18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyniki

freaky • 2020-08-11, 07:27
Badanie poziomu testosteronu Margot ma wskazać, czy zatrzymana zostanie osadzona w areszcie z mężczyznami czy kobietami. Pobrano już próbkę spermy i aktualnie czekamy na wyniki.

Tak. Wiem, że hormony badamy we krwi.

maderfakermen

2020-08-11, 13:09
Najrozsądniej zapytać chłopaków spod celi. Oni powinni wiedzieć najlepiej z kim mieli do czynienia :szydera:

ptwardowski2

2020-08-11, 13:18
Touch_Of_Madness napisał/a:

„Zboczenia, dewiacje i choroby psychiczne, zawsze były, są i będą. Problemem jest to, że inżynierowie społeczni, chcąc osłabić społeczeństwo, aby mieć nad nim kontrolę, w aspekcie społecznym i ekonomicznym, starają się wymusić na nas tolerancję dla takich stanów i zachowań. Szpitale psychiatryczne są pełne osób, którym się wydaje, że są kimś innym i są one o tym święcie przekonane. Zatem gdzie jest granica? Dlaczego chłop, któremu wydaje się, że jest babą, nie dostaje takich samych tabletek, jak ten któremu wydaje się, że jest fotelem w stylu Ludwika XVI? Dlaczego jednych puszcza się na ulicę i pozwala głosić swoje teorie, innych trzyma się w zamknięciu? Idąc tym tokiem rozumowania powinniśmy zrównać wszystkich chorych psychicznych, którym się WYDAJE, że są kimś innym. Powinniśmy ich traktować według wszelkich reguł jakie przyjmuje się dla osób, czy rzeczy, których tożsamości się domagają. Ja idąc tym samym tokiem rozumowania, będę od jutro stawał na miejscach dla inwalidów, bo chwilowo zacznie mi się wydawać, że jestem inwalidą, będę sikał na siedząco w damskich toaletach, bo uznam, że w tym momencie chcę być kobietą, będę jeździł tramwajem na ulgowym bilecie dla uczniów podstawówki, ponieważ będę wszystkim wmawiał, że mam 9 lat. Na sam koniec nasram komuś na szybę samochodu, udając, że jestem gołębiem i nikt nie ma prawa mi nic powiedzieć, ponieważ będę się zachowywał dokładnie jak zachowują się takie osoby, zwierzęta, czy rzeczy. Będę wykrzykiwał hasła tolerancji i teoretycznie nikt nie powinien mnie ruszyć i zmusić do zmiany mojego postępowania. Ktoś oburzony tutaj napisze, jest różnica miedzy udawaniem, że jest się kobietą, a udawaniem, że jest się psem Burkiem. Jaka k...wa różnica? Udawanie, że jest się kimś innym to zawsze problem natury psychicznej, jeśli tak nie jest, to zróbmy tak jak napisałem powyżej.”



po prostu pięknie napisane. Brawo.
Wzruszyłem się.
A później zapragnąłem identyfikować się jako młotek, żeby tłuc lewaków .
nie wiem skąd ta agresja u mnie, im się powinno współczuć.
ciesze się, że policja robi to co powinna.

Halman

2020-08-11, 13:23
Touch_Of_Madness, bardzo to wszystko ładnie ująłeś, na tym patencie można mieć chwilowe stany napadowe że jest sie ZOMOwcem z wyboru lub ORMOwcem z zamiłowania rozpędzajacym zgromadzenie LGBT i działasz według tajnej derektywy UE nr 640 / 439497840 a dokument właśnie zjadłeś (i zjadasz na dowód bilet tramwajowy)...

