18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

maniiiek

2014-02-20, 13:01
Bugini pie**ol się... Sam jesteś prawica! Nie jestem oszołomem ani z jednej strony barykady ani z drugiej więc nie życzę sobie by mnie jakiś gnojek nazywał prawicowcem/lewicowcem. Mówię to co widzę i jestem daleki od jakiejkolwiek ideologii polityczno-społecznej.

ellsworth

2014-02-20, 18:20
leszek8 napisał/a:


Problem w tym, że większość ugrupowań homoseksualnych i innych, nienawidzi kościoła tylko dlatego, że posiada swoje własne zdanie, które jest ugruntowane na nauce Chrystusa, więc nie może być zmienione ani interpretowane do własnych potrzeb lub zachcianek innych.


Raczysz żartować? Przecież kościół interpretuje i zmienia 'słowo boże' jak mu się żywcem podoba i tak by jak najwięcej kasy i władzy mieć!. Pierwszy lepszy przykład:
Cytat:

Nie uczynisz sobie rzeźby ani podobizny wszystkich rzeczy, które są na niebie w górze i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią.

Poznajesz? Sprzedaż odpustów swego czasu też miała swoje podłoże w interpretacjach biblijnych, podobnie jak nawracanie mieczem, nadrzędność władzy religijnej nad świecką i setki innych bzdur, które przez wieki przewijały się przez KK, wypowiadane ustami papieży (który, o zgrozo, jest ponoć nieomylny - jak sam twierdzi - w kwestiach wiary) i innych dostojników też podobno miały swoje ścisłe podłoże biblijne.