18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na Wawelskiej w Warszawie

Polskie_Drogi • 2019-10-31, 10:59
Autor napisał: “Szkoda normalnie jadącego kierowcy w Oplu Astrze, który doznał ciężkich obrażeń. Cud, że nie wyleciał w auta stojące w korku po drugiej stronie…”


Raflik

2019-10-31, 13:48
Ale ten pośpiech z pomocą mnie rozbraja " Ludzie ogarnijcie się " , najlepiej się odwrócić i sp***olić jakby się dało .

Byku35

2019-10-31, 14:02
zakaz zawracania wyprzedzanie na pasach

dziękuję dobranoc

bakus1233

2019-10-31, 14:17
Byku35 napisał/a:

zakaz zawracania wyprzedzanie na pasach
dziękuję dobranoc



Jak masz sygnalizację świetlną, to niby dlaczego nie można wyprzedzać na pasach?

EvilDog

2019-10-31, 14:22
A na każdym forum taksówkarzy słyszy się że tylko Uberowcy się rozbijają, a tu proszę

kuba1393

2019-10-31, 14:38
to karma za nienawiść do ubera

TrzymajcieMieLudzie

2019-10-31, 15:21
Szfajceneger napisał/a:

Gdyby frajerzyna z opelka się nie obsrał to by delikatnie wjechał w złotówę i nic by mu się nie stało, ale tak to jest gdy nie ma się wyuczonych "prawidłowych odruchów"



Czyś ty się z wackiem na rozum zamienił? Co miał niby zrobić w sytuacji, gdy nagle dostał gonga prosto w koło tuż przed spotkaniem ze słupem? Cała akcja to dwie/trzy sekundy. Jak rozumiem jesteś pie**olonym cyborgiem, który zdążyłby zareagować jednocześnie robiąc salto i pijąc piwo...
Do tego "wyuczone, prawidłowe odruchy" XD Nie wiem, codziennie przytrafia ci się dzwon, co w rezultacie przez lata nauczyło cie prawidłowych odruchów?

radek225

2019-10-31, 16:12
Avio84 napisał/a:

No i złotówa sobie nie pojeździ dzisiaj. Tak mu się spieszyło.



Zaraz zlecą się tu złotówy z łorszofki i zaczną tu gdakać, że to wina Ubera! To kierowca Ubera był winny.

GloomyUndertaker

2019-10-31, 16:15
Złotówa powinien dostać sążnistego murzyńskiego kutaczana w anal. Parszywe ch*je przekonane o swojej nieomylności na drodze. a takie akcje powinno się tym sk***iałym pajacom odbierać dożywotnio prawo jazdy i licencję.

NiesfornyMisio

2019-10-31, 19:07
Szfajceneger napisał/a:

Gdyby frajerzyna z opelka się nie obsrał to by delikatnie wjechał w złotówę i nic by mu się nie stało, ale tak to jest gdy nie ma się wyuczonych "prawidłowych odruchów"



Weź obejrzyj sam moment zderzenia bardzo dokładnie to może zobaczysz, że taxiaż najpierw uderza w tył autobusu, co powoduje bardzo gwałtowny obrót i dosłownie z półobrotu dupą zmiata opla z drogi.

Essent

2019-10-31, 19:35
NiesfornyMisio napisał/a:

Weź obejrzyj sam moment zderzenia bardzo dokładnie to może zobaczysz, że taxiaż najpierw uderza w tył autobusu, co powoduje bardzo gwałtowny obrót i dosłownie z półobrotu dupą zmiata opla z drogi.



Temat dodany dzisiaj o godzinie 10:59 a dopiero teraz ten jegomość dobrze wyczaił czemu złotówa jest sprawcą wypadku.
@szfajceneger zanim dodasz komentarz to zobacz i przeanalizuj sytuację zanim się k***a wypowiesz :homer:

mazga50

2019-10-31, 19:47
Szfajceneger napisał/a:

Gdyby frajerzyna z opelka się nie obsrał to by delikatnie wjechał w złotówę i nic by mu się nie stało, ale tak to jest gdy nie ma się wyuczonych "prawidłowych odruchów"



Ty jakiś powolny jesteś, albo ślepy. Złotówa-krawaciarz, wyprzedzał z prawej lub tylko zmieniał pas, ale nawet tego nie ogarnął. Wj***ł się w autobus i mu wyrzuciło dupsko w lewo. Tym dupskiem uderzył w bogu ducha winnego opla, którego zepchnął z drogi. Jakie k***a odruchy? Jedyny odruch prawidłowy to j***ć złotówy zawsze i wszędzie, bo to najgorsze k***y i cwaniaki na drogach.

Loaloa

2019-10-31, 19:56
To jakiś śmieszny kraik byłego ZSRR? Mowa podobna, a dzicz na drogach taka sama.

dżonyłojlker

2019-10-31, 20:05
Misiek_KRK napisał/a:

Odruch to masz Ty i k***a. Co do rączki to do buzi.
A ja mam odruch wymiotny jak czytam wypociny takich debili jak Ty



Mściwy jesteś grubasku, oj mściwy.

:mrgreen:

Jeszcze do wczoraj uważałem Cię za pospolitego "wioskowego głupka" (bez obrazy dla godnych mieszkańców polskiej wsi, którzy mają trochę oleju w głowie), ale teraz urosłeś w moich oczach. Lepszy popis dajesz tylko w trakcie walki o "Naszą" godność narodową z użytkownikiem Loaloa.

Mors_Nigra

2019-10-31, 23:26
Prędzej mi ku*as uschnie, ręce odpadną, nogi k***a zwiotczeją niż jakiejkolwiek pie**olonej złotówie dam na sobie zarobić, choćbym zdychał jak pies i nie chcieli przysłać karetki kierwa nie dam ani grosza szmaciarzom! (gówno prawda, jak będzie potrzeba to z ucałowaniem ręki, ale ponarzekać trzeba)