18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na A1

pazuzu • 2018-01-22, 11:34
Dość ładne pie**olnięcie, nikomu nic poważnego sie nie stało więc policja uznała to za kolizję i kierujący BMW dostał mandat 500 zł


leaf87

2018-01-22, 14:35
Bardzo mi się podoba to, że równiutko w momencie uderzenia w BMW zapalają się awaryjne. Bo to o to chodzi, nie?

Zaprzysiężony

2018-01-22, 14:40
Ta, bo to jedyny moment w życiu kierowcy BMW kiedy używa kierunkowskazów :D

głest

2018-01-22, 14:43
To ja proponuję inaczej:

~Velture, janlew (za żółwia), strzałka, tarcer123...

Koledzy wymienieni powyżej pofatygujcie się na A1 czy A2 i popie**alajcie sobie naprzemiennie, próbując się wyprzedzać w dowolnej konfiguracji i kolejności, koniecznie po świeżych i mokrych, intensywnych opadach śniegu. Nie żałujcie sobie, a co tam, w dupie miejcie przepisy KRD - tylko na litość boską: róbcie to kiedy nikogo innego nie ma na drodze. Niech specjalnie dla Was wyłączą z ruchu odcinek drogi między węzłami Toruń-Ciechocinek - a pozostali (dla bezpieczeństwa) obejrzą sobie laif z drona.

Sadol sadolem - ale goście pokroju kierującego BMW to dla mnie największe (najmniejsze gabarytem) i najbardziej sflaczałe umysłowo ku*asy.

A co się tyczy kierującej skodą... Ile macie przejeżdżone za kółkiem? Czy jeździcie przednio-, tylno-napędówką czy też 4x4? Bo życzyłbym sobie zobaczyć jak sobie radzilibyście zmieniając pasy w podobnych warunkach jak w materiale - z wdepniętym w podłogę gazem do dechy. Kierujący wyśmienitą beemką nie wydał. A jeśli uważacie że kierująca skodziną rozpoczęła manewr zbyt ociężale - to poniżej pierwszy lepszy materiał z brzegu o tym, jak ekspresowo wypełnić gacie ekskrementami w sytuacji przeliczenia się z możliwościami swoimi - i auta.

Oglądać od 00:34 :ok***a:



Szerokości :mrgreen:

warcomx

2018-01-22, 15:13
@ktociewalil. W BMW jest taki system,że jak radar wyczuję auto przed Tobą a Ty nie jebniesz w hample to auto samo zacznie hamować i tutaj pewnie tak było :)

Także po części winny wypadkowi jest system, który wypadkom ma zapobiegać. Ładne combo.

Nattsjel

2018-01-22, 15:14
Co wy wszyscy pie**olicie, jakie zawalanie pasa? Gościu w bmw zapie**alał tak, że nawet jak nagrywajacy zaczał manewr to bmw nawet pewnie nie było widać w lusterku. Drugie:zima, piasek i co, miał nagrywajacy zapie**alać 160? Jebło was? Przez takich kozaków właśnie, co nie wiedzą, że na piasku przy takiej prędkości można stracić panowanie tak, jak na lodzie, są potem wypadki. Wczoraj jechałam podobną trasą, uwierzcie mi, że co kilka kilometrów było coś, a to wypadek, a to stłuczka a to inny debil w rowie. Kilka nawet widzieliśmy takich kozaków przez sobą lub na naszym zderzaku. Jeden idiota to ośnieżonym poboczem po prawej zaczął nas wyprzedzać i się wj***ł do rowu. Za to kilka km dalej, z lewej, debil tak zapie**alał, że mijając kolejne miasto widzieliśmy potem tylko kilka radiowozów, straż i staliśmy w korku. Nie jestem zwolennikiem zawalania drogi ale jeśli sypie śnieg jak ch*j, piździ, wieje, gówno widać a ktoś mówi, że o k***a da się jechać 160 to se jedź, szkoda tylko, że tacy potem ciągną do grobu za sobą innych niewinnych.

waloos

2018-01-22, 15:26
Facio w BMW zapewne na tempomacie przeglądał sobie smartfonika, będąc święcie przekonanym że w przypadku zbliżającego się samochodu tempomat adaptacyjny zwolni. Niestety kutafon się przeliczył. Swoja drogą musiał mieć grubo ponad 140, a przy takiej widoczności to jest jak usiłowanie zabójstwa.

A co do komentarzy, to spodziewałem się pojazdu po wyprzedzającym - Ok jechał niezbyt dynamicznie, ale w żadnym wypadku nie wpie**olił się pod koła BMW. Minęło dobre 4-5 sekund odkąd zaczął manewr do momentu kolizji.

Jedyny plus tej kraksy jest taki, że za kilka miesięcy jakiś sebiks spełni marzenia i kupi "BMW igiełka, dbane, dofinansowane, niekatowane z niskim przebiegiem, bez przejść, sprzedaję bo 5 dziecko się urodziło i muszę kupić VANA".

