18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na DK46 w miejscowości Laski 12.03.2019

Polskie_Drogi • 2019-06-23, 19:22
To prawdziwy cud, że nikt nie zginął. W wypadku ranna została jedna osoba.


Karpiu94

2019-06-24, 19:24
Velture napisał/a:

O ch*j ale pie**olisz o k***a mać.
Pokaż mi gdzie kierowca C+E w Polsce zarabia 7 kafli na rękę.
No k***a pokazuj. Wyzywam cię.
Znam branżę transportową od podszewki i jak słyszę kiedy ktoś pie**oli, że ktoś zarabia tam więcej niż 5 na rękę to zawsze konfrontuję jego pie**olenie.
Jeszcze mi powiedz, że w transporcie krajowym to ciebie wyśmieję z miejsca.
Na międzynarodówce jest osiągalne 5-6 przy zlewaniu równo czasu pracy i wypie**alaniu tacho przez okno będąc w trasie po 25 dni miesięcznie ale ciągle masz na umowie najniższą krajową.
pie**olisz pan tak, że głowa mała albo tobie pie**oli gość.
Nie ma w Polsce kierowcy co na C+E kosi 7 kafli netto miesięcznie. Nie k***a i nie. Na papierze? Osiągalne.(znam firmę gdzie na papierze kierowcy mieli po kilkanaście tysięcy miesięcznie a do łapy dostawali po 2-3 tysiące) Do ręki realnie? Niemożliwe.
Wlicza ten twój "kolega" w to diety chociaż czy tak bez diet i bez hajsu na łapówki? (przy założeniu, że międzynarodówka i do rosji zapie**ala bez cemta)



Jak robisz u dziada to tak jest. Ja jeżdżę w koło komina codziennie w domu 8 -12 godzin roboty dziennie, z czego samej jazdy to 6 godzin góra i jak dobry miesiąc to 6 kafli idzie zarobić, jeszcze poniżej 5 nie udało mi się zejść. No ale fakt faktem, zarobki zależą od regionu, więc jak jesteś spod Rzeszowa czy Białegostoku to się nie dziwie

:roll: