18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na Wale Miedzeszyńskim.

Grzyb18 • 2015-02-28, 13:26
Z opisu filmu: "Najprawdopodobniej kierujący samochodem BMW zasnął za kierownicą, zjechał najpierw na lewy pas ruchu a następnie zjechał z jezdni i uderzył czołowo w filar wiaduktu Trasy Łazienkowskiej. W samochodzie oprócz kierowcy podróżowały jeszcze dwie osoby, 19 latka z rocznym dzieckiem. W wyniku zderzenia przód auta był zmiażdżony a kierowca został zaklinowany w aucie. Na miejsce skierowano dwie karetki pogotowia, straż pożarną i policję. Przez ponad 20 minut strażacy uwalniali zakleszczonego mężczyznę z auta. W końcu oddano go pogotowiu. Z obrażeń wynikało, że mężczyzna ma połamane obie nogi, zaś jego partnerka silny uraz klatki piersiowej."

Na filmie mamy pokazane jak długo zajmuje wyciągnięcie poszkodowanego z rozbitego samochodu. Na miejscu JRG 5 Warszawa i JOT OSP Wesoła. Zwróćmy uwagę na uszkodzenie lewego stawu skokowego, nieprzyjemny widok.

kopnijkota

2015-03-01, 08:48
Mnie najbardziej podobały się korki w wa-wie, jeden mały gong i wszystko stoi.

rz...........nu

2015-03-01, 08:55
ch*jowy kierowca w ch*jowym aucie. Wypadek gotowy...

en-em

2015-03-01, 10:22
Most lazienkowski może mowic "wszystkie kary na mnie idu" :D

karinawaw

2015-03-01, 17:40
MaszAyahuaskę napisał/a:

Ból dupy że BMW za 3,2,1...



BMW
Będziesz Miał Wypadek
Bolid Młodego Wieśniaka
Bardzo Mały Wacek
Było Merceseda Wziąć
Bandit Motor Wagen

Siberian_Meat_Grinder

2015-03-01, 20:56
staw skokowy w 9:17

a tak btw - dlaczego nie wyjęli (nie odłączyli) akumulatora? W 6:35 widać, że światło tylne wciąż działa.

mecca

2015-03-01, 22:42
@Siberian_Meat_Grinder - nie odłączyli bo jest zmielony gdzieś z przodu.

ho...........zo

2015-03-01, 22:45
użyszkodnik napisał/a:

A w jakim mieście? Bo zdaje się są jeszcze inne poza Warsłoikszawą...


Są, ale twój ch*jów Dolny gmina j***ne Gnojowice się do tego nie zaliczają

kamillo16

2015-03-01, 22:47
@up
akumulator w BMW jest z tyłu, z resztą nie tylko w BMW tak jest

PustySocho

2015-03-01, 22:50
Chłopaki tak fachowo wycieli dach że już pewnie w DHLu leci.

dodor

2015-03-01, 22:50
teraz nie drzewa a wiadukty rzucają się na bmw

yatoya

2015-03-01, 22:51
teraz to będzie musiał se kupić coś w automacie, bo w sprzęgło nie celnie :)

czubek13131

2015-03-01, 23:09
3:31 już ktoś zdołał nawet radio podprowadzić.

Avalanger

2015-03-01, 23:17
Się k***a śmiejecie wsioki zawszawione, tylko prawdą jest fakt, że jakich uczuć do ów marki nie żywicie, to mało jest osobówek, które bez problemu przetrwałyby pie**olnięcie czołowe z czym? Z filarem k***a. I to nie pierwszy raz na tym portalu, niestety.

Choć nie posiadam bmw to spokojnie mogę oszacować, iż 90% aut fruwających po drogach naszego kraju podobne zderzenie przetrwałyby znacznie gorzej. A już na pewno japończyki, koreańce, włoski szmelc i inny syf zza wschodniej i południowej granicy.

Ja nie rozumiem, dlaczego niektórzy z uporem wręcz maniaka odrzucają od siebie myśl, że taka beemka czy merol przetrwa w ch*j więcej niż pastuch szwagra czy skoda sąsiada. No po prostu taką ma konstrukcję i ch*j. Jeśli nie zeżarte przez rdzę to ja zdecydowanie wolałbym siedzieć w takim e39 niż w pie**olonym b5 czy jakiejś alfie z odpustu.

A już do szmelcu pokroju Lada czy Nissan w ogóle nie ma co się równać. Takie realia. Z RZECZYWISTEJ wytrzymałości na wypadki może coś mogłoby powiedzieć tylko Audi i Ople. Wbrew pozorom jeden z tych ostatnich uratował mi kiedyś dupę. Sedany są zajebiste, wierzcie mi.

co...........us

2015-03-01, 23:21
19 latka z rocznym dzieckiem i jej partner - kierowca BMW mającego więcej niż 10 lat.Nie mam pytań....

Eleir

2015-03-01, 23:26
conderus napisał/a:

19 latka z rocznym dzieckiem i jej partner - kierowca BMW mającego więcej niż 10 lat.Nie mam pytań....


Bananowa p*zdo, bo każdego stać na auto z salonu...