18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychowanie do życia w rodzinie

voidinfinity • 2016-11-04, 17:22
Ta kobieta napisze nowy program do wychowania do życia w rodzinie.



Jak ktoś nie chce ryzykować wizyty u onkologa to pozwolę sobie streścić: Każda antykoncepcja jest zła, bo płodność to dar od boga i masz się k***a rozmnażać szmato.

Czuwaj :amused:

lapps

2016-11-04, 19:38
lobominator napisał/a:

Mamy obecnie spór o aborcję. Grupa rządząca chce za wszelką cenę aborcji zakazać. Zadajmy sobie teraz pytanie - wynikiem czego jest usunięcie ciąży? Ano jest wynikiem tego, że dana ciąża jest niechciana (pomijam tutaj powody medyczne). Kiedy do ciąży dochodzi? Ano wtedy, gdy nie stosowana jest antykoncepcja. Z czego wynika brak antykoncepcji? Możliwe powody są dwa: głupota, lub niewiedza. I teraz - co powtarzam każdemu od samego początku aborcyjnego sporu - przede wszystkim najważniejsza powinna być EDUKACJA w tym temacie. To jest klucz, bez którego nigdy nie będzie dobrze.

I oto pojawia się nowy program nauczania, a w nim odpowiedzialna za niego nawiedzona dewotka, dla której antykoncepcja to narzędzie szatana i tego też będzie uczyć młodzież. Przecież to jest paranoja, to już nawet nie jest średniowiecze, to jest wręcz jakaś groteska, rozpie**ol na zdrowej logice. Brak mi słów na to wszystko.

//EDIT: No i właśnie dobrnąłem do końca wykładu (obejrzałem cały). Nie mieści mi się w głowie, to czego się nasłuchałem. :samoboj:



akurat aborcje (nie liczac gwaltow i komplikacji zdrowotnych) to raczej przeprowadzaja kobiety bedace w tych kilku % przypadkow w ktorych antykoncepcja nie zadzialala, badz sie zapomnialo.

a jesli chodzi o hormonalna antykoncepcje to szkoda, ze faceci tez nie moga tak dysponowac swoim cialem, tylko musza kombinowac ruska mete na ulicy czy inne gowna... a o porady zdrowotne musza pytac kolegow na kulturystycznym forum dyskusyjnym

swoja droga, jak rzeczywiscie przebrnales przez calosc to dobry jestes masochista...
ja tego nie wlaczam nawet

Cytat:

Taka brzydka gruba świnia, więc próbuje każdej metody aby ktoś ją w końcu wyr*chał :amused:



teraz to nie problem. wystarczy wolontariat w obozie dla uchodzcow.

peniseusz

2016-11-04, 19:42
są dobre fragmenty, np 53:00 o dobroczynnym działaniu nasienia na kobiete :D

realign

2016-11-04, 21:18
peniseusz napisał/a:

są dobre fragmenty, np 53:00 o dobroczynnym działaniu nasienia na kobiete :D



Już kiedyś czytałem o tym coś ale nie musi być do pochwowo, może być do ustnie, do analnie i transdermalnie ;)

SaveTheTrees

2016-11-05, 08:46
Black-Sheep napisał/a:

j***ne prawackie ścierwa, chcecie więcej dzieci, to je sobie rodźcie, łapy precz od kobiet


PiS prawicowy? Toś doj***ł :lol:

pi...........ja

2016-11-05, 12:46
KUL robi coś z głową. Tam same nietrudne KUL-ewki i narodowcy.

rabarbar21

2016-11-05, 21:36
Wie ktoś czy na końcu zbierali na tacę ?