18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Czekarzewice

T3RMINATOR • 2021-04-07, 13:47
Taką niespodzianka dla Pana kierowcy. (datą z kamery bym się nie sugerował)


teleimpact

2021-04-08, 00:39
donkapusta napisał/a:

Nie ma takiego znaku. Przynajmniej na tym filmie. Wyraźnie widać znak A-6a, notabene stosuje się takie poza obszarem zabudowanym. Zastosowanie takiego znaku sugeruje, że na poprzecznej może być B-20 (STOP) lub A-7 (podporządkowanie).


Masz rację oglądałem to jeszcze raz tym razem na kompie, dodatkowo widać linię poziomą która oznacza linię zatrzymania w przypadku znaku stop, znalazłem to skrzyżowanie na google street i faktycznie wj***ł się mu na stopie

pain549q

2021-04-08, 13:00
O moje rejony xD

Policeman

2021-04-08, 16:22
A ch*j im obu w dupę, j***na droga krajowa, przejścia dla pieszych od razu po łuku [jak zawsze super!], ale ograniczenia do 50 są, prawda? Nie ma to jak zapie**alać [jak na dostawczak czy tirem] te 80-90 km/h i mieć w dupie to, że jakieś dziecko może akurat wyskoczyć na drogę czy coś w ten deseń co później w sądzie powoduje płacz "buee nie wiedziałem, przepraszam rodzinę, nie chciałem". Nie mam nic do ludzi, którzy cisną 150-160 na autostradzie [nawet więcej jak jest mały ruch] czy ekspresówkach, w dobrych warunkach, sprawnymi dobrymi autami, ale jechać rzęchami po kuj wie jakim remoncie krajówkami i zapie**alać prawie 2x ponad ograniczenie to jest zwykła zbrodnia. Sądy nie powinny mieć żadnych sentymentów by skazywać takich ludzi na wysokie wyroki + ciężka praca w pierdlu i wszystko dla rodziny [acz to grosze] to jeszcze zlicytować wszystko co sk***iel ma jako rekompensata za stratę [dajmy na to w wysokości tego co zagarnęły rodziny ofiar smoleńska]. Gówno mnie obchodzi czyja to wina, gdyby jechał przepisowo to by spokojnie zdążył 2 razy zahamować

whitetooth

2021-04-14, 17:57
tommyleejones90 napisał/a:

Na tym skrzyżowaniu co trochę jakieś wypadki mniej lub bardziej tragiczne. Zdjęcia z 2019 r. z tego samego miejsca.



Hmmm. To jest pewnie tzw. błąd, błędnik. Ludziom, podróżnym miesza w głowach.