18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na DK46 w miejscowości Laski 12.03.2019

Polskie_Drogi • 2019-06-23, 19:22
To prawdziwy cud, że nikt nie zginął. W wypadku ranna została jedna osoba.


Janusz_k

2019-06-23, 21:03
ferim napisał/a:

Prędkość dobra , wystrzał załatwił sprawę , a specjalistom co to prawo jazdy widzieli ale u taty w portfelu podziękujemy za nic nie warte opinie i zsyłanie bogu ducha winnego kierowcy do łagru ...



Nie pie**ol jak potłuczony, raz nie wolno jezdzić na łysych czy nadlewkach, dwa jak już jechał to jego wina że
wszedł w zakręt za ostro i opona strzeliła, ma więcej szczęścia niż rozumu że nikt nie zginął.

~Velture

2019-06-23, 21:05
ferim napisał/a:

Prędkość dobra , wystrzał załatwił sprawę , a specjalistom co to prawo jazdy widzieli ale u taty w portfelu podziękujemy za nic nie warte opinie i zsyłanie bogu ducha winnego kierowcy do łagru ...



Prędkość dobra... oczywiście.
Opony nówki sztuki, niebieżnikowane i pech chciał, że strzeliła.

Weź się nie ośmieszaj. Wiedział, że jedzie na łysym gównie a i tak miał wyj***ne.

r4f43ll

2019-06-23, 21:20
siwybis napisał/a:

Kiedy jesteś na tyle upośledzony że prawo jazdy C+E to szczyt twoich osiągnięć. Dodatkowo opony typu nalewki bo przecież nowe kosztują. Sporo jeżdżę po tym chlewie gównem obsranym i poniżej kierowców ciężarówek to chyba tylko mam straż miejska i pedofilów.



niestety to prawda. To jeden z prostszych zawodów jakie można wykonywać. Kiedy kobieta nie umie nic i do niczego się nie nadaje zostaje prostytutką, kiedy mężczyzna nic nie umie zostaje kierowcą tira lub taksówkarzem. Wiem, że pewnie wiele osób obrażę, ale nie pisałbym tego gdyby ta "kasta" nie zachowywała się jak jakaś wysoko wykwalifikowana elita narodu.



osa27

2019-06-23, 21:24
Jesli ktos nie widzial to opona mu wystrzelila

yeahbakka

2019-06-23, 21:26
Patelnia przeladowana + magnes =?

owoc

2019-06-23, 21:27
Muzykę to dali jak by tam ufo wylądowało a nie tri w osobówki przypie**olił.

skywalker75

2019-06-23, 21:30
r4f43ll napisał/a:

niestety to prawda. To jeden z prostszych zawodów jakie można wykonywać. Kiedy kobieta nie umie nic i do niczego się nie nadaje zostaje prostytutką, kiedy mężczyzna nic nie umie zostaje kierowcą tira lub taksówkarzem. Wiem, że pewnie wiele osób obrażę, ale nie pisałbym tego gdyby ta "kasta" nie zachowywała się jak jakaś wysoko wykwalifikowana elita narodu.



takie pie**olenie , mój kolega biolog molekularny z tytułem doktorskim własnie robi kurs C+E woli zarabiać 7 tys na rękę niż 3 tys w labortorium naukowym 15 lat po doktoracie . Taki klimat. Podobnie przedastawiciel handlowy z 20 letnim stażem 2500 na rękę plus premie coraz trudniejsze do wykrecenia , cały czas cisninie wyniku itp

Stanlej

2019-06-23, 21:35
Prędkość była dobra. Wystrzał przedniej lewej opony spowodował to że nad ciężarówką nie dało się zapanować (widać wystrzał). Opona nie koniecznie musiała być łysa czy nalewka. Bywa tak że ładna opona dobrej marki ten czasem się rozerwie bez powodu. Znam temat bo sam jeżdżę dużym

ws...........dy

2019-06-23, 21:47
niestety to prawda. To jeden z prostszych zawodów jakie można wykonywać. Kiedy kobieta nie umie nic i do niczego się nie nadaje zostaje prostytutką, kiedy mężczyzna nic nie umie zostaje kierowcą tira lub taksówkarzem. Wiem, że pewnie wiele osób obrażę, ale nie pisałbym tego gdyby ta "kasta" nie zachowywała się jak jakaś wysoko wykwalifikowana elita narodu. ‚’. o k***a widzę następny jakiś pracownik produkcji albo stacji benzynowej czyli student zarządzania który nie znajdzie nigdy pracy w zawodzie

ZajętyPelikan

2019-06-23, 21:49
Nie bronie tirowca, ale sam kiedyś w osobówce w nowej oponie zaliczyłem wystrzał. Oczywiście na drodze ekspresowej, tylko, że na prostym odcinku...

