18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek...

Halman • 2020-07-13, 14:00

film na początku jak wiele innych z wypadkami ale potem ujawnia się cały ludzki dramat w takich sytuacjach.
Kto się czuje na siłach polecam całość.

polakwrocek

2020-07-13, 17:32
Miał kupę czasu na zjechanie... niezdecydowanie zabija tyle samo ludzi co brawura -.-

mariusz3pl

2020-07-13, 18:20
Marcusfff napisał/a:

Lanos w hatchbacku całkiem spoko. Powinni byli takie wprowadzić.



Przecież były Lanosy w hatchback-u...

spachroniec

2020-07-13, 19:32
Harda oglądam, cały odcinek Klanu też wytrzymam, ale k***a takie coś to dla mnie za mocne. Ojcem jestem i tam jutro mogę być ja.

darlon

2020-07-13, 20:40
Angevil napisał/a:

Właśnie dlatego nie wino rodzicom żałować na fotelik rwf!



RWF są skuteczne przy zderzeniu czołowym. W powyższej sytuacji lepszy byłby fotelik ustawiony przodem do kierunku jazdy

Co za debli cuci tę dziewczynę pijąc wodę a następnie plując nią jej w twarz

Tomsza

2020-07-13, 20:46
kszysiu napisał/a:

Stary, co ty pie**olisz, auto na nagraniu stoi już 5 sekund i dopiero tamten w niego wjeżdża. Bez problemu jesteś w tym czasie w stanie zahamować nawet ze 100km/h. Albo był totalnym zjebem i "nie zauważył" albo coś musiało mu się stać - może zasłabł - cholera wie. Chociaż hamowanie widać dopiero przed samym autem.
A ten drugi jak miał niby zareagować? za każdym razem jak jak skręcasz w lewo to potem ciągle patrzysz się w lusterko wsteczne czy nikt ci w dupę nie wjeżdża? Nie spodziewałbym się, że ktoś mi wjedzie w dupę po 5 sekundach od zatrzymania



Ano chodzi mi o to, że jak skręcam w lewo to sp***alam z piskiem opon zaraz jak mam tylko trochę miejsca, a tu auto z naprzeciwka przejeżdża, a ten dalej stoi i czeka na ch*j wie co.

nwonigers

2020-07-13, 22:25
~Halman napisał/a:

los potrafi być przewrotny a ja ci życzę za 6 lat z własnej winy przetrącisz w wypadku własnemu 2 letniemu gówniaków kręgosłup... nie zapomnij wtedy wrzucić na sadola zdjęć pośmiertnych a jeszcze lepiej filmiku jak mu się głowa nie chce trzymać prosto.



jestes k***a ludzka ze zyczysz typowi takich rzeczy, bo uwaza ze to nie temat na sadola? pie**olnij sie w ten leb.

Carolina_Reaper

2020-07-13, 22:43
Współczuję ale jak się k***a jeździ lanosem to nic dziwnego :/

dżonyłojlker

2020-07-14, 00:14
p*zdowaci tatusiowie nie byliby sobą gdyby nie uronili łezki nad małym sk***ysynem.

ch*j z bękartem, niech ginie, i jego spasiona matka też.

euborodo

2020-07-14, 00:53
DuchCzempa napisał/a:

p*zdowaci tatusiowie nie byliby sobą gdyby nie uronili łezki nad małym sk***ysynem.
ch*j z bękartem, niech ginie, i jego spasiona matka też.



Frustracja z powodu mikro pałki czy co innego ci dolega

Ponury_Poseł

2020-07-14, 01:48
~Halman napisał/a:

los potrafi być przewrotny a ja ci życzę za 6 lat z własnej winy przetrącisz w wypadku własnemu 2 letniemu gówniaków kręgosłup... nie zapomnij wtedy wrzucić na sadola zdjęć pośmiertnych a jeszcze lepiej filmiku jak mu się głowa nie chce trzymać prosto.



Los w rzeczy samej bywa przewrotny, nieraz serwuje nam salwę gówna prosto w twarz. Niekiedy nawet okazuje się to być tym samym gównem, którym wcześniej obrzuciliśmy bliźniego.

Wacunio83

2020-07-14, 09:01
Jak z sedana zrobić hatchbaka:)

sqnk

2020-07-14, 10:18
TRQPL napisał/a:

Domyślam się że dzieciak nie był w foteliku



500 plus nie jest na fotelik tylko na czesterfildy i desperadosa

gaaad

2020-07-14, 11:49
TRQPL napisał/a:

Domyślam się że dzieciak nie był w foteliku



Domyslam sie ze Lanos to nie jest bezpeczne auto.

jan0sik1

2020-07-14, 13:43
Dobrze k***ie. Czekała aż będzie wolne od moskwy po leningrad. ch*j z nią!