18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymiana opinii

konrad100 • 2017-11-15, 21:19
– Panie prezesie, czy w partii PiS funkcjonuje wymiana opinii?
– Oczywiście. Wczoraj, na przykład, przyszła do mnie premier ze swoją opinią, a wyszła z moją.

Al...........go

2017-11-15, 21:23
Błąd - co rano wszyscy członkowie (albo raczej członki) pis dostają maila z aktualną na ten dzień opinią prezesa i się podporządkowują. Także szydło poszła jedynie po aktualizację opinii.

ExtraPower

2017-11-15, 21:25
To to jest ch*j, lepsze mam:
Jak ppłk pytał kapitana o zdanie, dokładnie "to czy ma swoje zdanie na ten temat", i ten powiedział "że ma,
ale się z nim nie zgadza".

~DMT

2017-11-15, 21:29
– Panie MaszAyauaskę, czy na Sadolu funkcjonuje wymiana płynów ustrojowych?
– Oczywiście. Teraz, na przykład, przyszedł do nas kondradjeden, zero, zero, plując suchara politycznego, natychmiast przyszedł AleDLaczego, łykając ciepło, prosząc o więcej na twarzy tego...

8-)

Al...........go

2017-11-15, 21:31
MaszAyahuaskę napisał/a:

– Panie MaszAyauaskę, czy na Sadolu funkcjonuje wymiana płynów ustrojowych?
– Oczywiście. Teraz, na przykład, przyszedł do nas kondradjeden, zero, zero, plując suchara politycznego, natychmiast przyszedł AleDLaczego, łykając ciepło, prosząc o więcej na twarzy tego...

8-)



Ładnie się tam w tej pisowskiej młodzieżówce bawicie.

mygyry

2017-11-15, 22:00
Leci piwko, będzie jutro co czytać w komentarzach :amused:

piotrFr

2017-11-15, 22:03
ExtraPower napisał/a:

To to jest ch*j, lepsze mam:
Jak ppłk pytał kapitana o zdanie, dokładnie "to czy ma swoje zdanie na ten temat", i ten powiedział "że ma,
ale się z nim nie zgadza".


To jeszcze z prlu. Obywatel na każde pytanie odpowiadał, że myśli tak jak partia. Na pytanie czy nie ma własnego zdania odpowiedział "mam ale je zwalczam"

kothletino

2017-11-15, 22:20
Czytam to i naszła mnie ochota na butelkę żytniej...

ExtraPower

2017-11-15, 22:32
kothletino
Jaki ten świat mały.

tranzystor

2017-11-15, 23:06
MaszAyahuaskę napisał/a:

– Panie MaszAyauaskę, czy na Sadolu funkcjonuje wymiana płynów ustrojowych?
– Oczywiście. Teraz, na przykład, przyszedł do nas kondradjeden, zero, zero, plując suchara politycznego, natychmiast przyszedł AleDLaczego, łykając ciepło, prosząc o więcej na twarzy tego...




Suche jak pochwa Pawłowicz.

mygyry

2017-11-15, 23:36
Cytat:

Suche jak pochwa Pawłowicz.


Gdzieś ty się chłopie zapuścił?! :shock:

Loaloa

2017-11-16, 01:01
Dowcip o Pisie:

Wychodzi premier Beata Szydło i mówi:
- podjęłam decyzję...

Wiewór

2017-11-16, 07:33
AleDlaczego napisał/a:

Błąd - co rano wszyscy członkowie (albo raczej członki) pis dostają maila z aktualną na ten dzień opinią prezesa i się podporządkowują. Także szydło poszła jedynie po aktualizację opinii.


Miałeś na myśli, że Mariusz wysyła w imieniu Prezesa. Umiejętności obsługi urządzeń elektrycznych Naczelnika kończą się na biegłej obsłudze szyby w samochodzie.

piotrj3

2017-11-16, 08:39
Dla mnie każda osoba która pluje tylko na PiS jest po prostu hipokrytą bo PO robiła to samo albo gorzej ale wtedy nikt się nie buntował bo nie było sponsora Soros-a.

Jedyna partia która nie podlega temu żartowi to partia Kukiz-a gdzie nie ma obowiązku głosować jako całość. We wszystkich innych jest ale "buntownicy" przez to że czasami Kukiz jest za projektem PIS a czasami przeciw jest również opluwany.

Wiewór

2017-11-16, 09:07
piotrj3 napisał/a:

Dla mnie każda osoba która pluje tylko na PiS jest po prostu hipokrytą bo PO robiło to samo albo gorzej ale wtedy nikt się nie buntował bo nie było sponsora Soros-a.

Jedyna partia która nie podlega temu żartowi to partia Kukiz-a gdzie nie ma obowiązku głosować jako całość. We wszystkich innych jest ale "buntownicy" przez to że czasami Kukiz jest za projektem PIS a czasami przeciw jest również opluwany.


Nie. PO nie robiło tego samego. PO tylko kradło. Robili to po mistrzowsku w białych rękawiczkach umiejętnie unikając odpowiedzialności i obchodząc prawo. Trudno ich było złapać.
PIS natomiast robi "dziesionę" jak osiedlowy osiłek sebix. Kradnie na rympał. Patrząc w oczy wyciąga pieniądze z państwowego portfela i złapany za rękę mówi, że to nie jego ręka i w ogóle PO też kradło więc o co ten dym...
PO nie prowadziło działań mających na celu utrzymanie się przy władzy za wszelką cenę. PIS dokonuje przemiany państwa w państwo faszystowskie, żeby utrzymać się u koryta. Nie ma takiej granicy jakiej nie przekroczą. Potrzeba zachowania władzy jest dla nich tak wielka, że prowadzą nawet działania szkodzące Polsce np. 500+.
PO było ch*jowe ale ch*jowość PIS wyj***ło poza skalę.

Kukiz to jest kochanka PIS. Nieśmiało puszcza oko i nadstawia dupę gotową do wyj***nia i czeka aż PIS wreszcie dobierze się do nich i ich porządnie wyjebie w zamian za dostęp do koryta.

Na ten moment nie ma w Polsce żadnej partii ani polityka godnego zaufania.
Wszyscy są siebie warci. Zakłamane zachłanne k***y czekające tylko, żeby zanurzyć ryj w korycie i nażreć się do zesrania na rzadko.