18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

somet

2020-05-26, 22:53
Czytając niektóre wpisy to nóż w kieszeni mi się otwiera, czego barany nie rozumiecie, zmieniając pas twoim obowiązkiem jest tak to zrobić żeby nie stwarzać zagrożenia dla pozostałych uczestników ruchu. No k***a żesz przecież to jest takie proste.

Janusz_k

2020-05-26, 23:24
Widzę że nikt nie czytał artykułu z linka, zajechała drogę baba, lat 64, widać że kierownik skody próbował hamować bo stopy się zapaliły tyle że za blisko był.

aktinidia napisał/a:

W niemczech Typ wpuściłby go zzjeżdżając na lewy pas



Chłopcze pie**olisz jak potłuczony, nie miał szans zjechać wcześniej na lewy bo juz był na skrzyżowaniu jak mu baba zajechała drogę, to raz, a dwa odbicie w lewo skończyłoby się dla niego tak samo, czyli dachowaniem a babie mogłoby sie upiec.


KrystekKrystek

2020-05-27, 05:10
aktinidia napisał/a:

To jest dzika zasrana Polska. W niemczech we Frankfurcie kulturka. W niemczech Typ wpuściłby go zzjeżdżając na lewy pas. Polska zasrana dzicz. Wolę w Niemczech żyć bo Niemiec mnie traktuje lepiej jak Polak. Nawet wielu niemców wie ze z Polski jestem to i tak lepiej mnie traktują niż ta dzicz Polska. A powinno być na odwrót Nie wyzywajcie murzynów w afryce, bo tak samo Polska jest dzikim zacofanym krajem,
Apel do debilnego autora tego tematu:
Wymuszenie wymuszeniem, ale istnieje coś takiego jak moralność. W prawie nie ma czegoś takiego, że żona nie może Cię zdradzać. Więc żona ma pełne prawo puszczać się na lewo i prawo. Ale jak to wygląda moralnie? Kijowo. Tak samo jest we wszystkich aspektach życie. Moralność jest ważna.





fantomasik napisał/a:

Ja się zastanawiam, czemu Ty jeszcze piszesz po polsku!? nie wstyd Ci, że znasz taki plebejski język i umiesz go używać folksdojczu!?



Nie dość, że pseudoGERMANIEC to jeszcze the bill

:!:


Jak żona Cię zdradza, występujesz o rozwód z jej winy i ch*j jej w oko-nara.

TheAndyboy888

2020-05-27, 06:39
Po komentarzach widać, że aktinidia ma rację.
Polska to taka druga Rosja, z tym, że bardziej bliżej zachodu. Ludzie się wk***iają o byle co i odpie**alają potem jakieś dziwne akcje.

Angevil

2020-05-27, 07:50
fantomasik napisał/a:

Ja się zastanawiam, czemu Ty jeszcze piszesz po polsku!? nie wstyd Ci, że znasz taki plebejski język i umiesz go używać folksdojczu!?



O ch*j ci chodzi, ma rację. Nie dopie**alaj się Lajkoniku tylko posłuchaj o czym pisze. Należy na drodze ustępować innym jeśli to możliwe. Jadąc autostradą gdy widzisz wjeżdżający na nią pojazd z MOPu powinieneś zjechać na lewy pas aby umożliwić dołączenie do ruchu innemu kierowcy, tak samo tutaj. Nie jest to może zapisane w kodeksie ale TAK WYPADA BO TO JEST KULTURALNE. Może ciebie matka lała od małego i zabierała jedzenie stąd twoje wychowanie ale kilka wizyt u psychologa i powinno być lepiej. Kompleksy polaczka też da się wyleczyć.

Zanim posypią się znów komentarze o folksdojczu: on zna takie porównanie. Gdyby mieszkał w przykładowo Czechach i dośw. tego samego też byście naskakiwali "wypie**alaj do pepików"? Droga to droga, tu nie ma narodowości, każdy jest równy i każdy może zabić i być zabitym dokładnie tak samo jak inny. Maluchem czy wielkim suvem, bez znaczenia gdy okoliczności decydują o tak lub nie. Więc wypie**alajcie wy pseudo polaczki patrioci, koszulki z husarią śmierdzace tygodniowym potem wymięte jak psu z dupy wyciągnáł... :lol: no już rozejść sie do bram wracać ale już!