LuzaQ

2019-06-23, 21:50
Stanlej napisał/a:

Prędkość była dobra. Wystrzał przedniej lewej opony spowodował to że nad ciężarówką nie dało się zapanować (widać wystrzał). Opona nie koniecznie musiała być łysa czy nalewka. Bywa tak że ładna opona dobrej marki ten czasem się rozerwie bez powodu. Znam temat bo sam jeżdżę dużym


zgadza sie chłop miał dobra predkosc (czytaj zapie**alał) + pewnie wada opony + przegrzanie przez wielokrotne hamowania z górek i prawie posłał paru ludzi do piachu.


Nidrax

2019-06-23, 21:50
skywalker75 napisał/a:

Podobnie przedastawiciel handlowy z 20 letnim stażem 2500 na rękę plus premie coraz trudniejsze do wykrecenia , cały czas cisninie wyniku itp



U nas w firmie przedstawiciele handlowi siekają kapuchę większą niż niejeden kierownik, więc nie wiem, gdzie ty takich zarabiających 2500 netto widziałeś…

~Velture

2019-06-23, 21:54
skywalker75 napisał/a:

takie pie**olenie , mój kolega biolog molekularny z tytułem doktorskim własnie robi kurs C+E woli zarabiać 7 tys na rękę niż 3 tys w labortorium naukowym 15 lat po doktoracie



O ch*j ale pie**olisz o k***a mać.
Pokaż mi gdzie kierowca C+E w Polsce zarabia 7 kafli na rękę.
No k***a pokazuj. Wyzywam cię.
Znam branżę transportową od podszewki i jak słyszę kiedy ktoś pie**oli, że ktoś zarabia tam więcej niż 5 na rękę to zawsze konfrontuję jego pie**olenie.
Jeszcze mi powiedz, że w transporcie krajowym to ciebie wyśmieję z miejsca.
Na międzynarodówce jest osiągalne 5-6 przy zlewaniu równo czasu pracy i wypie**alaniu tacho przez okno będąc w trasie po 25 dni miesięcznie ale ciągle masz na umowie najniższą krajową.

pie**olisz pan tak, że głowa mała albo tobie pie**oli gość.

Nie ma w Polsce kierowcy co na C+E kosi 7 kafli netto miesięcznie. Nie k***a i nie. Na papierze? Osiągalne.(znam firmę gdzie na papierze kierowcy mieli po kilkanaście tysięcy miesięcznie a do łapy dostawali po 2-3 tysiące) Do ręki realnie? Niemożliwe.
Wlicza ten twój "kolega" w to diety chociaż czy tak bez diet i bez hajsu na łapówki? (przy założeniu, że międzynarodówka i do rosji zapie**ala bez cemta)

exit14

2019-06-23, 22:18
Kierowca ciężarówki w tej sytuacji mógł co najwyżej schować się do wnętrza kabiny. Widać wyraźnie obłok powietrza z lewej przedniej opony ciągnika - wystrzał opony. W tej sytuacji na zakręcie nawet jak by jechał 40km/h i tak najpewniej skończyłby w rowie.

Matisoov

2019-06-23, 23:05
~Velture napisał/a:

O ch*j ale pie**olisz o k***a mać.
Pokaż mi gdzie kierowca C+E w Polsce zarabia 7 kafli na rękę.
No k***a pokazuj. Wyzywam cię.
Znam branżę transportową od podszewki i jak słyszę kiedy ktoś pie**oli, że ktoś zarabia tam więcej niż 5 na rękę to zawsze konfrontuję jego pie**olenie.
Jeszcze mi powiedz, że w transporcie krajowym to ciebie wyśmieję z miejsca.
Na międzynarodówce jest osiągalne 5-6 przy zlewaniu równo czasu pracy i wypie**alaniu tacho przez okno będąc w trasie po 25 dni miesięcznie ale ciągle masz na umowie najniższą krajową.
pie**olisz pan tak, że głowa mała albo tobie pie**oli gość.
Nie ma w Polsce kierowcy co na C+E kosi 7 kafli netto miesięcznie. Nie k***a i nie. Na papierze? Osiągalne.(znam firmę gdzie na papierze kierowcy mieli po kilkanaście tysięcy miesięcznie a do łapy dostawali po 2-3 tysiące) Do ręki realnie? Niemożliwe.
Wlicza ten twój "kolega" w to diety chociaż czy tak bez diet i bez hajsu na łapówki? (przy założeniu, że międzynarodówka i do rosji zapie**ala bez cemta)



Większych głupot nie czytałem. Sam osobiście nie jeżdżę na C+E ale mój ojciec jeździ po Europie, ze wszelkimi dietami dostaje +/- 9 - 10 tys.