18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Kutno na A1

Krak • 2020-09-03, 08:19
Trza być czujnym, szczególnie na takiej drodze i w takich warunkach



Wszystko zaczęło się od kierowcy osobowego opla, który jadąc w kierunku Gdańska, uderzył w bariery energochłonne.

- Niedługo potem na miejscu był już policjant, który zatrzymał radiowóz na pasie awaryjnym - opowiada podkomisarz Edyta Machnik. Dodaje, że policyjne auto stało z włączonymi sygnałami świetlnymi.....

Smokw

2020-09-03, 10:22
Przecież trójkąt jest rozstawiony. Ślepi czy co?

mianas

2020-09-03, 10:35
mmarekk napisał/a:

j***ć policję



i ciebie w oko

FanatiCS

2020-09-03, 10:44
Jeśli to z ostatniej niedzieli koło godziny 19 to jechałem tam wtedy, podobnych wypadków mijałem pięć. Przyczyna był ulewny deszcze i niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Słaba widoczność + aquaplaning+prędkość i nie trzeba zganiać winy na hamulce czy opony.

CarpeDiem93

2020-09-03, 10:49
Przecież widać, że gość dał w p*zdę po hamulcach i go zerwało. Bardzo często są filmy z wypadków, które były na spokojnie do ogarnięcia, ale jak ludzie nie ogarniają fury i wpadając w poślizg to momentalnie wbijają hamulec, to uniemożliwia sobie jakąkolwiek kontrolę nad pojazdem...

kamilja

2020-09-03, 10:51
Dyscyplinarka, sprawa karna i nakaz pokrycia szkód dla policjantów. Sprawy karne za wypadek i za stworzenie zagrożenia życia i zdrowia ... Ale co ja pie**ole, przecież to jest państwo bezprawia i oni se mogą robić co chcą

Takafura

2020-09-03, 11:12
35i napisał/a:

Ja swój widziałem, jakieś 5 minut. Do rozjechania go, a była piękna słoneczna pogoda.


Ale przecież spełnił zadanie "ostrzegawcze" ;)


Pawehan

2020-09-03, 12:14
pawlo884 napisał/a:

ch*jowe opony, tyle w temacie



ch*jowy kierowca. Jeszcze bardziej w temacie.

htp

2020-09-03, 12:28
kamilja napisał/a:

Dyscyplinarka, sprawa karna i nakaz pokrycia szkód dla policjantów. Sprawy karne za wypadek i za stworzenie zagrożenia życia i zdrowia ... Ale co ja pie**ole, przecież to jest państwo bezprawia i oni se mogą robić co chcą



Masz rację, pie**olisz.

HammerAmarth

2020-09-03, 13:06
Trójkąt jest, wystarczy się przyjrzeć. Kierowca zobaczył policję, ewidentnie dał po heblach za mocno i skutki widać.

pitteroo

2020-09-03, 13:15
Gdybanie gdybaniem ale powód jest jeden niezaprzeczalny niedostosowanie predkości do aktualntch warunków, niezależnie od stanu opon skodzinki, umiejętności kierownika czy ilości wody i widoczności, poprostu mózg kierownika skody nie ogarnął tych czynników. :-P

badrass

2020-09-03, 13:40
mmarekk napisał/a:

j***ć policję



Ciekawe czy będziesz tak krzyczał jak trzech murzynów będzie Cię r*chało

Pawehan

2020-09-03, 13:53
badrass napisał/a:

Ciekawe czy będziesz tak krzyczał jak trzech murzynów będzie Cię r*chało



Masz ciekawy bagaż doświadczeń ;)

baku171

2020-09-03, 14:43
CarpeDiem93 napisał/a:

Przecież widać, że gość dał w p*zdę po hamulcach i go zerwało. Bardzo często są filmy z wypadków, które były na spokojnie do ogarnięcia, ale jak ludzie nie ogarniają fury i wpadając w poślizg to momentalnie wbijają hamulec, to uniemożliwia sobie jakąkolwiek kontrolę nad pojazdem...



Polecam jakikolwiek kurs bezpiecznej jazdy, to poznasz magię systemu ABS - przy hamowaniu można skręcać. :shock:

beniolbn

2020-09-03, 15:17
słowo klucz AQUAPLANING, nie musza byc slabe opony, po prostu nadmierna predkosc w czasie wody stojacej na drodze

dadar123

2020-09-03, 16:35
Czyli policja jak zwykle kłamie. Wóz policyjny nie miał włączonych kogutów, żółte auto serwisowe (?) jak najbardziej, ale stał zasłonięty