Hajzenberg

2020-05-27, 09:46
aktinidia napisał/a:

To jest dzika zasrana Polska. W niemczech we Frankfurcie kulturka. W niemczech Typ wpuściłby go zzjeżdżając na lewy pas. Polska zasrana dzicz. Wolę w Niemczech żyć bo Niemiec mnie traktuje lepiej jak Polak. Nawet wielu niemców wie ze z Polski jestem to i tak lepiej mnie traktują niż ta dzicz Polska. A powinno być na odwrót Nie wyzywajcie murzynów w afryce, bo tak samo Polska jest dzikim zacofanym krajem,
Apel do debilnego autora tego tematu:
Wymuszenie wymuszeniem, ale istnieje coś takiego jak moralność. W prawie nie ma czegoś takiego, że żona nie może Cię zdradzać. Więc żona ma pełne prawo puszczać się na lewo i prawo. Ale jak to wygląda moralnie? Kijowo. Tak samo jest we wszystkich aspektach życie. Moralność jest ważna.






To oglądaj sobie niemieckiego sadistica.

nervel123

2020-05-27, 09:53
Angevil napisał/a:

O ch*j ci chodzi, ma rację. Nie dopie**alaj się Lajkoniku tylko posłuchaj o czym pisze. Należy na drodze ustępować innym jeśli to możliwe. Jadąc autostradą gdy widzisz wjeżdżający na nią pojazd z MOPu powinieneś zjechać na lewy pas aby umożliwić dołączenie do ruchu innemu kierowcy, tak samo tutaj. Nie jest to może zapisane w kodeksie ale TAK WYPADA BO TO JEST KULTURALNE. Może ciebie matka lała od małego i zabierała jedzenie stąd twoje wychowanie ale kilka wizyt u psychologa i powinno być lepiej. Kompleksy polaczka też da się wyleczyć.
Zanim posypią się znów komentarze o folksdojczu: on zna takie porównanie. Gdyby mieszkał w przykładowo Czechach i dośw. tego samego też byście naskakiwali "wypie**alaj do pepików"? Droga to droga, tu nie ma narodowości, każdy jest równy i każdy może zabić i być zabitym dokładnie tak samo jak inny. Maluchem czy wielkim suvem, bez znaczenia gdy okoliczności decydują o tak lub nie. Więc wypie**alajcie wy pseudo polaczki patrioci, koszulki z husarią śmierdzace tygodniowym potem wymięte jak psu z dupy wyciągnáł... no już rozejść sie do bram wracać ale już!



czy ty własnie porównujesz wjazd na autostradę z wpie**oleniem się na czerwonym/warunku z drogi podporządkowanej? No ale ty jesteś pewnie taki kozak że w czasie 2 sekund na reakcje przy 50-60/h ty w pol sekundy bys wyprowadzil, nastepne pol sekundy odpalal szluga a kolejną byś poswięcił żeby miło pomachać kierowcy który ci wymusił

rybsony

2020-05-27, 10:13
fantomasik napisał/a:

Wróżbita Maciej się znalazł





nwonigers napisał/a:

ty debilu oczywiscie wyciagnales z jego wypowiedzi nie to co miales. matury pewnie tez nie masz. stawiam na wyksztalcenie podstawowe z tym wyciaganiem informacji z tekstu. 100% prawda polski narod to j***na dzicz. gdyby ludzie tylko mogli to by sie na drodze pozabijali. robi sie 2 rosja. co ma do tego plebie OJCZYZNA czy poczucie patriotyzmu?



