18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na A1

pazuzu • 2018-01-22, 11:34
Dość ładne pie**olnięcie, nikomu nic poważnego sie nie stało więc policja uznała to za kolizję i kierujący BMW dostał mandat 500 zł


~Velture

2018-01-22, 11:40
Kolejny przedstawiciel PSJ*
Gorzej niż tirowcy bo wpie**ala się na pas do wyprzedzania i wyprzedza nie 1km/h szybciej tylko 0.1km/h aby po 10 kilometrach wyprzedzić typa.

0:03 mija ten pachołek informujący o kilometrze.
0:07 mija następny.
Czyli w 4 sekundy pokonał 100 metrów co daje nam 25m/s więc jechał 90km/h
Zajebista prędkość do jechania lewym pasem autostrady gdzie można jechać 140km/h



*PSJ - p*zdowaty styl jazdy.

hellbwoi

2018-01-22, 12:02
To powinni raczej podciągnąć pod usiłowanie zabójstwa.... niż kolizję.


janlew

2018-01-22, 12:06
Pomijając żółwia, murzyński ch*j mu w dupę, bo to też i jego wina. Pomijając ślepego baraniego łba z BMW.
To koleś w skodzie, chyba światła zgaszone, co jest dozwolone, ale jest też proszeniem się o rozj***ny tył.

Volfodzio

2018-01-22, 12:09
Trudna sztuka jazdy autobanem na 3 przykładach... ja pie**ole zajebisty hattrick

Larennn

2018-01-22, 12:11
Dlatego prawy pasem jeździmy,a lewym wyprzedzamy. :)

banerr

2018-01-22, 12:13
Velture napisał/a:

Kolejny przedstawiciel PSJ*
Gorzej niż tirowcy bo wpie**ala się na pas do wyprzedzania i wyprzedza nie 1km/h szybciej tylko 0.1km/h aby po 10 kilometrach wyprzedzić typa.

0:03 mija ten pachołek informujący o kilometrze.
0:07 mija następny.
Czyli w 4 sekundy pokonał 100 metrów co daje nam 25m/s więc jechał 90km/h
Zajebista prędkość do jechania lewym pasem autostrady gdzie można jechać 140km/h



*PSJ - p*zdowaty styl jazdy.


Chyba cię poj***ło. Debil z BMW miał sporo czasu na reakcję i mógł zwolnić ale nie musiał prawym wyłykać frajera. Okazało się, że ślisko i nie wyrobił. Wszystkie systemy elektroniczne nie są wstanie wyeliminować niedojeba za kierownicą. Poszkodowani mieli farta bo dwie sekundy później i skrobali by ich z filara wiaduktu.

nowynick

2018-01-22, 12:25
Velture napisał/a:

Kolejny przedstawiciel PSJ*
Gorzej niż tirowcy bo wpie**ala się na pas do wyprzedzania i wyprzedza nie 1km/h szybciej tylko 0.1km/h aby po 10 kilometrach wyprzedzić typa.

0:03 mija ten pachołek informujący o kilometrze.
0:07 mija następny.
Czyli w 4 sekundy pokonał 100 metrów co daje nam 25m/s więc jechał 90km/h
Zajebista prędkość do jechania lewym pasem autostrady gdzie można jechać 140km/h
*PSJ - p*zdowaty styl jazdy.



co nie zmienia faktu, że ten z BWM zapie**alał zdrowo ponad 140. Dla kierowcy BMW mandat 500 zł, dla blokującego lewy pas ostrzegawczy lej na ryj od policjanta powinien być przewidziany w k. drogowym :D

strzałka

2018-01-22, 12:32
Mandat dla króla prostej co zabiera się do wymijania jak tir tira , nie raz sam bym się rozj***ł przez takich kierowców ,jedziesz sobie 160 a tu jeb wyjedzie idiota do wymijania z prędkością 100km/h oczywiście wina tego co zapie**ala a nie typa który nawet nie sprawdzi czy ktoś jedzie lewym pasem

kothletino

2018-01-22, 12:42
O mnie to też takie wyjeżdżanie wk***ia, lecisz sobie spokojnie 220km/h i taka p*zda ci się wpie**ala na pas do wyprzedzania z prędkością 160km/h. Powinni im wpie**alać mandaty za spowalnianie...

