18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wycieranie postępowego znaku poziomego...

Halman • 2023-03-12, 08:45

to się tęczowe cioty spłaczą...

~Velture

2023-03-12, 09:01
Po ch*j to k***a w ogóle malowane po ulicach? Po pierwsze nie jestem ekspertem ale się wypowiem - to wpływa negatywnie na przyczepność więc sam ten fakt jest w ch*j niebezpieczny... SZCZEGÓLNIE k***A PRZED SKRZYŻOWANIEM.
Do tego zasłania znaki poziome.

... i wygląda pedalsko.

LouisdeFunes

2023-03-12, 09:01
halman ale przecież ta flaga to twoja wizytówka

Halman

2023-03-12, 09:04
LouisdeFunes napisał/a:

halman ale przecież ta flaga to twoja wizytówka


rozj***ne dupsko zaszczypało..?

kris1978

2023-03-12, 09:07
VeIture napisał/a:

Po ch*j to k***a w ogóle malowane po ulicach? Po pierwsze nie jestem ekspertem ale się wypowiem - to wpływa negatywnie na przyczepność więc sam ten fakt jest w ch*j niebezpieczny... SZCZEGÓLNIE k***A PRZED SKRZYŻOWANIEM.
Do tego zasłania znaki poziome.
... i wygląda pedalsko.



Niekoniecznie. Są specjalne farby antypoślizgowe. Jedynie co, to wk***ia na sam widok.

LouisdeFunes

2023-03-12, 09:08
~VeIture napisał/a:

Po ch*j to k***a w ogóle malowane po ulicach? Po pierwsze nie jestem ekspertem ale się wypowiem - to wpływa negatywnie na przyczepność więc sam ten fakt jest w ch*j niebezpieczny... SZCZEGÓLNIE k***A PRZED SKRZYŻOWANIEM.
Do tego zasłania znaki poziome.
... i wygląda pedalsko.



i jeszcze Zapomniałeś dodać że przez to że ta flaga jest na ulicy Twoja stara ostatnio zaczęła puszczać się temu oczywiście winni są tylko geje i lesbijki. jeszcze zapomniałeś że starego koza sp***oliła i stary twój nie mam co r*chać - wina wyłącznie pedałów.

@Halman

ty już jesteś bez zębów bo stary cię r*chał w ryja za dzieciństwa i ch*jem ci powybijał

Halman

2023-03-12, 09:15
LouisdeFunes napisał/a:


@Halman
ty już jesteś bez zębów bo stary cię r*chał w ryja za dzieciństwa i ch*jem ci powybijał


piszesz jak pedał bo ty jesteś pedał... :kawa:

bishfinger

2023-03-12, 09:33
tyle razy pedalską tęczę palili że zaczęli ja malować. na asfalcie........ale mądry pan i na to znalazł sposób, brawo dla niego

Kohei

2023-03-12, 09:50
~VeIture napisał/a:

Po ch*j to k***a w ogóle malowane po ulicach?



pewnie w magistracie zasiada jakis debil pokroju Trzaskowskiego, ktory rozpie**ala publiczne pierniadze na ideologiczne manifestacje

Pentoser

2023-03-12, 10:28
Fenyloetyloamina sie mu wydziela w innych okolicznoaciach niz sodomitom i se przez to opony upie**olil.

jasypan

2023-03-12, 10:43
„Ty jesteś pedał. Nie, bo ty.” Komentarze podobno dorosłych facetów. Masakra.

MisiaXD

2023-03-12, 10:50
3 punkty do ligi huliganow otrzymuje halman czy jak mu tam.

htp

2023-03-12, 11:07
bishfinger napisał/a:

tyle razy pedalską tęczę palili że zaczęli ja malować. na asfalcie........ale mądry pan i na to znalazł sposób, brawo dla niego



Kowalski - już połamałeś w sklepie wszystkie kolorowe kredki?

kris1978

2023-03-12, 11:27
LouisdeFunes napisał/a:

i jeszcze Zapomniałeś dodać że przez to że ta flaga jest na ulicy Twoja stara ostatnio zaczęła puszczać się temu oczywiście winni są tylko geje i lesbijki. jeszcze zapomniałeś że starego koza sp***oliła i stary twój nie mam co r*chać - wina wyłącznie pedałów.
@Halman
ty już jesteś bez zębów bo stary cię r*chał w ryja za dzieciństwa i ch*jem ci powybijał



Ja pie**ole. Co za debil

Cipczan

2023-03-12, 11:36
Mnie się podoba. Tęcza na drodze symbolizuje murzyna pedała.