18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wychowany w chlewie

BongMan • 2013-09-19, 16:32
W dniu dzisiejszym, około godziny 15:40 byłem świadkiem nieciekawej sytuacji.

Otóż na skrzyżowaniu ulic 3-go maja i Stanisława Staszica (obok CH Plejada) w Sosnowcu, stał przede mną żółty fiat panda na dąbrowskich tablicach (SD) należący do lub reklamujący footballcenter.pl, co wnioskuję po naklejkach z tyłu auta.

Kierowca tego auta ordynarnie wypie**olił paczkę po chipsach (top chips, wszystko widziałem, świniaku) na środku skrzyżowania i nie zadał sobie nawet trudu żeby ją zgnieść, przez co pofrunęła pędzona wiatrem. Prosiak odjechał świńskim truchtem, przez co nie zapamiętałem w całości numerów.

Z tego miejsca chciałbym ci, brudasie niewychowany, życzyć, by żona puściła ci się z niemcem, a dzieci makaronem obrosły. Wiedz też, że podobną do tej wiadomość wysłałem na footballcenter, by wiedzieli z jakim brudasem i j***nym leniem, któremu nie chce się paczki wyrzucić do najbliższego śmietnika, mają do czynienia. Jeśli nie mają całej floty żółtych pand, to na pewno cię skojarzą. Ciesz się, że nie mam w aucie rejestratora, bo byś był teraz w naprawdę głębokiej dupie.

Żryj gruz, flejtuchu.

abbelalfa

2013-09-19, 18:52
Wiedziałem że Bongman musi być z Sosnowca!! :)

Aloz

2013-09-19, 18:53
bobrełę napisał/a:

Jeździ żółtą pandą i wpie**ala czipsy z biedry - można mieć bardziej zj***ne życie?



Zaraz zaraz...ja mam bardziej zj***ne życie :szloch:




Paszoł won od żółtych pand ciuraczku xD

madafak

2013-09-19, 19:09
Skrzyżowanie? W Sosnowcu? Chyba owcy z kozą! Beee..ngMan

ValvePlsFix

2013-09-19, 19:22
Bongo jak to jest w końcu, Sosnowiec to śląsk czy nie? :D

BadAttitude

2013-09-19, 19:34
Jutro rano dzwonię do nich i pytam czy to prawda. Toż to nie może ta być, brawo BongMan.

PS Nie wiem jednak czy ten wybryk powinien być ukarany zdradą żony z niemcem... W sumie nie jestem sobie w stanie wyobrazić przewinienia, które zasługiwałoby na taką karę...

wojtass

2013-09-19, 19:52
tego ze Bongman jest z sosnowca można sie było domyslić


Resider

2013-09-19, 19:59
sp***alać od Sosnowca :D

~żułw

2013-09-19, 20:03
nie zesraj sie

go...........11

2013-09-19, 20:05
The last man standing.

JakiWolny

2013-09-19, 20:09
a więc to Sosnowiec jest źródłem tego całego złą, najpierw Waśniewska a teraz BongMan :D

matixbkw

2013-09-19, 20:21
Ahh ten Sosnowiec :samoboj:

Bedzial

2013-09-19, 20:27
A media milczo!

kroop

2013-09-19, 20:29
BongMan napisał/a:

W dniu dzisiejszym, około godziny 15:40 byłem świadkiem nieciekawej sytuacji.

Otóż na skrzyżowaniu ulic 3-go maja i Stanisława Staszica (obok CH Plejada) w Sosnowcu, stał przede mną żółty fiat panda na dąbrowskich tablicach (SD) należący do lub reklamujący footballcenter.pl, co wnioskuję po naklejkach z tyłu auta.

Kierowca tego auta ordynarnie wypie**olił paczkę po chipsach (top chips, wszystko widziałem, świniaku) na środku skrzyżowania i nie zadał sobie nawet trudu żeby ją zgnieść, przez co pofrunęła pędzona wiatrem. Prosiak odjechał świńskim truchtem, przez co nie zapamiętałem w całości numerów.

Z tego miejsca chciałbym ci, brudasie niewychowany, życzyć, by żona puściła ci się z niemcem, a dzieci makaronem obrosły. Wiedz też, że podobną do tej wiadomość wysłałem na footballcenter, by wiedzieli z jakim brudasem i j***nym leniem, któremu nie chce się paczki wyrzucić do najbliższego śmietnika, mają do czynienia. Jeśli nie mają całej floty żółtych pand, to na pewno cię skojarzą. Ciesz się, że nie mam w aucie rejestratora, bo byś był teraz w naprawdę głębokiej dupie.

Żryj gruz, flejtuchu.



Witam wszystkich
Zmuszony sytuacją, zarejestrowałem się tutaj. Ponieważ skrajnego debilizmu znieść nie mogę.

Do osoby która opisała sytuację powyżej.
Chciałbym powiedzieć, że jesteś najbardziej tchórzliwym daltonistą jakiego znam, skoro jesteś z Sosnowca wiesz gdzie mnie znaleźć ponieważ bez problemu odnalazłeś wszystkie służbowe maile. Może po kolei, owszem przejeżdżałem tamtędy dziś w tych godzinach tyle że samochód jest biały i tylko ja poruszam się Pandą. W samochodzie nie miałem żadnych chipsów więc pewnie to jakiś śmieć niesiony wiatrem - ja również żałuję że nie masz rejestratora w samochodzie.
Co do obrażanie mojej żony oraz mnie zapraszam na rozmowę w cztery oczy e-mail znasz możemy się umówić lub jeżeli termin w godzinach do 17 Ci nie odpowiada zapraszam w każdą środę na orlik przy ZS na ulicy Kisielewskiego.

BTW za bezpodstawne oskarżenia Twoja żona/dziewczyna pewnie już niejednokrotnie je...ła Cię po rogach.


Bądź facetem jak kogoś oskarżasz a nie dzieciakiem kryjącym się za nickiem.

Dawid