18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wycieranie postępowego znaku poziomego...

Halman • 2023-03-12, 08:45

to się tęczowe cioty spłaczą...

TylkoPiSResztaToKurwy

2023-03-12, 12:06
Jak się robi politykę.
1. Namaluj tęczę na drodze
2. Poczekaj aż nazbiera się idiotów po jednej i drugiej stronie
3. Obiecaj wszystkim że rozprawisz się z wrogiem
Poparcie 4,75 gwarantowane

radek225

2023-03-12, 12:07
LouisdeFunes napisał/a:

i jeszcze Zapomniałeś dodać że przez to że ta flaga jest na ulicy Twoja stara ostatnio zaczęła puszczać się temu oczywiście winni są tylko geje i lesbijki. jeszcze zapomniałeś że starego koza sp***oliła i stary twój nie mam co r*chać - wina wyłącznie pedałów.
@Halman
ty już jesteś bez zębów bo stary cię r*chał w ryja za dzieciństwa i ch*jem ci powybijał



Idź swoje pedalskie frustracje wyrzucać gdzieś na jakimś forum dla pedałów. Jeszcze to tęczowe gówno namalowali tak, że zasłania podwójną ciągłą... poprawność polityczna na poziomie netflixa - nie chcesz ani widzieć pedałów ani nic o nich słyszeć, ale jak nie drzwiami to oknem ci ich wcisną.

BambiPMT

2023-03-12, 12:19
Lepiej domalować siódmy pasek jak w pierwowzorze. Później ucinasz lewackie pie**olenie tekstem, że buk kocha wszystkich a nie pedałów. Jak zaczynają dalej szczekać to mówisz że przecież kościół zawsze wspierał zboczeńców i mieli w najwyższych strukturach parytety 95% zwyroli seksualnych minimum.

Folur

2023-03-12, 12:43
właśnie się dowiedzieliśmy że autor wątku to KRYPTOPEDAŁ walczący :D serio nie masz się czym chwalić mały piwniczny pedałku ;-)

xXPeinXx

2023-03-12, 13:02
~VeIture napisał/a:

Po ch*j to k***a w ogóle malowane po ulicach? Po pierwsze nie jestem ekspertem ale się wypowiem - to wpływa negatywnie na przyczepność więc sam ten fakt jest w ch*j niebezpieczny... SZCZEGÓLNIE k***A PRZED SKRZYŻOWANIEM.
Do tego zasłania znaki poziome.
... i wygląda pedalsko.



Popieram, choć Ty chyba nie musisz się bać utraty przyczepności :D , a malowanie jezdni zostawmy tzw. selekcji naturalnej mistrzyni wśród doboru koloru.

darayavahus

2023-03-12, 13:48
Specjalnie to malują, żeby ludzi wk***iać. To samo tęcza w Wawie. Pedały dla pedałów.

TylerPL

2023-03-12, 14:31
Nie zawsze kolorowe znaczy śliskie - Tor Le Castelet Paul Ricard ma niebieskie i czerwone pasy dookoła toru pomalowane specjalną farbą, która ma bardzo duże tarcie i ma za zadanie zwolnić pojazd poza trasą.


KrwawyEric

2023-03-12, 14:40
~VeIture napisał/a:

Po ch*j to k***a w ogóle malowane po ulicach? Po pierwsze nie jestem ekspertem ale się wypowiem - to wpływa negatywnie na przyczepność więc sam ten fakt jest w ch*j niebezpieczny... SZCZEGÓLNIE k***A PRZED SKRZYŻOWANIEM.
Do tego zasłania znaki poziome.
... i wygląda pedalsko.



To jest stan umysłu, a raczej jego totalnego sp***olenia. Homo-lewakus który charakteryzuje się IQ na poziomie 30-50 jest bardzo łatwo podatny na bodźce wzorkowe i dlatego łatwo jest go zwabić takim wielokolorowym kiczem. Zastanawiam się czy farba by zeszła gdyby polać benzyną i podpalić - można by od razu też tam wrzucić te osoby które to gówno namalowały

Myxxer

2023-03-12, 15:25
~VeIture napisał/a:

Po ch*j to k***a w ogóle malowane po ulicach? Po pierwsze nie jestem ekspertem ale się wypowiem - to wpływa negatywnie na przyczepność więc sam ten fakt jest w ch*j niebezpieczny... SZCZEGÓLNIE k***A PRZED SKRZYŻOWANIEM.
Do tego zasłania znaki poziome.
... i wygląda pedalsko.



To na końcu mnie przekonało

smc

2023-03-12, 16:30
W RAM 5,7 HEMI siedział za kierownicą 100% hetero.

Janko

2023-03-12, 19:36
j***ne pedały ch*j kolczasty im w dupę

Geraldinio

2023-03-12, 21:09
VeIture napisał/a:

Po ch*j to k***a w ogóle malowane po ulicach? Po pierwsze nie jestem ekspertem ale się wypowiem (...)



I na tym powinienem zakończyć czytanie Twojego posta, ale zrobiłem błąd i doczytałem resztę. Gdyby tak ludzkość wymyśliła farby antypoślizgowe... :D a Ty zwyczajnie jesteś homofobem i jak każdy szukasz najdrobniejszego pretekstu do krytyki, żeby usprawiedliwić swoje chore poglądy.

mazga50

2023-03-12, 22:55
TylerPL napisał/a:

Nie zawsze kolorowe znaczy śliskie - Tor Le Castelet Paul Ricard ma niebieskie i czerwone pasy dookoła toru pomalowane specjalną farbą, która ma bardzo duże tarcie i ma za zadanie zwolnić pojazd poza trasą.



Stawiam pieniądze przeciwko orzechom, że tamta farba nie jest antypoślizgowa.
Ale zamiast niszczyć oponki, rozpuściłbym w benzynie trochę lepiku i wylał na tę pedalską manifestację całą zawartość, a później przysypał to żwirem.
A ku pamięci: tak się kończy przyzwalanie na dewiacje. Brak reakcji też jest reakcją.

mesjans

2023-03-13, 20:24
VeIture napisał/a:

Po ch*j to k***a w ogóle malowane po ulicach? Po pierwsze nie jestem ekspertem ale się wypowiem - to wpływa negatywnie na przyczepność więc sam ten fakt jest w ch*j niebezpieczny... SZCZEGÓLNIE k***A PRZED SKRZYŻOWANIEM.
Do tego zasłania znaki poziome.
... i wygląda pedalsko.



Na wszystkie sposoby wymyślają jak wjechać komuś w dupę.