18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wyniki

freaky • 2020-08-11, 07:27
Badanie poziomu testosteronu Margot ma wskazać, czy zatrzymana zostanie osadzona w areszcie z mężczyznami czy kobietami. Pobrano już próbkę spermy i aktualnie czekamy na wyniki.

Tak. Wiem, że hormony badamy we krwi.

pankruk

2020-08-12, 23:41
dobra.wróżka napisał/a:

Dokładnie! Nie wiem, czy Margot została opłacona, ale z resztą całkowicie się zgadzam.
Niestety ludzie chwytają i się nakręcają.





freaky napisał/a:

Ogólnie temat LGBT wraca co najmniej kilka razy w roku i dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze wtedy, gdy nadchodzi pożar w burdelu i rząd musi świecić oczami przed rozczarowaną gawiedzią. Tematy tylko z ostatniego tygodnia:
-powrót Lichockiej do Komisji Kultury, chwilę po tym gdy została wyrzucona za niekulturalny gest, oczywiście na potrzeby kampanii prezydenckiej
-powrót Kurskiego na stanowisko prezesa telewizji polskiej, chwilę po tym gdy został zwolniony z tej funkcji, oczywiście na potrzeby kampanii prezydenckiej
-wyłudzenie przez europosła Czarneckiego pieniędzy z budżetu UE
-wyłudzenie milionów złotych przez męża gwiazdy serwisów informacyjnych telewizji polskiej, Magdaleny Ogórek.
Sprawy ideologiczne bardzo polaryzują Polaków i w dyskusji medialnej nie ma wtedy miejsca na tematy ważne. Gdyby to naprawdę chodziło o rozliczenie Michała Sz za liczne wykroczenia, to odbyłoby się to już dwa miesiące temu kiedy się ich dopuścił. Panowie w mundurach zgarnęliby go o 6:00 rano, a nie odpie**olili teatr prowokacyjnie przeprowadzając go do aresztu przez tłum wk***ionych sodomitów i gomorytek.




Piwko dla Was za rozumienie tych mechanizmów. W dzisiejszym świecie nic nie dzieje się bez konkretnej przyczyny.

Spiritusek

2020-08-16, 23:59
longlong7 napisał/a:

haha taka mądra a taka głupia, serio twierdzisz że płeć sprawdza się po ilości testosteronu nawet we krwi? chyba nie zauważyłaś prowokacji albo wypowiadasz się zanim zastanowisz (lewak)
Widzę że żal ci dupę ściska że nie masz plemników, no ale nigdy nie będziesz miała;D



Chyba że na ryju z litości