18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymiana opinii

konrad100 • 2017-11-15, 21:19
– Panie prezesie, czy w partii PiS funkcjonuje wymiana opinii?
– Oczywiście. Wczoraj, na przykład, przyszła do mnie premier ze swoją opinią, a wyszła z moją.

support3

2017-11-16, 09:39
@UP zaraz plebs wyzwie Cię od lewaków bo prawdę napisałeś. Niestety w tym smutnym kraju jedna rzecz jest stała - rząd kradnie, jeden robi to kulturalnie, a drugi po chamsku nasyłając swoje lemingi by odwracały uwagę ("... a po też kradło ...")

Cara_Al_Sol

2017-11-16, 09:52
Kto kradnie jest złodziejem.
Kto pisze w komentarzach o polityce jest złamasem, a kto się kłóci - jest ch*jem.
Pozdrawiam.
P.S. Przepraszam jeśli ktoś czuje się urażony za 'złamasa'.

natking

2017-11-16, 10:10
Cicho, zaraz wpadnie elfis i się wypowie. On mógłby być wzorem dla jakiejś pasty w stylu "mój stary to fanatyk pisu" :D

Abraxus napisał/a:

Zakłamane zachłanne k***y czekające tylko, żeby zanurzyć ryj w korycie i nażreć się do zesrania na rzadko.



Pięknie ujęte, lepiej się nie dało.

Kickbokser

2017-11-16, 10:57
Abraxus napisał/a:


Na ten moment nie ma w Polsce żadnej partii ani polityka godnego zaufania.
Wszyscy są siebie warci. Zakłamane zachłanne k***y czekające tylko, żeby zanurzyć ryj w korycie i nażreć się do zesrania na rzadko.


Mimo wszystko uważam, że skoro samemu nie chcemy iść i rządzić to na coś głosować trzeba. Nie jak Polacy w kółko na tych samych, tylko dawać szansę każdej zdrowo, przynajmniej mówiącej, partii. Wybraliśmy i oszukali? Do widzenia państwu i głosujemy na następnych, a u nas tylko wyznawcy jednych i drugich oraz wspomagacze na zasadzie "głosuję na PiS, żeby nie wygrało PO" i na odwrót. No oczywiście nie dajemy szansy ludziom mówiącym, że dzięki podatkom na poziomie 75% spadnie bezrobocie...

PS. No i może ciężko mi to przez klawiaturę przechodzi, ale już dajmy spokój z rozliczaniem poprzednich. Każda nowa władza powinna iść w kierunku naprawiania państwa, a nie wojenkami bo będziemy siedzieć w tym gównie i syfie na wieki wieków ejmen.

poligon6

2017-11-16, 12:44
PO wyr*chało ludzi na 250 duzych baniek z niezapłaconego VAT, po drodze zawineło się gdzieś kolejne 30 duzych baniek z likwidacji OFE. Sami bossowie partii mówili o "tym państwie", "teoretycznym panstwie" "robieniu łaski" i kamieni kupie a potem sie lemingi dziwią ze wygrał PiS.

O pozycji kleczacej przed Niemcami nie wspomne no ale jak niemiecka chadecja sypneła im kase na założenie partii, to maja zobowiazonia. W USA jest afera bo Trump flirtował z ruskimi, a u nas niemcy załozyli agenturalna partie dajac na nia kase. Takie rzeczy to tylko w Polsce.

Wiewór

2017-11-16, 14:39
@up aha to zaczynamy licytację kto mniej kradnie? Najlepszy argument ever.

TB303

2017-11-16, 14:39
piotrj3 napisał/a:

Dla mnie każda osoba która pluje tylko na PiS jest po prostu hipokrytą bo PO robiła to samo albo gorzej


Po takich postach poznasz debila: "buu, krytykujesz PiS a za PO było bla bla bla". Gówno kogo interesuje co było za PO! Teraz rządzi PiS i to ich rozliczamy z tego co odwalają. My Polacy powinniśmy patrzeć w przyszłość i powoli zacząć ją budować, patrząc w przeszłość jedynie w celu wyciągnięcia wniosków, by nie popełnić tych samych błędów. No ale jak widać ten naród nie uczy się na błędach, a jedynie je powiela w kółko marudząc potem: "O jeju, jak w tym kraju jest ch*jowo".
:homer:

konrad100

2017-11-16, 15:24
Wróciłem na sadola po dość długiej przerwie i wiecie co? Teraz czytam komentarze i nie żałuję, mimo że dzieje się tu może troche mniej niż dawniej, jest tu nadal ten stary dobry sadolowy humor za którym się stęskniłem ;-)

A co sądzę o temacie? Słyszałem o wielu sytuacjach gdzie nie tyle podlegli prezesowi politycy, ale i zwykli obywatele musieli się podlizywać politykom i partii na różne sposoby. A to dlatego że w jednym mieście głównym pracodawcą jest państwowa uczelnia, w innym urząd albo jeszcze co innego. I nie zależy to nawet od tego jaka partia rządzi. Oczywiście taka sytuacja jest chora i dlatego potrzeba szeroko zakrojonej prywatyzacji, żeby wywalić państwo z dziedzin życia gdzie nie powinno się wpie**alać. I nie mówcie że uczelnia czy szpital nie może działać jako prywatna instytucja, bo w wielu krajach zachodu działa i lepiej się spisuje niż ZUSy czy NFZy gdzie zdychasz w kolejce na leczenie raka, które wyznaczyli ci na za 20 lat.

kocurid

2017-12-17, 04:26
AleDlaczego napisał/a:



Ładnie się tam w tej pisowskiej młodzieżówce bawicie.



specjalnie się zalogowałem by dać dla tego mistrza piwko :-)

Ten PIS .... jak już ktoś wyżej napisał ze teraz rozliczamy go dokładnie ; )

Jedyne co dla mnie dobrego zrobił PIS to ze nie przyjął uchodźców z "afrykozoj***nych krajów" tak wiem mamy za to "ukrainców" wole ich niż to gówno.

Prezes :idzwch*j: przecież ten człowiek poza encyklopedią kotów nie ma nic w swoim łbie.

I teraz hit ! :D
PYR PYR PYR
Uwagaaaaaaa Macierewicz leci ! :homer:
Jeżeli jakikolwiek fanatyk PIS-u nie widzi że ten człowiek jest po prostu niedoj***ny to radze jebnąć się po prostu na linę

Ps.
nie nie jestem za PO ani za żadna inna partią

pozdro :metalhead: