18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na DK 5

~DMT • 2017-06-28, 21:59
Wypadek z 12 maja br. Miejscowość Prusice na DK5. Trzyosobowa rodzina została trachnięta naczepą. Gościu został na miejscu, dziecko i matka szpital w stanie krytycznym. Niestety lepszej jakości nie ma...


Eramod

2017-06-30, 21:16
wina kierowcy ciężarówki i nastepny który napisze swoje przemyślenia które płodził w 3 godziny może wypie w podskokach

Noside

2017-07-01, 12:08
t1ger_delta napisał/a:



Pewnie tego nie wiesz bo na takiego co do gimnazjum już doszedł nie brzmisz. Zgodnie z fizyką, im cięższy pojazd, tym dłużej hamuje. Osobówka zeszła z 90 czy 70 do 0 szybko. TIR już nie miał jak. Ale i tak jego wina.

Miejsce na kulturę na drodze jest wtedy, kiedy za tobą jadą pojazdy o podobnej masie. Bo fizyki nie oszukasz.



I takich k***a utylizować.
Jakby kierowca TIRa zachował odstęp, czyli de facto wziął pod uwagę to, co próbujesz wyciągać na jego obronę i nie zapie**alał, to by nie było żadnego nagrania. Trzeba było zachować kulturę jazdy - nie zapie**alać na zderzaku osobówki załadowanym zestawem. Koniec.

leon113

2017-08-06, 20:54
Noniesondze napisał/a:

Odpie**olcie się od autora materiału. Miał j***ny prawny obowiązek przepuścić pieszych.
Czyja wina?
To nasz kochany Mirek kierowca w nieprzyjaznych warunkach zapie**ala załadowanym zestawem zaraz za osobówką "bo mi wendline dali i sie zepsuje".
ch*je pie**olone! Barany!
1. Dostosować prędkość
2. Zachować odstęp
3. ch*j wam w dupę! Krowy doić, a nie jeździć!



Ty idź baranie krowy doić bo gość nie miał żadnego prawnego obowiązku ich przepuszczać. Pieszy na pierwszeństwo dopiero jak wejdzie na pasy a nie jak przy nich stoi. Kto ci idioto dał prawo jazdy !!!

maccacus napisał/a:

Dokładnie. Nagrywającego obchodzą piesi na jezdni, on nie jest od tego aby kalkulować, przepisy każą przepuścić to przepuszczam. I też wole nie ryzykować, że mi w ostatniej chwili wejdzie taki człowiek na przejście i go przetrące - wtedy mam pozamiatane, potrącenie na pasach i po ptakach.



Następny do oddania prawa jazdy. Żadne przepisy nie każą przepuścić dopóki pieszy nie wejdzie na pasy!! A niech wejdzie w ostatniej chwili, nic nie pozamiatanie jest to wtargnięcie !!!

mazga50 napisał/a:




Wiem, że należy bezwzględnie przepuszczać pieszych czekających przed przejściem dla pieszych.



Gościu kto ci dał prawo jazdy??? Nie ma nic takiego w prawie o ruchu drogowym że masz przepuszczać ludzi czekających PRZED przejściem !!! Połowa tumanów co się tu wypowiada nadaje się na ponowny kurs prawa jazdy.