18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychowany w chlewie

BongMan • 2013-09-19, 16:32
W dniu dzisiejszym, około godziny 15:40 byłem świadkiem nieciekawej sytuacji.

Otóż na skrzyżowaniu ulic 3-go maja i Stanisława Staszica (obok CH Plejada) w Sosnowcu, stał przede mną żółty fiat panda na dąbrowskich tablicach (SD) należący do lub reklamujący footballcenter.pl, co wnioskuję po naklejkach z tyłu auta.

Kierowca tego auta ordynarnie wypie**olił paczkę po chipsach (top chips, wszystko widziałem, świniaku) na środku skrzyżowania i nie zadał sobie nawet trudu żeby ją zgnieść, przez co pofrunęła pędzona wiatrem. Prosiak odjechał świńskim truchtem, przez co nie zapamiętałem w całości numerów.

Z tego miejsca chciałbym ci, brudasie niewychowany, życzyć, by żona puściła ci się z niemcem, a dzieci makaronem obrosły. Wiedz też, że podobną do tej wiadomość wysłałem na footballcenter, by wiedzieli z jakim brudasem i j***nym leniem, któremu nie chce się paczki wyrzucić do najbliższego śmietnika, mają do czynienia. Jeśli nie mają całej floty żółtych pand, to na pewno cię skojarzą. Ciesz się, że nie mam w aucie rejestratora, bo byś był teraz w naprawdę głębokiej dupie.

Żryj gruz, flejtuchu.

Sushy

2013-09-19, 20:58
BongMan napisał/a:

W dniu dzisiejszym, około godziny 15:40 byłem świadkiem nieciekawej sytuacji.

Otóż na skrzyżowaniu ulic 3-go maja i Stanisława Staszica (obok CH Plejada) w Sosnowcu, stał przede mną żółty fiat panda na dąbrowskich tablicach (SD) należący do lub reklamujący footballcenter.pl, co wnioskuję po naklejkach z tyłu auta.

Kierowca tego auta ordynarnie wypie**olił paczkę po chipsach (top chips, wszystko widziałem, świniaku) na środku skrzyżowania i nie zadał sobie nawet trudu żeby ją zgnieść, przez co pofrunęła pędzona wiatrem. Prosiak odjechał świńskim truchtem, przez co nie zapamiętałem w całości numerów.

Z tego miejsca chciałbym ci, brudasie niewychowany, życzyć, by żona puściła ci się z niemcem, a dzieci makaronem obrosły. Wiedz też, że podobną do tej wiadomość wysłałem na footballcenter, by wiedzieli z jakim brudasem i j***nym leniem, któremu nie chce się paczki wyrzucić do najbliższego śmietnika, mają do czynienia. Jeśli nie mają całej floty żółtych pand, to na pewno cię skojarzą. Ciesz się, że nie mam w aucie rejestratora, bo byś był teraz w naprawdę głębokiej dupie.

Żryj gruz, flejtuchu.




kroop napisał/a:



Witam wszystkich
Zmuszony sytuacją, zarejestrowałem się tutaj. Ponieważ skrajnego debilizmu znieść nie mogę.

Do osoby która opisała sytuację powyżej.
Chciałbym powiedzieć, że jesteś najbardziej tchórzliwym daltonistą jakiego znam, skoro jesteś z Sosnowca wiesz gdzie mnie znaleźć ponieważ bez problemu odnalazłeś wszystkie służbowe maile. Może po kolei, owszem przejeżdżałem tamtędy dziś w tych godzinach tyle że samochód jest biały i tylko ja poruszam się Pandą. W samochodzie nie miałem żadnych chipsów więc pewnie to jakiś śmieć niesiony wiatrem - ja również żałuję że nie masz rejestratora w samochodzie.
Co do obrażanie mojej żony oraz mnie zapraszam na rozmowę w cztery oczy e-mail znasz możemy się umówić lub jeżeli termin w godzinach do 17 Ci nie odpowiada zapraszam w każdą środę na orlik przy ZS na ulicy Kisielewskiego.

BTW za bezpodstawne oskarżenia Twoja żona/dziewczyna pewnie już niejednokrotnie je...ła Cię po rogach.


Bądź facetem jak kogoś oskarżasz a nie dzieciakiem kryjącym się za nickiem.

Dawid



Widziałem już wiele jutubowych dram "noliferów", ale pierwszy raz widzę Sadolową dramę :shock:
.
.
.
.
.
.
.
.
Nie daj sie boguś, liczmy na ciętą ripostę :mrgreen:

wishpie

2013-09-19, 21:33
Jak k***a można mieszkać w Sosnowcu?

wojtass

2013-09-19, 21:39
Dawaj bongman taki z ciebie twardziej w necie, pokaż że nie jestes p*zdą

Lupi

2013-09-19, 21:47
Bongman... I tak każdy ze śląska wie, że widząc na drodze SO (sosnowiec) i SBE (Będzin) trzeba uważać bo jeździcie jak p*zdy. Więc skończ się żalić na typa który jechał na SD (dąbrowa) a na 99% był z sosnowca lub będzina.

Po prostu zgiń :D

ZnanyJakoZaganiacz

2013-09-19, 21:56
Huehuehuehuehue, od zawsze wiedziałem że Bongman to idiota ze Sosnowca.

katalogfirm

2013-09-19, 22:29
Bongman, jak sie powiedzialo A to trzeba teraz powiedziec B.

Herhard

2013-09-19, 23:03
odjebcie się od Sosnowca trzepacze koniny. Wypie**alacz paczki po chipsach miał numery Dąbrowy Górniczej. ;-)

szuleq

2013-09-19, 23:38
a h*j dam temu pedalowi piwo :D

jezus90

2013-09-19, 23:45
A ch*j tam sprawiedliwy czy nie, wydało sie że jest z Sosnowca

lukasz634

2013-09-20, 08:36
Zamiast jechać po rajtach gościowi co wyj***ł paczkę to jadą po Bongmanie hahahaha


Lupi

2013-09-20, 09:29
To że miał SD w aucie firmowym to na100% oznacza że jest z Dąbrowy. Tiaaa tak jak wszystkie Wx to mazowieckie, bo niemożliwe że leasingują auta :D