sirapacz

2018-01-22, 12:52
Drogie dzieci. Pozwólcie, że wyjaśnię wam jak należy jeździć na autostradzie w zimie.
1.Ograniczenie do 140km/h jak sama nazwa wskazuje jest OGRANICZENIEM. To oznacza, że nie możecie jechać szybciej niż 140km/h. Jednocześnie jest zakaz jazdy z prędkością niższą niższą niż 40km/h (zakaz poruszania się dla pojazdów nie mogących osiągnąć takiej prędkości). Nagrywający zachował te widełki wg kolegi oceniającego prędkość na 90km/h
2.Prędkość MUSI być dostosowana do warunków panujących na drodze. Droga na filmie jest w zimie (możliwe oblodzenie, błoto śniegowe) i asfalt jest nieco zażółcony, co wskazuje na obecność PIASKU.
Obniżona prędkość i ostrożne wyprzedzanie są wręcz niezbędne po jeździe po zapiaszczonej drodze.
3.Wprzedzający może wyprzedzać nawet z różnicą 1km/h jeśli ma taką potrzebę lub uzna, że jest taka potrzeba.
4.Nagrywający i wyprzedzany jechali tak jak powinni w takich warunkach.
5.Być może wyprzedzany jechał na dziennych, ale świateł bmw też nie bardzo widać więc może to być kwestia słabej jakości kamerki.

Gość w BMW zdecydowanie nie zachował ostrożności. Ci, którzy jechali w skodzie - po prostu nie wierzę, że nic im się nie stało. Ja przy dużo, dużo mniejszym uderzeniu w tył złamałem fotel kierowcy a kark i głowa mimo zagłówka (w który wcelowałem głową na szczęście) bolały mnie jeszcze kilka dni. Nie chce mi się wierzyć, że opis jest prawdziwy - ew. zmiana kwalifikacji może później nastąpić, jeśli pójdą do szpitala.

tarcer123

2018-01-22, 12:53
Nagrywajaca blokuje lewy pas. Tak szczerze to jest w czesci wspolwinna wypadkowi. A kara dla bmw smieszna. Malo nie zabil tych ludzi a dostal 5 stowek. Dlaczego nie zabrali mu prawka???

Zal jedynie ludzi jadacych normalnie prawym pasem. Dobrze ze nic im sie nie stalo. Tym BMW to chyba jechal jakis nie normalny czeresniak.

Mors_Nigra

2018-01-22, 13:54
Mnie też wk***ia jak jadę sobie spokojnie 420km/h a nagle jakaś c**a wpie**ala się na pas do wyprzedzania z prędkością 220km/h... Tu nie mandaty by pomogły tylko kula w łeb!

InsaneHarv

2018-01-22, 14:12
Przed wykonaniem manewru wyprzedzania , należy bezwzględnie upewnić się, że manewr ten nie zagraża bezpieczeństwu ruchu .
Z drugiej strony mamy też nakaz jazdy prawą stroną jezdni.

Rozumiem to tak - jak widze w lusterku, że ktoś zapie**ala- a będąc na autostradzie można się spodziewać i nie powinno dziwić, że ktoś zapie**ala, to siedzę grzecznie na swoim pasie i czekam aż zapie**alający pojazd mnie minie- bo może mnie nie zauważyć, lub zauważyć nie w porę, bo mogą być kiepskie warunki i może nie wyhamować do mojej niedostosowanej do rodzaju drogi prędkości i wiele innych czynników, które sprawiają, że jednak lepiej poczekać te parę sekund.
Oraz..... jeżeli pojazd przede mną jedzie z taką samą prędkością a mnie jak widać na załączonym wyżej filmie się nie spieszy - to nie próbuję przez następne 3 kilometry wyprzedzać- po ch*j ?

A co do gościa w BMW - to był pewnie milionowy pojazd, który wyprzedzał prawym pasem, bo niestety na polskich drogach nie da się inaczej - i tłumaczenie, k***ienie , trąbienie i błyskanie światłami tego nie zmienią.
a to, że zj***ł ten manewr.... no cóż ... szkoda tylko tych , w których wjechał .

Reasumując - najlepszym rozwiązaniem byłoby , gdyby ten w BMW jebnął w tego co zaczął wyprzedzać - jeden i drugi miałby nauczkę

ktociewalil

2018-01-22, 14:25
Wina tak samo lezy po stronie kierowcy bmw jak i tego idioty ktory sie wcisnal na lewy pas.Beta nie zdazyla zwolnic i zeby nie przydzwonic w tego co wjechal na lewy pas probowal przeleciec z prawej strony i odbic spowrotem na lewo...Tylko zastanawia mnie jedno,po co ten idiota w bmw wcisnal hamulec przy odbijaniu w lewo,to go zgubilo...