18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyciąganie gwoździa z palca

marian.wiertarski • 2018-04-06, 18:24
Piękny gwóźdź w palcu krwi nie ma więc chyba za słabe na harda.
Jak było to ch*jowo otagowane :-|

os...........wo

2018-04-06, 18:33
Obrzydlistwo... nawet nie odplam. Nic mnie tak nie brzydzi, jak gówniany kolor skóry. No może za wyjątkiem żydów.

Essent

2018-04-06, 18:35
Sam sobie wstrzelił aby pracy uniknąć, j***ny leń śmierdzący :kawa:

doopa

2018-04-06, 18:38
za pierwszym razem, przeczytałem nigger nail ;d ten portal potrafi wypaczyć

-_..........._-

2018-04-06, 18:40
To taki ukryty przekaz, wiecie... finger nail, czyli że niby paznokieć. Coś jak 21:37... Że niby godzina śmierci papieża, a tak naprawdę:

2 = dwójeczka, czyli G
1 = i
3 = e
7 = t

... czyli "giet", inaczej gram marihuanen, co można dożylnie i w ogóle. 21:37 to taki nowy przekaz dilerów, którzy się ogłaszają tak na różnych portalach społecznościowych, robiąc memy i demotywatory, a potem klient sprawdza sobie tylko miasto autora w profilu użytkownika i może się odezwać, a liczba klatek mema oznacza, po ile "dych" ma on towar, czyli na przykład 4 klatki = 40 za giet, 5 = 50 za giet itd.

Tak jest, nie oszukuję.

poligon6

2018-04-06, 18:54
Do pierwszego rabunku się zagoi.

Gizmolka

2018-04-06, 19:55
Ładnie wbity, nie trzeba dobijać, to po co to wyciągali.

garota

2018-04-06, 20:37
Wiecie co jest niesamowitego z palcem? Że jak wsadzę komuś palec w dupę to i ja i ta osoba mamy palec w dupie. Ot takie ludzkie perpetum mobile.

janlew

2018-04-06, 21:26
Rozumiem takie cackanie się w 1850 roku gdy niepopsuty murzyn wart był równowartości 100.000zł. Ale dziś jak wart jest mniej niż zero? To pewnie jakieś Obambusama Care.

Bo...........er

2018-04-06, 21:41
To jest tak zwany 'papiok' do przybijania papo dachówki i innych. Bardzo łatwo o taką kontuzje :( jestę eksperte Dobranoc

lordindycznik

2018-04-06, 23:11
@ up

Co Ty pie**olisz że bardzo łatwo o taką kontuzje, serio wytłumacz mi jak można wj***ć całego gwoździa w środek palca niby k***a przypadkiem, skoro w jednej dłoni masz papiaka, a w drugiej młotek :) no k***a jak tak można ?

kamuha

2018-04-06, 23:25
Finger Nail <->Nigger Fail

jur

2018-04-06, 23:33
od 1.50 wczeni ni ma synsu

Noside

2018-04-06, 23:37
lordindycznik napisał/a:

serio wytłumacz mi jak można wj***ć całego gwoździa w środek palca


1. Kładziesz materiał do przybicia na podstawę
2. Kładziesz palec
3. Przybijasz
4. Wyciągasz palec

Gwóźdź zostanie w palcu, bo palec jest na wierzchu, nie licząc główki gwoździa.
Odciągając palec, gwóźdź wyciągany jest najpierw z podstawy, potem z materiału przybijanego, a na koniec dopiero z palca.
Gwoździe posiadają spłaszczoną głowę, która przytwierdza je do materiału w który je wbito, zabezpieczając przed działaniem siły działającej do zewnątrz, czyli wyciągania przybitego materiału bez ingerencji w pozycję gwoździa, ale jedynie w tą bezpośrednią.
Palec jako ostatnie ogniwo, czyli materiał bezpośrednio wyciągany, bez interwencji zewnętrznej skazany jest na towarzystwo gwoździa do momentu jego usunięcia, właśnie za sprawą główki gwoździa.


Rysunek poglądowy.
Różowa linia to szerokość głównej (roboczej) części gwoździa, którą da się bez problemu usunąć, lub przeciągnąć przez nowo powstałe otwory.
Czerwony okrąg to oznaczenie części gwoździa (główki), która uniemożliwia usunięcie przybitego materiału (w tym przypadku chodzi nam o palec) w kierunku odwrotnym, niż kierunek przybijania gwoździa. Jak widać, jest ona szersza od pozostałej części gwoździa i nowo powstałego otworu.

unforgivenn

2018-04-06, 23:40
Krwi nie ma, dobrze że się gówno przez dziurkę nie zaczęło wylewać. Bo przecież każdy człowiek wie, że murzyn nie jest czarny, on jest przezroczysty, tylko gównem właśnie wypełniony.