Profx5015

2018-01-22, 15:40
Czy @kothletino jest jakiś niedorozwinięty? Bo chciałem mu odpowiedzieć na ten komentarz, ale chyba poszedłby jakiś warn za ciśnięcie z niepełnosprawnego?
Poza tym, k***a, ten frajer w bmw mało co kogoś nie zabił, a większość się przypie**ala do prawidłowo jadącego gościa...

mooop12

2018-01-22, 15:52
Wytłumaczy mi ktoś jak to jest że tutaj gość tylko dostał 500 zł mimo że spowodował poważne zagrożenie i rozj***ł jeszcze komuś innemu auto, a mi gdy sam swoje i tylko swoje auto rozwaliłem prawo jazdy zabrali na pół roku i musiałem się szlajać po sądach aby mi je oddali?

Kickbokser

2018-01-22, 16:08
Jak zwykle ucierpiał najmniej winny

głest

2018-01-22, 16:22
warcomx napisał/a:


Także po części winny wypadkowi jest system, który wypadkom ma zapobiegać



Aha... :loldev: Wniosek: wyj***ć systemy i przesiąść się na furmanki.


tarcer123

2018-01-22, 16:51
pazuzu napisał/a:

życzyłbym sobie zobaczyć jak sobie radzilibyście zmieniając pasy w podobnych warunkach jak w materiale



Kolego zobacz na filmiku że warunki na drodze są całkiem przyzwoite. Nie ma niczego co tłumaczyłoby nagrywającą do blokowania lewego pasa.

Z tego co widzę to kretyn z beemki po prostu się zagapił. Widac jak dopiero w ostatnim momencie próbuje sp***olić na lewy pas. Moim zdaniem za taki numer prawko powinno zostać zutylizowane. Taki kretyn stanowi zagrożenie dla innych.

Jakość kamerki jest słaba tak jak kierująca która to nagrywa ale wydaje się że droga nie jest najgorsza. Zwłaszcza że autostrady są regularnie odgarniane i posypywane ogromną ilością soli drogowej.

Pozdrawiam

PS: :idzwch*j: z takim wyprzedzaniem. Takie mazepy bez grama umiejętności stwarzają właśnie niebezpieczne sytuacje.
Albo wyprzedzasz albo jedz prawym pasem k***a twoja w te i nazad.
Do tego dodać mistrza w BMW który siedzi sobie na fejsie w trakcie jazdy i efekt widać na filmie. Cierpią tylko niewinne osoby.
Za blokowanie lewego pasa powinni walić ostro mandatami.
Szczerze mówiąc to z dwojga złego wolałbym żeby przyj***ł w nagrywającą. :amused:

głest

2018-01-22, 17:46
tarcer123 napisał/a:



Szczerze mówiąc to z dwojga złego wolałbym żeby przyj***ł w nagrywającą. :amused:



Teściowa wracała z Zakopca? :szczerbaty:

elda1987

2018-01-22, 18:40
Banda jelopow sie tu wypowiada, takie same buraki jak ten pajac w BMW. ch*j, ze nagrywajacy "blokowal" pas (no bo wiemy czy warunki byly sprzyjajace do jazdy czy nie). Pajac w BMW bral sie za wyprzedzanie z prawej. Jak lamiesz przepisy, to lam je z glowa i bezpiecznie. A nie jak wy jelopy. Wszystkim wam ppwinni ryje lac za wypowiedzi takie jak ta o czesciowej winie nagrywajacego. W tym filmie jest tylko jeden kutafon bez wyborazni. Kierowca bmw.

tarcer123

2018-01-22, 19:39
elda1987 napisał/a:

Jak lamiesz przepisy, to lam je z glowa i bezpiecznie



Chciałbym tylko kuchareczko nadmienić że wyprzedzanie z prawej strony na autostradzie jest dozwolone.

Gdyby nagrywająca nie blokowała lewego pasa do wypadku pewnie by nie doszło. Co nie zmienia faktu że największym durniem jest tutaj wacek z bmw. Po ch*j się bierze za wyprzedzanie prawym jak nie umie.

Kolejna sprawa to kretyni jadący poniżej 90 na autostradzie w dobrych warunkach pogodowych. Ja jadę do odcinki a muszę wyprzedzać takiego mistrza w osobówce.

Dla mnie autostrada to minimum 3 pasy do jazdy w jednym kierunku. A nie najdroższe w EU płatne ekspresówki.

PS: tą sprawę powinno się trochę nagłośnić. Bo to kpina żeby za takie coś dostać 5 stów mandatu i nawet nie mieć zabranego prawka.

Gość ma w 4 literach ten mandat. A fure naprawi z AC.

elfis

2018-01-22, 19:45
velture, znów masz rację

ciekawe , usiłowałem zobaczyć ten wypadek na wykopie
bo kumple opowiadali mi o nim, ale chyba skasowali bo nie odtwarzało

jednak na sadola można liczyć

leaf87
w niemal każdym współczesnym auce, przy wypadku włączają się awaryjne

nowynick
na drodze gminnej możesz jechać 90, ale zagadki dla ciebie
ile można jechać na drodze szybkiego ruchu
ile na autostradzie