18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Drogowy Moskwa

di...........94 • 2013-01-10, 16:03
09 stycznia 2013 około godziny 16 w ciągu dnia w Moskwie kashira autostrady 55 był poważny wypadek, w którym człowiek został zabity, a dwóch innych zostało rannych. Jak podano w policji Moskwa ruchu, 24-letni kierowca VAZ-2114, poruszających się na autostradzie Kashirskoye zjechał z pasa ruchu, zderzył się z SUV Volkswagena Touarega. Po tym, oba samochody straciły kontrolę, przeleciały nad trawnikiem "Volkswagen" zderzył się z "Mercedes" .... W wyniku wypadku 26-letni kierowca "Mercedesa" zginął na miejscu.


verboy85

2013-01-11, 10:44
Zaraz, zaraz... o ile mi dobrze wiadomo to w ruchu prawostronnym istnieje obowiązek jeżdżenia możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Podejrzewam, że gdyby jeździł przepisowo (pomijam przekroczenie dozwolonej prędkości) to uniknąłby wypadku. :idzwch*j:

Butter

2013-01-11, 10:49
był już tu taki filmik jedna sekunda czy coś takiego. Jedna sekunda w tą lub w tą, ominął by tego suva, ewentualnie dostał w dupę, poobracałoby go, ale raczej by przeżył.

@Loaloa

Że tak wtrącę, stare mercedesy dobrze się trzymają, jak chciałem kupić jakiegoś nowszego (po 190 którą miałem czołowe przez jakiegoś debila) to musiałem zrezygnować z merców klasy E-okularniki, wszystkie były zgnite (albo po prostu na takie trafiałem). Więc przestawiłem się powrotem na jakiegoś starca, no i trzeba powiedzieć, że stara niemiecka technika jest zajebista. Auto nie zardzewiałe, fabrycznie zakonserwowane podwozie itp cud miód. Wg. mnie nie ma większych różnic między stanem blachy w 190 a 124. Co prawda nie mają blachy ocynk, tylko aktywny podkład antykorozyjny co nie zmienia faktu, że inne nowsze auta już są jedzone przez rdze (tak wywnioskowałem oglądając mercedesy). Ponadto wiadomo, koszty eksploatacji są niewspółmiernie niższe w porównaniu z nowymi mercami. Znajomy miał (bo wk***ił się i sprzedał) E 212. Jebnął mu jeden wtrysk-4000zł. Ja swojego za 5tys kupiłem i nak***iam na ropie, bez problemów :P prócz jednego epizodu. Mechanik wymieniał mi co rok filtry paliwa, w taki sposób że w ubiegłym roku zgasł i h*j nie pali, do wtrysków paliwo nie dochodzi no to k***ica pompa poszła, będzie wydatek. A tu nie, j***niec chyba ani razu nie wymienił filtra pod kolektorem wlotowym bo był czarny jak murzyn w bezksiężycową noc (są dwa filtry paliwa w W124) no k***a szlag trafia na myśl o takich specjalistach.

Qunik93

2013-01-11, 11:05
Przej***na śmierć. Jedziesz sobie normalnie, a tu nagle jakiś kretyn rozpie**ala się na Tobie ; /

Pysio0

2013-01-11, 11:25
Jakby jechał prawidłowo prawym pasem to by miał większe szanse. Ten filmik dedykuję wszystkim zapychaczom środkowego i prawego pasa :)

Lang

2013-01-11, 11:56
A w radiu leci ruski zespół Kino, którego lider Wiktor Coj zabił się w moskwiczu zaraz po rozpadzie ZSRR.

invi

2013-01-11, 13:13
@kostuch30
To nie jest czasem 190tka?

n1troo

2013-01-11, 13:20
a gdzie jest barierka oddzielającą te pasy ruchu!!!!??

Jesse.Pinkman

2013-01-11, 13:26
androgenius napisał/a:

Jednego bota mniej.



