18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na przejeździe - Radziwiłłów

Flodzia • 2021-05-14, 17:23

Materiał z 11 maja 2021 r.

Nagły

2021-05-14, 17:34
Jedno zasadnicze pytanie: Dlaczego?

traf

2021-05-14, 17:36
Quid napisał/a:

Jedno zasadnicze pytanie: Dlaczego?



bo mógł :)

Psyhol

2021-05-14, 17:37
Wypadek? Nie sądzę... :lol:

McQurwa

2021-05-14, 17:43
Quid napisał/a:

Jedno zasadnicze pytanie: Dlaczego?



Chciał zaistnieć w mediach społecznościowych , jego 5 minut

mygyry

2021-05-14, 18:27
McQurwa napisał/a:

Chciał zaistnieć w mediach społecznościowych , jego 5 minut



Sekund

Go...........Fr

2021-05-14, 18:41
W Azji wprowadzili czarne listy dla obywateli którzy łamią przepisy, za przechodzenie na czerwonym świetle itp., ale w tym przypadku za przejazd przez zamkniętą rogatkę gość powinien utracić opiekę medyczną, po kiego ratować takiego zjeba? Przez ten wypadek straty są większe jak opieka medyczna takiego idioty, a zabrać mu prawko i grzywna to za mało, mam nadzieję że jest warzywem i więcej głupoty nie zrobi.

zdrowoyebne

2021-05-14, 18:42
szkoda ze zapewne przezyl.takie debile powinny byc pozniej eliminowane dla bezpieczenstwa inncyh

miedzianek

2021-05-14, 18:51
Go4Fr napisał/a:

W Azji wprowadzili czarne listy dla obywateli którzy łamią przepisy, za przechodzenie na czerwonym świetle itp., ale w tym przypadku za przejazd przez zamkniętą rogatkę gość powinien utracić opiekę medyczną, po kiego ratować takiego zjeba? Przez ten wypadek straty są większe jak opieka medyczna takiego idioty, a zabrać mu prawko i grzywna to za mało, mam nadzieję że jest warzywem i więcej głupoty nie zrobi.




no widzisz, a ja nie chcailbym, zeby byl warzywem-jest wtedy szansa na kolejne filmiki z nim w roli glownej :D

kalek19873

2021-05-14, 18:59
No i k***a zaoszczędził 10 sekund :roll:

Janko

2021-05-14, 19:30
I dupa pozamiatana :-D

flaszka

2021-05-14, 19:36
Chyba przeżył

"Do wypadku doszło w Radziwiłłowie, na linii kolejowej Warszawa-Skierniewice. Były utrudnienia w ruchu pociągów.

Informację o zdarzeniu przekazał Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Na przejeździe kolejowym w miejscowości Radziwiłłów w powiecie żyrardowskim pociąg uderzył w samochód osobowy - przekazał.

Potwierdził to Jarosław Belina z żyrardowskiej straży pożarnej. - Doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem. W samochodzie uwięziona jest jedna osoba, którą strażacy próbują wydostać. Osoba jest przytomna i jest z nią kontakt - podał strażak.

Dodał, że w miejscu, gdzie doszło do zderzenia, przejazd jest strzeżony.

PKP PLK informowały, że na odcinku pomiędzy Radziwiłłowem a Skierniewicami ruch pociągów był prowadzony po jednym torze. Występowały utrudnienia i opóźnienia do około 20 minut."

zrodlo: https://tvn24.pl/tvnwarszawa/okolice/radziwillow-zderzenie-pociagu-z-samochodem-osobowym-5091576

ellsworth

2021-05-14, 19:44
Ja pie**olę! Co trzeba mieć w głowie! Jakim cudem ktoś taki w ogóle dostał prawo jazdy?? Pierwszą rzeczą na szkoleniu powinien być bardzo dokłądny test psychologiczny, żeby odsiewać takich kretynów i nigdy nie dopuścić do tego, żeby usiedli za kółkiem!

chitlerowiec

2021-05-14, 19:50
Szkoda tu tylko ludzi co będa musieli się przesiaść na komunikacje zastepcza i maszynisty...