Rozpędź się porządnie i przypie**ol barana w ścianę. Może pomoże a jeśli nie to jednego zj***nego insekta mniej na ziemi będzie.

głodny_toster

2020-05-27, 16:10
nervel123 napisał/a:

czy ty własnie porównujesz wjazd na autostradę z wpie**oleniem się na czerwonym/warunku z drogi podporządkowanej? No ale ty jesteś pewnie taki kozak że w czasie 2 sekund na reakcje przy 50-60/h ty w pol sekundy bys wyprowadzil, nastepne pol sekundy odpalal szluga a kolejną byś poswięcił żeby miło pomachać kierowcy który ci wymusił



Tak tak, wszyscy wiedzą, że jest mistrzem kierownicy, ma koci refleks, uczył Schumachera jeździć i sam by to zrobił nie w 2 sekundy a 1. No k***a geniusz :-D

Angevil napisał/a:

O ch*j ci chodzi, ma rację. Nie dopie**alaj się Lajkoniku tylko posłuchaj o czym pisze. Należy na drodze ustępować innym jeśli to możliwe. Jadąc autostradą gdy widzisz wjeżdżający na nią pojazd z MOPu powinieneś zjechać na lewy pas aby umożliwić dołączenie do ruchu innemu kierowcy, tak samo tutaj. Nie jest to może zapisane w kodeksie ale TAK WYPADA BO TO JEST KULTURALNE. Może ciebie matka lała od małego i zabierała jedzenie stąd twoje wychowanie ale kilka wizyt u psychologa i powinno być lepiej. Kompleksy polaczka też da się wyleczyć.
Zanim posypią się znów komentarze o folksdojczu: on zna takie porównanie. Gdyby mieszkał w przykładowo Czechach i dośw. tego samego też byście naskakiwali "wypie**alaj do pepików"? Droga to droga, tu nie ma narodowości, każdy jest równy i każdy może zabić i być zabitym dokładnie tak samo jak inny. Maluchem czy wielkim suvem, bez znaczenia gdy okoliczności decydują o tak lub nie. Więc wypie**alajcie wy pseudo polaczki patrioci, koszulki z husarią śmierdzace tygodniowym potem wymięte jak psu z dupy wyciągnáł... no już rozejść sie do bram wracać ale już!



Chciałbym zauważyć, że na autostradach są tzw PASY ROZBIEGOWE! Jesli jesteś takim zj***nym matołem, że nie umiesz z nich korzystać, to już nie mój problem. Ja nie mam kłopotów z wjechaniem na żadną ekspresówkę czy autostradę, bo wiesz...ja na kursie się uczyłem a nie robiłem gałę instruktorowi i egzaminatorowi, żeby mi już przyklepali że "UMIM JEŹDZIĆ A W OGÓLE TO INNI KIEROWCY POWINNI MNIE KULTURNIE WPUSZCZAĆ NA CZERWONYM"

:lol:

normale

2020-05-27, 18:27
Dyskusja o wpuszczaniu i kulturze, a żaden nie pomyślał, że się najzwyczajniej w świecie nie widzieli? Ot poważnie wyglądająca stłuczka, a wy się tu prujecie, sprowadzając dyskusje do pochodzenia i polskiej cebuli.

mazga50

2020-05-27, 18:34
aktinidia napisał/a:

To jest dzika zasrana Polska. W niemczech we Frankfurcie kulturka. W niemczech Typ wpuściłby go zzjeżdżając na lewy pas. Polska zasrana dzicz. Wolę w Niemczech żyć bo Niemiec mnie traktuje lepiej jak Polak. Nawet wielu niemców wie ze z Polski jestem to i tak lepiej mnie traktują niż ta dzicz Polska. A powinno być na odwrót Nie wyzywajcie murzynów w afryce, bo tak samo Polska jest dzikim zacofanym krajem,
Apel do debilnego autora tego tematu:
Wymuszenie wymuszeniem, ale istnieje coś takiego jak moralność. W prawie nie ma czegoś takiego, że żona nie może Cię zdradzać. Więc żona ma pełne prawo puszczać się na lewo i prawo. Ale jak to wygląda moralnie? Kijowo. Tak samo jest we wszystkich aspektach życie. Moralność jest ważna.