Ty mam dla ciebie radę. Weź koło, pie**olnij się w czoło, a potem jak się ockniesz to zmień ten wiek w swoim profilu z 34 lat na 14 lat bo conajwyżej tyle reprezentujesz.

hogg

2013-01-11, 14:44
Co to za gówniana autostrada, że nie ma żadnych zabezpieczeń między kierunkami ruchu.

Kubaeinstein

2013-01-11, 14:50
I bardzo dobrze!!! Jednego ruska mniej!

Pajoresko

2013-01-11, 17:12
kostuch30 napisał/a:

Dlatego nie sp***alajcie przodem od uderzenia. Odsłaniacie wtedy bok który jest najsłabszy a skutki macie w 0:26 sek.

Dzięki temu filmowi uświadomił mnie że lepiej walnąć czołowe zderzenie niż narazić się na strzał w bok.

Tak posiadam W124 i jestem w szoku ze można go tak zmiażdżyć.



To są sekundy, jak by jechał troszkę szybciej to by dostał uderzenie w sam tył auta, więc pewnie by przeżył...
j***ny zbieg okoliczności : //

Kakutniaczek

2013-01-11, 17:35
k***a, ja dziś na nockę do roboty jadę, pogoda po ch*ju bo śnieg i ślisko, a tu taki filmik.
Piwko !

kostuch30

2013-01-11, 17:39
@Loaloa

Nieprawda. Rdza jest problemem w124 powyżej 94 roku bodajże. Starsze roczniki lepiej się trzymają od tych nowszych okularników.

Butter napisał/a:

Że tak wtrącę, stare mercedesy dobrze się trzymają, jak chciałem kupić jakiegoś nowszego (po 190 którą miałem czołowe przez jakiegoś debila) to musiałem zrezygnować z merców klasy E-okularniki, wszystkie były zgnite (albo po prostu na takie trafiałem). Więc przestawiłem się powrotem na jakiegoś starca, no i trzeba powiedzieć, że stara niemiecka technika jest zajebista. Auto nie zardzewiałe, fabrycznie zakonserwowane podwozie itp cud miód. Wg. mnie nie ma większych różnic między stanem blachy w 190 a 124. Co prawda nie mają blachy ocynk, tylko aktywny podkład antykorozyjny co nie zmienia faktu, że inne nowsze auta już są jedzone przez rdze (tak wywnioskowałem oglądając mercedesy). Ponadto wiadomo, koszty eksploatacji są niewspółmiernie niższe w porównaniu z nowymi mercami. Znajomy miał (bo wk***ił się i sprzedał) E 212. Jebnął mu jeden wtrysk-4000zł. Ja swojego za 5tys kupiłem i nak***iam na ropie, bez problemów :P prócz jednego epizodu. Mechanik wymieniał mi co rok filtry paliwa, w taki sposób że w ubiegłym roku zgasł i h*j nie pali, do wtrysków paliwo nie dochodzi no to k***ica pompa poszła, będzie wydatek. A tu nie, j***niec chyba ani razu nie wymienił filtra pod kolektorem wlotowym bo był czarny jak murzyn w bezksiężycową noc (są dwa filtry paliwa w W124) no k***a szlag trafia na myśl o takich specjalistach.



Klekoty nie do zajechania są ;p wiecęj roboty jest z benzyniakami w gazie

doryjan

2013-01-11, 18:51
Oh lord, would you buy me a mercedes benz? :D

Ma...........ce

2013-01-12, 02:03
Moim zdaniem powinni zabronić produkcji takich "osobówek" wielkości VW Touareg'a. Te samochody są zbyt masywne i nie dają szans innym użytkownikom dróg: pieszym, rowerzystom, czy kierowcom zwykłych osobówek.
Mam wrażenie, że bardzo często kierowcy takich samochodów zachowują się agresywnie bo mają świadomość, że im nic nie grozi w większości sytuacji...

p.s.
wiem, że w tym wypadku kierowca Vaza zepchnął Volkswagena