18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na przejeździe - Radziwiłłów

Flodzia • 2021-05-14, 17:23

Materiał z 11 maja 2021 r.

NiemiecWaszPan

2021-05-14, 20:31
Zajebiste te zapory kolejowe. Takie nie za długie.

Ghoscik8

2021-05-14, 20:50
Jakbym jechał w tym pociągu i przez tego ch*ja miałbym się spóźnić np. do roboty to wyszedł bym go dobić.

Demoness

2021-05-14, 21:24
ellsworth napisał/a:

Pierwszą rzeczą na szkoleniu powinien być bardzo dokłądny test psychologiczny



Pytanie co to znaczy bardzo dokładny test psychologiczny. Pamiętam swój "test psychologiczny" przed prawkiem, niezły miałam ubaw zaznaczając niemal w każdym pytaniu odpowiedź odwrotną do tej, która byłaby szczerą - byleby nie pomyśleli, że mają do czynienia z nienawidzącym ludzkości świrem. No ale to było jakieś 13 lat temu, może teraz inaczej to wygląda. Jedyne co pamiętam, to że pytania były wyjątkowo durne i naiwne - chyba tylko idiota zaznaczyłby, że nie udzieliłby pomocy rannemu (czy coś tego pokroju było jak pamiętam).

Xs...........33

2021-05-14, 21:30
a ch*j mu w dupę, szlabany były opuszczone, olał je to ma frajer

Thennomad

2021-05-14, 22:01
Kara wypłacona na miejscu.

gumofc

2021-05-14, 22:41
NiemiecWaszPan napisał/a:

Zajebiste te zapory kolejowe. Takie nie za długie.



Inżynier nie przewidział takiego idioty.

psarnack

2021-05-15, 02:34
gumofc napisał/a:

Inżynier nie przewidział takiego idioty.


Inżynier nie przewidział ze będzie zainstalowane w Radziwiłłowie ..

Sigonek

2021-05-15, 09:27
Go4Fr napisał/a:

W Azji wprowadzili czarne listy dla obywateli którzy łamią przepisy, za przechodzenie na czerwonym świetle itp., ale w tym przypadku za przejazd przez zamkniętą rogatkę gość powinien utracić opiekę medyczną, po kiego ratować takiego zjeba? Przez ten wypadek straty są większe jak opieka medyczna takiego idioty, a zabrać mu prawko i grzywna to za mało, mam nadzieję że jest warzywem i więcej głupoty nie zrobi.



Dlaczego miałby utracić opiekę medyczną, za którą płaci ? Czy lewaczki już nie skandują "moje ciało moja sprawa" ? Widzisz, tylko socjalizm generuje i walczy z problemami nie znanymi w cywilizowanych ustrojach. Wprowadzić dobrowolne składki zdrowotne i prywatną służbę zdrowia i będzie problem z tzw. ekonomią zdrowia rozwiązany. Państwo zmusza obywateli do opłacania składek to musi też wywiązywać się z obowiązków dochowania umowy.

htp

2021-05-15, 11:28
NiemiecWaszPan napisał/a:

Zajebiste te zapory kolejowe. Takie nie za długie.



To się nazywa półzapory. W kraju twoich panów stosowane od dawna.
Nie chce mi się tłumaczyć, dlaczego się je stosuje,

ZgRyZ

2021-05-15, 12:41
gdzie są te zjeby od ogłaszania, że to rosja???

picolo

2021-05-16, 14:20
Dobrze ci tak k***o, mam nadzieje, że zabiłeś swoją matkę, żonę i trójkę dzieci pie**olona amebo. A teraz żyj długo i nieszczęśliwie.

Zaprzysiężony

2021-05-16, 14:40
Przecież to nie wypadek tylko świadome działanie podjęte przez kierującego z uwzględnieniem ewentualnych skutków, które jak oczekiwał nie wystąpią. Do piachu mordercę.

A, Flodzia. Wreszcie jakiś normalny materiał...