18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyciąganie gwoździa z palca

marian.wiertarski • 2018-04-06, 18:24
Piękny gwóźdź w palcu krwi nie ma więc chyba za słabe na harda.
Jak było to ch*jowo otagowane :-|

jbone

2018-04-07, 07:19
oni w ameryce nie używają młotków do odkryli pistolety do gwoździ.

lordindycznik

2018-04-07, 09:23
@ up Noniesondze

Gamoniu, bo nie chcę Cię gorzej określić, chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi, chciałeś być śmieszny, nie wyszło :)

alpha100f

2018-04-07, 09:39
Niestety musieli wyciągnąć, żeby się zakażenie do gwoździa nie wdarło :-)

waloos

2018-04-07, 10:03
@lordindycznik i ten drugi co się wadzicie - wy chyba nie ogarniacie, że to jest USA a tam się z młotkami nie pie**olą. Mają do gwoździ pistolety i pewnie murzyn sobie pierdyknął w palca bo chciał robić szybko.

Daniel01

2018-04-07, 10:45
jestem chirurgiem i zalecił bym obcięcie ręki przy samej dupie.......... tyle w temacie............

hardfall

2018-04-07, 11:53
Nigger fail przeczytalem na poczatku :D

Bo...........er

2018-04-07, 12:03
@up lirdindycznik
No na przykład pistoletem do gwozdzi. Człeko kształtny murzyn kładzie materiał papo podobny, drugi napie**ala pistoletem do gwozdzi co 30 cm. Może sie zdarzyć ... Nie wykluczam tutaj rasizmu moim skromnym zdaniem był to przypadek. Jestem sędzią ekspertem. Dziekuje

lordindycznik

2018-04-07, 12:08
@ up papy nie przybija się co 30 cm :D rozumiem wasz tok rozumowania, że pośpiech, że czarny, że USA itp.

No ale jak :D

-UnStopaBle-

2018-04-07, 12:23
zauważyliście że jak go zaczęli tum czymś smarować to kolor zaczął schodzić?

Bo...........er

2018-04-07, 13:08
@up lordindycznik
Pape kładzie sie na lepiku, nie trzeba jej wówczas przybijać. Mowa o papo dachówce ją sie przybija co 30 cm, a blache żebrowaną co 3 żeberka. Jak sie nie znasz to zamknij pape. JA jestem ekspertem, pilotem mysliwca, chirurgiem plastycznym. Dziękuje

@up lordindycznik
Pape kładzie sie na lepiku. Papo dachówke przybija sie dokładnie co 30 cm. Blache żebrowaną co 3 żeberka co jest równe 30 cm. jak sie nie znasz to zamknij pape. Jestem ekspertem pilotem mysliwca i chirurgiem plastycznym

@up lordindycznik
Pape kładzie sie na lepiku. Papo dachówke przybija sie dokładnie co 30 cm. Blache żebrowaną co 3 żeberka co jest równe 30 cm. jak sie nie znasz to zamknij pape. Jestem ekspertem pilotem mysliwca i chirurgiem plastycznym

@up lordindycznik
Pape kładzie sie na lepiku. Papo dachówke przybija sie dokładnie co 30 cm. Blache żebrowaną co 3 żeberka co jest równe 30 cm. jak sie nie znasz to zamknij pape. Jestem ekspertem pilotem mysliwca i chirurgiem plastycznym

kopnijkota

2018-04-07, 14:06
pie**olony chciał zaj***ć gwoździa

lordindycznik

2018-04-07, 14:49
@ up BoBmaster

To skąd się wzieły te gwożdzie papiaki skoro pape kładzie się na lepik ? No i papo dachówka to wymysł dość niedawny, natomiast blache żeberkową po co przybijać jak można przykręcić i i co w sytuacji kiedy żeberka są różnej szerokości bo są różne wzory ??

TW...........ek

2018-04-07, 17:45
Ja pie**olę, jakie brudne łapy.

ZajętyPelikan

2018-04-07, 22:16
@lordindycznik

Oj chłopie już wymyślasz aby tylko na twoje wyszło.
Jak kładłem gonty na budę, to dodatkowo dawałem 3 gwoździki na każdy płat. Później to jeszcze palnikiem podgrzałem aby lepik puścił... więc jak ktoś sobie papiaka użyje to czemu nie?

A co do blachy falistej, to sobie możesz wkręcać wkręty nawet co 1 falę, nikt cię nie zabije jak zrobisz to w taki sposób, ale jest to zwyczajnie nieekonomiczne. Natomiast jakoś tak się przyjęło, że dla zwykłej blachy o fali trapezowej walimy co 3 dolinę.

A co do gwoździa w palcu, też za cholerę nie wiem jak można sobie coś takiego zrobić. A już w ogóle nie rozumiem jak można z taką pierdołą lecieć na SOR... Kiedyś jak się stanęło na desce z gwoździem, to się po prostu wyciągało, polało wodą utlenioną i obserwowało czy nie wdało się zakażenie... a teraz to z byle gównem się bieda do lekarza, takie nędzne czasy.