18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na ślunsku...

Halman • 2020-08-29, 15:02

W Rudzie Śląskiej grubiorz wracał z szychta koło bany na rowerze...

info

Raflik

2020-08-30, 19:31
~Halman napisał/a:

A to nie jest tak że cug to konkretnie pociąg ale od niem. bahnhof (dworzec kolejowy), przekształcone po śląsku w banhof skrócone do ogólnikowego bana (kolej) ? Pytam sie bo ja to tylko małopolska jestem



Co ty dupisz Jak BANA to " tramwaj "

pacholl

2020-08-30, 20:47
C0C0JUMBO napisał/a:

j***ć gware... Żyjesz w Polsce to się dostosuj z językiem buraku



ciebie gorolu j***ć. I się ch*jku mody nie dostosuje... Leja na twoj pysk!

kulawiec

2020-08-31, 14:13
C0C0JUMBO napisał/a:

j***ć gware... Żyjesz w Polsce to się dostosuj z językiem buraku



Ty tak samo, albo może lepiej wróć pod trzepak do kolegów, i pijcie dalej te alpagi.

Meler

2020-08-31, 22:32
C0C0JUMBO napisał/a:

j***ć gware... Żyjesz w Polsce to się dostosuj z językiem buraku




Się dostosuj a ksywa cokojumbo

Antek01

2020-09-01, 11:39
HRY napisał/a:

Hanysi brzmią jak niepełnosprawni umysłowo


Za to zagłębioki jak ci wszyscy "nibymądrzy" politycy z tv.


andyq napisał/a:

Dokładnie. O ile łatwiej było by Polsce bez śląska. j***ny rząd na siłę i po trupach będzie spalał węgiel w elektrowniach żeby górnicy nie terroryzowali polski protestami. Wybudować elektrownie atomowe albo inwestować w źródła odnawialne. Śląsk odłączyć od Polski i nie trzeba będzie tej biedoty utrzymywać.
Zaraz jakiś ślązak się zesra że bez nich ch*ja byśmy mieli a nie prąd no i to jest największa bzdura którą Polski rząd propaguje. Pamiętajmy że elektrownie mogłyby kupować węgiel o prawie połowę taniej z zagranicy ale rząd zabronił tego spółką państwowym bo cała polska ma się dokładać do utrzymania śląska. Wystarczy spojrzeć na roczne raporty magazynów rezerw narodowych. Zamiast zapełniać je niezbędnymi produktami które np. przydałyby się już w tym roku przy epidemii to rząd skupuje węgiel i zapycha nim magazyny. A dlaczego? A no dlatego że zarząd nad rezerwami narodowymi przejął minister energii pod którego podlega górnictwo. W ten sposób pieniędzmi z jednego departamentu wspomógł swój kulejący resort.
Krótko podsumowując: Odłączyć śląsk od Polski i niech żrą węgiel bo przy ich cenach nikt od nich nie kupi. Ewentualnie niech się z cyganami na gruz wymieniają.


Hahahaha wybudować elektrownie atomowe? Barany z warszawki nie potrafią ścieków w oczyszczalni zatrzymać, a ty chcesz elektrownie atomową? Chyba, że marzy ci się drugi Czarnobyl, to śmiało.
Zresztą stwierdzenie, że lepiej zapełniać magazyny rezerw narodowych produktami potrzebnymi przy epidemii mówi samo za siebie, że jesteś kretynem, który wierzy we wszystko co telewizja ci podsunie.

andyq

2020-09-02, 19:02
Antek01 napisał/a:

Za to zagłębioki jak ci wszyscy "nibymądrzy" politycy z tv.
Hahahaha wybudować elektrownie atomowe? Barany z warszawki nie potrafią ścieków w oczyszczalni zatrzymać, a ty chcesz elektrownie atomową? Chyba, że marzy ci się drugi Czarnobyl, to śmiało.
Zresztą stwierdzenie, że lepiej zapełniać magazyny rezerw narodowych produktami potrzebnymi przy epidemii mówi samo za siebie, że jesteś kretynem, który wierzy we wszystko co telewizja ci podsunie.



Nie głupi tępy debilu z elektoratu Korwina. Nie czerpię informacji z telewizji. O magazynach rezerw przeczytasz w oficjalnych jawnych raportach które instytucje państwowe muszą publikować.
A co do elektrowni jadrowej to muszę cię zmartwić ale już nawet według oficjalnych planów w Polsce do około 2040 planowane jest uruchomienie 6 bloków. Czy to się uda czy nie? Nikt nie wie ale za kilkadziesiąt lat nikt węgla nie kupi. Więc zacznij kopać szybciej to swoje czarne złoto.

Antek01

2020-09-03, 12:17
ch*j tam już z tymi rezerwami, ale sam fakt który stwierdziłeś odnośnie epidemii, która jest tak rozbuchana i w którą tak zawzięcie wierzysz mnie śmieszy. Chodź sobie w tych śmiesznych gówno dających maseczkach. Duś się swoimi własnymi wyziewami z pyska.
Życzę powodzenia przy elektrowniach jądrowych i naszych specjalistach. Znając życie jak coś pie**olnie to najmniej albo nawet niewinny poniesie odpowiedzialność. A węgla nikt nie kupi, bo nie jest to źródło odnawialne, więc prędzej czy później się skończy.

Krzychu5995

2020-09-04, 23:59
ktoś mi powie co tam robił bumblebee? xD