To, że cię Niemcy wpuszczają gdy wymuszasz pierwszeństwo nie znaczy, że kiedyś ci któryś nie przypie**oli. A jak tak lubisz potomków Adolfa to się dziwię, że zniżasz się do naszego poziomu i produkujesz się na naszych (ale już nie twoich raczej) serwisach. Odpuść sobie, co się będziesz zadawał z Polakami. Taki "nojedojcze" zaraz po wyzwoleniu był utylizowany, jako element niepewny. Może cię to nieszczęście trafić i stracisz swe jakże drogie życie czy zdrowie na tych znienawidzonych, polskich, chamskich drogach. Po co ci to?

Miecz

2020-05-28, 11:29
Już wam wytłumaczę, czemu ja też bym nie zjechał na lewy pas:

Na filmie widać, że koleś wj***ł mu się _prawie_ centralnie przed maskę. Tak, trochę czasu było, żeby odbić (może odruchowo) w lewo - ale gdyby tam ktoś jechał i uciekający doprowadził do kolizji to wina byłaby po jego stronie. A sprawca pewnie odjechałby nawet nie patrząc za siebie.

Słusznie postąpił.

Nyrewesa

2020-05-28, 13:01
aktinidia napisał/a:

To jest dzika zasrana Polska. W niemczech we Frankfurcie kulturka. W niemczech Typ wpuściłby go zzjeżdżając na lewy pas. Polska zasrana dzicz. Wolę w Niemczech żyć bo Niemiec mnie traktuje lepiej jak Polak. Nawet wielu niemców wie ze z Polski jestem to i tak lepiej mnie traktują niż ta dzicz Polska. A powinno być na odwrót Nie wyzywajcie murzynów w afryce, bo tak samo Polska jest dzikim zacofanym krajem,
Apel do debilnego autora tego tematu:
Wymuszenie wymuszeniem, ale istnieje coś takiego jak moralność. W prawie nie ma czegoś takiego, że żona nie może Cię zdradzać. Więc żona ma pełne prawo puszczać się na lewo i prawo. Ale jak to wygląda moralnie? Kijowo. Tak samo jest we wszystkich aspektach życie. Moralność jest ważna.



Miszczu kierunku nie kompromituj się.

Zawulon

2020-05-29, 00:22
aktinidia napisał/a:

To jest dzika zasrana Polska. W niemczech we Frankfurcie kulturka. W niemczech Typ wpuściłby go zzjeżdżając na lewy pas. Polska zasrana dzicz. Wolę w Niemczech żyć bo Niemiec mnie traktuje lepiej jak Polak. Nawet wielu niemców wie ze z Polski jestem to i tak lepiej mnie traktują niż ta dzicz Polska. A powinno być na odwrót Nie wyzywajcie murzynów w afryce, bo tak samo Polska jest dzikim zacofanym krajem,
Apel do debilnego autora tego tematu:
Wymuszenie wymuszeniem, ale istnieje coś takiego jak moralność. W prawie nie ma czegoś takiego, że żona nie może Cię zdradzać. Więc żona ma pełne prawo puszczać się na lewo i prawo. Ale jak to wygląda moralnie? Kijowo. Tak samo jest we wszystkich aspektach życie. Moralność jest ważna.



Zrobiłbym tak, przyspieszył i odbił w lewo na pasy. Ale tylko pod warunkiem, że byłaby na nich twoja matka.

Noside

2020-05-29, 16:13
Typowy sadol. W temacie zajechanie pasa i zamiast najprostszej analizy przepisów to banda pawianów wyskakuje ze swoimi animozjami do tej czy innej grupy społecznej, co tak na serio ch*ja ma do rzeczy.
Obsrani pseudoeksperci odwracający analizę do góry nogami próbują udowodnić swoje małostkowe założenia zamiast przeanalizować fakty i wyciągnąć wnioski dla dobra ogółu.