18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Drogowy Moskwa

di...........94 • 2013-01-10, 16:03
09 stycznia 2013 około godziny 16 w ciągu dnia w Moskwie kashira autostrady 55 był poważny wypadek, w którym człowiek został zabity, a dwóch innych zostało rannych. Jak podano w policji Moskwa ruchu, 24-letni kierowca VAZ-2114, poruszających się na autostradzie Kashirskoye zjechał z pasa ruchu, zderzył się z SUV Volkswagena Touarega. Po tym, oba samochody straciły kontrolę, przeleciały nad trawnikiem "Volkswagen" zderzył się z "Mercedes" .... W wyniku wypadku 26-letni kierowca "Mercedesa" zginął na miejscu.


Naziolek

2013-01-10, 16:08
Ja pie**olę gość sobie jedzie spokojnie swoim pasem, słucha radia, myśli o tym co będzie niedługo robil a tu nagle pyk i koniec.

Spoon9

2013-01-10, 16:39
@Naziolek To jest właśnie straszne, jedziesz sobie spokojnie a tu jakiś koleś coś opie**oli i cię nie ma :/

Kiedyś przez jakiegoś wieśniaka prawie wylogowałem się z tego świata, jadę sobie przez jakąś wiochę, widzę kolesia w ciągniku z przyczepą, jedzie sobie poboczem, no dobra, nie sobie jedzie. Jestem jakieś 20 metrów od niego i nagle koleś jeb, z prawej krawędzi jezdni skręca w drogę po lewej D: Wbiłem nogę w hamulec i tak w tym pisku opon pomyślałem sobie że będzie to dość marny sposób na opuszczenie tego świata. Na szczęście zdrowe kichy i polonezowe tarczówki jakoś mnie zatrzymały, a koleś jak mnie zobaczył zaczął sp***alać, gdzieś w pole. Zatłukłbym go na śmierć k***a...nie miałem siły za nim biec, nogi jak z waty, wiec zostałem sobie na drodze sam, z granatowym polonezem za którym ciągnęły się 15'sto metrowe czarne jak smoła ślady opon...5 metrów dzieliło mnie od dekapitacji za pomocą przyczepy przymocowanej do ursusa.

Adra

2013-01-10, 18:07
Jakby jechał Polonezem może by przeżył

Sorg

2013-01-11, 01:15
Adra napisał/a:

Jakby jechał Polonezem może by przeżył



Jakby jechał poldkiem to byłyby ofiary śmiertelne po drugiej stronie, to jak wbić się w czołg. :D

kostuch30

2013-01-11, 01:26
Dlatego nie sp***alajcie przodem od uderzenia. Odsłaniacie wtedy bok który jest najsłabszy a skutki macie w 0:26 sek.

Dzięki temu filmowi uświadomił mnie że lepiej walnąć czołowe zderzenie niż narazić się na strzał w bok.

Tak posiadam W124 i jestem w szoku ze można go tak zmiażdżyć.

vass

2013-01-11, 01:30
Bez gwiazdy nie ma jazdy :)

nanab

2013-01-11, 01:33
Kupiłem taką kamerkę, przejechałem się wypróbować. Jak wracałem to mijałem wypadek.

Jaroos92

2013-01-11, 01:43
@kostuch30
W tym wypadku brał udział mercedes 190, więc trochę mniejszy niż Twój.

ajajajniemamjaj

2013-01-11, 01:44
kostuch30 napisał/a:

Dlatego nie sp***alajcie przodem od uderzenia. Odsłaniacie wtedy bok który jest najsłabszy a skutki macie w 0:26 sek.

Dzięki temu filmowi uświadomił mnie że lepiej walnąć czołowe zderzenie niż narazić się na strzał w bok.



Wiesz, to ułamki sekund. Gdyby był na niższym biegu i by depnął od razu to by dostał w tylne drzwi jak nie dalej. Stało jak się stało. Szkoda chłopa.

Tu nawet bardziej odruch niż myślenie jest. A odruchem jest uciekać. To jak z poślizgiem. Bez realnych warunków nie przećwiczysz. Tylko o kontrolowany poślizg łatwiej niż o kontrolowaną czołówkę :D

wympal

2013-01-11, 02:40
Nie miał najmniejszych szans na reakcję bo oba auta ładnie zapie**alały. Gdyby to zależało ode mnie, wyj***łbym wszystkie suv-y z dróg, są bardzo szybkie i ciężkie i w kolizji z normalnymi osobówkami robią straszny rozpie**ol.

Loaloa

2013-01-11, 03:08
A co wyście się nagle tacy sentymentalni zrobili? Był Rusek, szast-prast, nie ma Ruska. Zresztą automat mu mówił, że jest ograniczenie do 60 km/h, a on zapie**alał 75.

Do autora - jak znajdziesz chwilkę mógłbys jakiś opis po polsku zamieścić?

kostuch - słyszałem, że W124 jest bardzo smaczny, rdza żre go pasjami. Prawda to czy nie?

clemenza

2013-01-11, 08:46
zginął bo nie było barierek na PASIE ZIELENI, a trawniku D :D

sobanek

2013-01-11, 08:50


I dlatego się cieszę, że jeżdżę Volvo... Bo nieważne jak dobrym kierowcą jesteś, tylko jak beznadziejnym jest ten jadący z naprzeciwka.