego psa....a tak to jeden ruski chwast wyrwany. Może to i z korzyścią dla społeczeństwa bo widać geny rodziców są wyjątkowo podłej jakości - na spojler i alum felgi do tej wyścigówki go było stać ale na fotelik dla gówniaka już nie....

Mors_Nigra

2020-07-16, 19:59
~Halman napisał/a:

los potrafi być przewrotny a ja ci życzę za 6 lat z własnej winy przetrącisz w wypadku własnemu 2 letniemu gówniaków kręgosłup... nie zapomnij wtedy wrzucić na sadola zdjęć pośmiertnych a jeszcze lepiej filmiku jak mu się głowa nie chce trzymać prosto.



Jak życzysz niewinnemu dziecku nieszczęścia, bo jego stary jest w twoim mniemani "zjebem", to sam jesteś najniższą możliwą formą gatunku ludzkiego, a przynajmniej jedną "z". Zresztą to nie pierwszy już twój wpis, gdzie udowadniasz swoje barbarzyństwo, zacofanie i niezbyt wysokie IQ.

RadosnyRabarbar

2020-12-25, 13:28
Halman napisał/a:

los potrafi być przewrotny a ja ci życzę za 6 lat z własnej winy przetrącisz w wypadku własnemu 2 letniemu gówniaków kręgosłup... nie zapomnij wtedy wrzucić na sadola zdjęć pośmiertnych a jeszcze lepiej filmiku jak mu się głowa nie chce trzymać prosto.



Znalazł się kolejny "tatusiek ". Twój bełkot kolejny raz wskazuje, że pomyliłeś portale.