TorkilKoval

2020-08-11, 13:25
longlong7 napisał/a:

haha taka mądra a taka głupia, serio twierdzisz że płeć sprawdza się po ilości testosteronu nawet we krwi? chyba nie zauważyłaś prowokacji albo wypowiadasz się zanim zastanowisz (lewak)
Widzę że żal ci dupę ściska że nie masz plemników, no ale nigdy nie będziesz miała;D



Ja pie**ole, co za poziom. Ten portal schodzi na psy. sp***alać do piaskownicy jeden z drugim.

szokowo

2020-08-11, 13:37
longlong7 napisał/a:

haha taka mądra a taka głupia, serio twierdzisz że płeć sprawdza się po ilości testosteronu nawet we krwi? chyba nie zauważyłaś prowokacji albo wypowiadasz się zanim zastanowisz (lewak)
Widzę że żal ci dupę ściska że nie masz plemników, no ale nigdy nie będziesz miała;D



Ale to tylko dlatego, że Ona ma w dupie plemniki :P

Noside

2020-08-11, 13:54

Cały ten temat.
- Treść będąca perełką
- Lewaki łapiące się na oczywisty bait
- Ludzie dyskutujący o polityce
- Touch_of_madness podsumowujący wszystko bez pola do dyskusji
- Obnażanie prawdy o gościu, który zgrywa transa bo lewaczka mu popuści szpary jak tylko okrzyknie się kobietą
k***a dzięki Polsko za Warszawę, Gdańsk i Poznań. Bez tych twierdz sp***olenia nie byłoby tak świetnej dyskusji!

ptwardowski2

2020-08-11, 14:49
Halman napisał/a:

, bardzo to wszystko ładnie ująłeś, na tym patencie można mieć chwilowe stany napadowe że jest sie ZOMOwcem z wyboru lub ORMOwcem z zamiłowania rozpędzajacym zgromadzenie LGBT i działasz według tajnej derektywy UE nr 640 / 439497840 a dokument właśnie zjadłeś (i zjadasz na dowód bilet tramwajowy)...



Przecież touch of madness napisał wszystko w punkt.
Napisz konkretnie, której części jego wypowiedzi nie zrozumiałeś to chętnie pomogę.
Pozdrawiam ,

Karboksylator

2020-08-11, 18:11
Eknen napisał/a:

poziom testosteronu badany jest we krwi , a nie w spermie . Dla twoje wiadomości : poziom wolnego testosteronu w spermie jest zbliżony do poziomu wolnego testosteronu we krwi menstruacyjnej . Także może ty masz jakąś wadę i cały testosteron spływa ci do spermy robiąc z ciebie ciepłą kluchę . No ale przynajmniej masz szybkie i wściekłe plemniki.





longlong7 napisał/a:

haha taka mądra a taka głupia, serio twierdzisz że płeć sprawdza się po ilości testosteronu nawet we krwi? chyba nie zauważyłaś prowokacji albo wypowiadasz się zanim zastanowisz (lewak)
Widzę że żal ci dupę ściska że nie masz plemników, no ale nigdy nie będziesz miała;D



będzie miała, jak się ktoś w nią spuści

EdwardGie

2020-08-11, 19:36
Skoro produkuje spermę to to nie jest kobieta.

ellsworth

2020-08-11, 20:13
longlong7 napisał/a:

haha taka mądra a taka głupia, serio twierdzisz że płeć sprawdza się po ilości testosteronu nawet we krwi? chyba nie zauważyłaś prowokacji albo wypowiadasz się zanim zastanowisz (lewak)
Widzę że żal ci dupę ściska że nie masz plemników, no ale nigdy nie będziesz miała;D



To ty chyba nie załapałeś że autor się nieziemsko wydurnił i zademonstrował kompletną ignorancję w kwestii biologii.

pankruk

2020-08-11, 20:21
Wy tu się spieracie czy ktoś ma logiczne podstawy do poczuwania się kobietą czy mężczyzną, a tak na prawdę to nie ma w tym momencie żadnego znaczenia. Sprawcy tych ideowych zamieszek jak wspomniany wyżej ancymonek Margot czy Małgoś to tylko jedna z osób grzecznie odgrywających swoją rolę za hajs. Celem jest podburzenie nastroi społecznych bo przecież to k***a każdy wie nawet w sp***olonym 2020 r., że takie wrzuty jak homo, zmiany płci itp. zawsze wywoływały emocje wśród ludzi. Pytanie tylko dlaczego ludzi się wk***ia tym tematem? Jakiej reakcji ktoś oczekuje lub skutków?

ptwardowski2

2020-08-11, 22:44
kienzler napisał/a:

Wy tu się spieracie czy ktoś ma logiczne podstawy do poczuwania się kobietą czy mężczyzną, a tak na prawdę to nie ma w tym momencie żadnego znaczenia. Sprawcy tych ideowych zamieszek jak wspomniany wyżej ancymonek Margot czy Małgoś to tylko jedna z osób grzecznie odgrywających swoją rolę za hajs. Celem jest podburzenie nastroi społecznych bo przecież to k***a każdy wie nawet w sp***olonym 2020 r., że takie wrzuty jak homo, zmiany płci itp. zawsze wywoływały emocje wśród ludzi. Pytanie tylko dlaczego ludzi się wk***ia tym tematem? Jakiej reakcji ktoś oczekuje lub skutków?



Ja wiem czemu.
To znaczy domyślam się.
Kilka dni temu pojawił się raport podkomisji (w ministerstwie obrony narodowej) w sprawie smoleńska.
Oficjalnie: dwie eksplozje materiałów wybuchowych zniszczyły samolot.
co ciekawe, nigdzie nie pada słowo zamach .
godzinne wideo do obejrzenia na jutubie

do...........ka

2020-08-12, 20:56
kienzler napisał/a:

Wy tu się spieracie czy ktoś ma logiczne podstawy do poczuwania się kobietą czy mężczyzną, a tak na prawdę to nie ma w tym momencie żadnego znaczenia. Sprawcy tych ideowych zamieszek jak wspomniany wyżej ancymonek Margot czy Małgoś to tylko jedna z osób grzecznie odgrywających swoją rolę za hajs. Celem jest podburzenie nastroi społecznych bo przecież to k***a każdy wie nawet w sp***olonym 2020 r., że takie wrzuty jak homo, zmiany płci itp. zawsze wywoływały emocje wśród ludzi. Pytanie tylko dlaczego ludzi się wk***ia tym tematem? Jakiej reakcji ktoś oczekuje lub skutków?



Dokładnie! Nie wiem, czy Margot została opłacona, ale z resztą całkowicie się zgadzam.
Niestety ludzie chwytają i się nakręcają.

freaky

2020-08-12, 21:40
kienzler napisał/a:

Wy tu się spieracie czy ktoś ma logiczne podstawy do poczuwania się kobietą czy mężczyzną, a tak na prawdę to nie ma w tym momencie żadnego znaczenia. Sprawcy tych ideowych zamieszek jak wspomniany wyżej ancymonek Margot czy Małgoś to tylko jedna z osób grzecznie odgrywających swoją rolę za hajs. Celem jest podburzenie nastroi społecznych bo przecież to k***a każdy wie nawet w sp***olonym 2020 r., że takie wrzuty jak homo, zmiany płci itp. zawsze wywoływały emocje wśród ludzi. Pytanie tylko dlaczego ludzi się wk***ia tym tematem? Jakiej reakcji ktoś oczekuje lub skutków?



Ogólnie temat LGBT wraca co najmniej kilka razy w roku i dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze wtedy, gdy nadchodzi pożar w burdelu i rząd musi świecić oczami przed rozczarowaną gawiedzią. Tematy tylko z ostatniego tygodnia:
-powrót Lichockiej do Komisji Kultury, chwilę po tym gdy została wyrzucona za niekulturalny gest, oczywiście na potrzeby kampanii prezydenckiej
-powrót Kurskiego na stanowisko prezesa telewizji polskiej, chwilę po tym gdy został zwolniony z tej funkcji, oczywiście na potrzeby kampanii prezydenckiej
-wyłudzenie przez europosła Czarneckiego pieniędzy z budżetu UE
-wyłudzenie milionów złotych przez męża gwiazdy serwisów informacyjnych telewizji polskiej, Magdaleny Ogórek.
Sprawy ideologiczne bardzo polaryzują Polaków i w dyskusji medialnej nie ma wtedy miejsca na tematy ważne. Gdyby to naprawdę chodziło o rozliczenie Michała Sz za liczne wykroczenia, to odbyłoby się to już dwa miesiące temu kiedy się ich dopuścił. Panowie w mundurach zgarnęliby go o 6:00 rano, a nie odpie**olili teatr prowokacyjnie przeprowadzając go do aresztu przez tłum wk***ionych sodomitów i gomorytek.