18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Kutno na A1

Krak • 2020-09-03, 08:19
Trza być czujnym, szczególnie na takiej drodze i w takich warunkach



Wszystko zaczęło się od kierowcy osobowego opla, który jadąc w kierunku Gdańska, uderzył w bariery energochłonne.

- Niedługo potem na miejscu był już policjant, który zatrzymał radiowóz na pasie awaryjnym - opowiada podkomisarz Edyta Machnik. Dodaje, że policyjne auto stało z włączonymi sygnałami świetlnymi.....

EdmundKemper

2020-09-03, 18:01
kamilja napisał/a:

Dyscyplinarka, sprawa karna i nakaz pokrycia szkód dla policjantów. Sprawy karne za wypadek i za stworzenie zagrożenia życia i zdrowia ... Ale co ja pie**ole, przecież to jest państwo bezprawia i oni se mogą robić co chcą



Co k***a? :D

dadar123 napisał/a:

Czyli policja jak zwykle kłamie. Wóz policyjny nie miał włączonych kogutów, żółte auto serwisowe (?) jak najbardziej, ale stał zasłonięty



W zwolnionym tempie wyraźnie widać, że radiowóz stał na "kogutach".

Hefajstos78

2020-09-03, 18:05
dadar123 napisał/a:

Czyli policja jak zwykle kłamie. Wóz policyjny nie miał włączonych kogutów, żółte auto serwisowe (?) jak najbardziej, ale stał zasłonięty




Dokładnie, już nie można nikomu ufać w tym kraju. :)

sadfun

2020-09-03, 19:19
Takafura napisał/a:

Ktoś widział trójkąt ostrzegawczy 100 metrów przed uszkodzonym autem ?



Jest widoczny w 3 sekundzie, Tuż przed uderzeniem w radiowóz. Ale jak na moje oko to jest jakieś 20 metrów a nie sto czy chociaż 50 metrów.

PieronJasnySzlag

2020-09-03, 20:45
akuel napisał/a:

"Policja, Janusz hamuj!!"


To samo sobie pomyślałem. Jak mnie wk***iają takie janusze co to zapie**ala jak wariat, zmienia pasy bez migaczów ale jak tylko widzi coś niebieskiego to hamuje i k***a święty.

pankruk

2020-09-03, 21:48
Efekt bezmyślnego zapie**alania. Codziennie jeżdżę ekspresówką do pracy i strach na lewy pas wjechać bo wszyscy jadą przynajmniej 160 km/h i zaraz ci jakiś kretyn mruga długimi.

KaprysLosu

2020-09-03, 22:12
przyczyną wypadku jest tak zwana samospełniająca się przepowiednia. Koleś tak bardzo nie chciał mieć nic do czynienia z policjantami (bo zapewne na liczniku więcej było niż powinno i stąd nagłe hamowanie), że aż zj***ł najlepiej jak mógł :)

czarnyrlz

2020-09-03, 22:15
akuel napisał/a:

"Policja, Janusz hamuj!!"



wcale nie, widać, że nawet abs i eds nie zadziałał.Ale tak, pewnie siedziała tam karyna, a auto robił andzrzej, bo na polbruku to równo

bercik05

2020-09-04, 07:35
pawlo884 napisał/a:

ch*jowe opony, tyle w temacie



Sam jesteś ch*jowy, a na pewno nie wiesz co to aquaplaning. Tyle w temacie, jak piszesz...

Roman270297

2020-09-04, 15:40
Tak to jest jak się zapie**ala. Ja na takich droga w takich warunkach max 100-110 a nie 140-160 a później jak to się "staneło"