18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek młodego motocyklisty - ku uciesze...

aaaaaaaaaaaaaa • 2019-10-16, 11:42
Młody człowiek nabiera doświadczenia życiowego...


~Velture

2019-10-16, 11:45
To był grecki turysta dupapopulos.

Borys

2019-10-16, 11:53
I teraz k***a beknie kierowca busa, ze w lusterka nie patrzyl?

Pytam, bo jest gro takich sytuacji, a roznie pozniwj to zostake rozpatrzone.

Jak kogos dupa zaboli, bo prawko z czipsow i lepiej oddac to Biedron za niego. Tylko glupcy nie pytaja i maja sie za najmadrzejszych.

~Velture

2019-10-16, 12:15
Borys napisał/a:

I teraz k***a beknie kierowca busa, ze w lusterka nie patrzyl?
Pytam, bo jest gro takich sytuacji, a roznie pozniwj to zostake rozpatrzone.
Jak kogos dupa zaboli, bo prawko z czipsow i lepiej oddac to Biedron za niego. Tylko glupcy nie pytaja i maja sie za najmadrzejszych.



ch*j z tym bywa. Zależy od policjanta. Poza zabudowanym w większości takich przypadków leci mandat dla skręcającego bo nie ustąpił komuś znajdującemu się na drugim pasie. Od biedy dają współwinę.
Na logikę w takiej sytuacji jak na filmiku gdzie jest wyraźnie teren zabudowany i naj***ne wszędzie znaków i oznaczeń a ten na tym crossie czy innym enduro to pewnie nie ma nawet homologacji więc aż się prosi aby tylko jego ukarać.

No ale jeśli nawet jakimś cudem dadzą winę za spowodowanie kierowcy samochodu to mam nadzieję, że tego ciecia na bulbulatorze dojebią za brak homologacji (brak lusterek, świateł, tablicy, wyprzedzanie na skrzyżowaniu (albo wyprzedzanie bezpośrednio przed przejściem dla pieszych, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej (nawet to z początku filmu) i po zsumowaniu straci prawko - jeśli w ogóle je miał.

WooQash

2019-10-16, 12:22
Szkoda, że nie zginął, byłby materiał na harda i jednego zjeba na drogach mniej.

Wina powinna być tylko i wyłącznie tego zjeba, linia ciągła, zabudowany... ja mam myśleć, że jakiś sk***iel na motorku będzie chciał mnie brać? Po za tym sk***iel nawet nie widział co jest za nim, a jakby ten rowerzysta trochę później przejeżdżał przez przejście/przejazd? Co wtedy? j***ć takich sk***ieli na motorkach i niech się pozabijają nie upie**alając innym życia k***a.

impressa88

2019-10-16, 12:36
Gdzie zdjęcie poszkodowanego ?

Sonal

2019-10-16, 12:40
Wg mnie wina tylko motocyklisty. Skrzyżowanie, na którym wyprzedzanie jest zabronione, ponadto w trakcie tego manewru przekroczenie linii ciągłej i linii przerywanej P-1e - co posiadacze praw jazdy wiedzą co oznacza - a tych co nie mają - jest to przedłużenie linii (podwójnej) ciągłej stosowana tylko na skrzyżowaniach by móc na nim skręcić (w tym celu).
Dostawczak sygnalizował skręt w lewo - jak nie widać kierunkowskazu - to widać, jak pewnie przejście wjeżdża rowerzysta. Zapewne tak wjeżdża bo widzi kierunkowskaz dostawczaka.
A no i ten rowerzysta - jakby motop*zda nie rozwaliła ryja o burtę dostawaczaka - prawdopodobnie trafiła by tego rowerzystę... może i trup byłby na miejscu.

Wg mnie w związku z tym, dostawczak sygnalizował zamiar skrętu w lewo, a sam skręt był na skrzyżowaniu - winna powinna być tylko motop*zdy.

pawlo884

2019-10-16, 12:45
i skończyło się rumakowanie

Henboh

2019-10-16, 13:32
Borys napisał/a:

I teraz k***a beknie kierowca busa, ze w lusterka nie patrzyl?
Pytam, bo jest gro takich sytuacji, a roznie pozniwj to zostake rozpatrzone.
Jak kogos dupa zaboli, bo prawko z czipsow i lepiej oddac to Biedron za niego. Tylko glupcy nie pytaja i maja sie za najmadrzejszych.



Bo są różne sytuacje które na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie oraz mamy różnych stróżów prawa którzy zwykle interpretują takie zdarzenia.. Tu jak zostało to napisane mamy zabudowany, znaki i linie oznaczające skrzyżowanie, choć nie widać czy/kiedy dostawczak dał kierunek. Sytuacje gdy winny jest skręcający w lewo, zwykle odnoszą się do terenu niezabudowanego i gry skręt nie odbywał się na skrzyżowaniu (na skrzyżowaniach o ruchu nie kierowanym, zabronione jest wyprzedzanie).

Krak

2019-10-16, 13:34
~Velture napisał/a:

ch*j z tym bywa. Zależy od policjanta. Poza zabudowanym w większości takich przypadków leci mandat dla skręcającego bo nie ustąpił komuś znajdującemu się na drugim pasie. Od biedy dają współwinę.
.


Lepiej nie pie**ol tylko poczytaj i stosuj przepisy - PORD, art. 24, pkt. 7
Zakaz wyprzedzania:
- przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia;
- na zakręcie oznaczonym znakami ostrzegawczymi;
- na skrzyżowaniu, z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym lub na którym ruch jest kierowany.

A ja sie pytam, gdzie mu tak spieszno było. I znalazłem odpowiedź !


kolosasz

2019-10-16, 13:37
Zabić, posiekać na kawalki i rzucić wilkom na pożarcie.
Łącznie z rodziną. Dopiero później pytać o winę.
W prawdziwych demokracjach sędziami jest lud, czyli internauci a nie kasta!!!

Poszukajcie w internecie
(zobaczycie wtedy jak szybko i sprawnie działa sąd internautów , czyli ludu)

:mrgreen: :mrgreen: :!:

htp

2019-10-16, 13:57
kolosasz napisał/a:

Zabić, posiekać na kawalki i rzucić wilkom na pożarcie.
Łącznie z rodziną. Dopiero później pytać o winę.
W prawdziwych demokracjach sędziami jest lud, czyli internauci a nie kasta!!!
Poszukajcie w internecie
(zobaczycie wtedy jak szybko i sprawnie działa sąd internautów , czyli ludu)



Chyba w prymitywnych demokracjach plemiennych. Jak się szaman zgodzi.
Inaczej musiałby się zgodzić, że np. wszystko samo się dzieje i psuje - tak twierdzi większość klientów.

Ziomee22

2019-10-16, 14:04
Dobrze k***a j***nym motop*zdom jeszcze ten wybebeszony tlumik w dupe mu ... młody nie młody stare h*je też po warszawie jadą bez tlumików nic tylko wyj***ć w takiego samochodem...